Výsledky 1.
kola
TJ Jiskra Litomyšl - TJ CHS Chotěboř
Spartak OEZ Letohrad
- 2222 ŠK Polabiny B
Rozhodčí: Motáček Jan
Rozhodčí: Papáček
Miloš
1. Daniel M.
2054
1/2
Ondráček O.
2032
1. Papáček M. 1949 0:1 Mojžíš J.
2209
2. Zeman M.
2012
0:1
Linhart J.
1976
2. Veselý P.
1847
1/2
Just P.
2068
3. Pekař V.
1881
1:0
Petrus L.
1920
3. Mikyska K. 1779 1/2 Mojžíš M.
2010
4. Jirsa L.
1885
1/2
Krejčík T.
1907
4. Kameník D. 1810 1:0 Bělohlav J.
1977
5. Bartošová L. 1723 1/2 Hospodka J.
1874
5. Slavíček M. 1765 0:1 Korol J.
2040
6. Zeman L.
1909
1:0
Zvěřina J.
1841
6. Řehák J.
1858
0:1
Škorpík J.
1878
7. Šváb J.
1842
1:0
Ďoubal P.
1692
7. Sysr P.
1610
1/2
Cidlinský V. 1845
8. Horák L.
1592
0:1
Novotný T.
1669
8. Maceška V. 1577 0:1 Odvárka S.
1725
4.5 : 3.5
2.5 : 5.5
TJ + DDM Chrudim B - Kavárna Evropa Pardubice Eurokomplex Pardubice - TJ DDM Hlinsko
Rozhodčí:
Krys Jaromír
Rozhodčí: Sýkora
Josef
1. Krys J.
2126
0:1
Veselý T.
2150
1. Šklíba M.
2222
1:0
Roušar Z.
2005
2. Kokeš B.
2030
1:0
Vobořil P.
2025
2. Kaderka R. 2102 1:0 Adámek M.
1915
3. Němec B.
1901
1/2
Matouš R.
1920
3. Sýkora J.
2112
1:0
Holfeuer A. 1822
4. Linhart Z.
1914
0:1
Novák A.
1993
4. Hejkrlík F. 2057 1:0 Hanus M.
1657
5. Hájek J.
1941
1:0
Pačovský M.
1877
5. Zelenka J.
2106
1:0
Janda L.
1757
6. Bartoš M.
1658
0:1
Vodička P.
1983
6. Daněk P.
1967
1:0
Štorek L.
1742
7. Mrha J.
1825
1/2
Pyskatý J.
1928
7. Prokůpek M.
1940
1:0
Vojanec H.
1686
8. Žák P.
1590
0:1
Janko J.
1803
8. Outulný P. 2042 1:0 Malý M.
1528
3 :
5
8 : 0
ŠK
Vysoké Mýto - SK Žamberk
Štefanydes Polička -
Jiskra Ústí nad Orlicí
Rozhodčí:
Sabol Marian
Rozhodčí: Houška František
1. Sabol M.
2287
1:0
Dorjkhú T.
2107
1. Červený M. 2222 1:0 Valenta V.
2167
2. Vařejčko J.
2194
1/2
Černý K.
1992
2. Lorenc O.
2150
1:0
Zeinert M.
2092
3. Hájek J.
2134
1/2
Havrlík P.
1974
3. Kastner O. 2148 1/2 Volf J.
2138
4. Doseděl J.
2038
1/2
Maceška B.
1889
4. Komárek D. 2147 1/2 Holásek P.
2050
5. Ptáček L.
2078
1:0
Mazura M.
1912
5. Kastner V.
1988
0:1
Šimek J.
1928
6. Plotek E.
1960
0:1
Zámečník B.
2001
6. Kastner K. 1936 1:0 Mareš P.
2010
7. Lipavský D.
1936
1/2
Wiesinger W. 1858
7. Komárková M. 2056 1/2 Blaško Š.
1879
8. Trhal T.
1891
1:0
Martinec J.
1738
8. Houška B.
2043
0:1
Šmajzr M.
2147
5 :
3
4.5 : 3.5
Tabulka po 1.
kole
1. Eurokomplex Pardubice
1 1 0 0
3
8 : 0
8
2. 2222 ŠK Polabiny B
1 1 0 0
3
5.5 : 2.5
4
3. Kavárna
Evropa Pardubice
1 1 0 0
3
5 : 3
4
4. ŠK Vysoké
Mýto
1 1 0 0
3
5 : 3
3
5. Štefanydes Polička
1 1 0 0
3
4.5 : 3.5
3
5. TJ Jiskra
Litomyšl
1 1 0 0
3
4.5 : 3.5
3
7. Jiskra
Ústí nad Orlicí
1 0 0 1
0
3.5 : 4.5
2
7. TJ CHS Chotěboř
1 0 0 1
0
3.5 : 4.5
2
9. TJ + DDM Chrudim B
1 0 0 1
0
3 : 5
2
10. SK Žamberk
1 0 0 1
0
3 : 5
1
11. Spartak
OEZ Letohrad
1 0 0 1
0
2.5 : 5.5
1
12. TJ DDM Hlinsko
1 0 0 1
0
0 : 8
0