27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátém kole 2. ligy skupina C zvítězil v místním derby AveKontakt nad Polabinami 4,5:3,5 a Synthesia B si za víkend připsala hned 6 bodů za vítězství 5:3 v Rychnově n/Kn. a stejným poměrem i v dohrávaném utkání třetího kola s Vyšehradem C. Další výsledky: Náchod - Ml. Boleslav 3:5, Vršovice - Hradec Králové B 4,5:3,5, Pankrác B - Vyšehrad C 5:3, Bohemians B - Praga B 2,5:5,5
Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
Panda Rychnov n/Kn.
TJ Synthesia
Pardubice B
Kačírek
Petr
2312
1
-
0
2235
Hošek Milan
Hudziak
Pawel
2192
0
-
1
2200
Navrátil František
Novotný
Josef
2178
0
-
1
2177
Kastner Oldřich
Volf
Jaroslav
2168
1
-
0
2174
Movsesian Mouseg
Pirklová
Hana
2139
0
-
1
2127
Šilar Lubomír
Roušar
Zdeněk
2034
0
-
1
2062
Trojan Luboš
Machlowski
Slawomir
2056
1
-
0
2002
Karaba David
Zatloukal
Václav
1953
0
-
1
1953
Kastner Vojtěch
3
:
5
TJ Pankrác B
ŠK Sokol Vyšehrad
C
Vokoun
Jan
2306
½
-
½
2215
Vaněk Petr
Pick
Štěpán
2250
½
-
½
2161
Kalivoda Jaroslav
Petr
Jan
2201
1
-
0
2191
Chalupa Ivan
Viták
Pavel
2194
½
-
½
2161
Šubrt Jaroslav
Urbánková
Eva
2168
½
-
½
2158
Janda Pavel
Urbánek
Štěpán
2098
½
-
½
2141
Groh Jiří
Flek
Vladislav
2072
1
-
0
2067
Filipi Štěpán
Pavlíček
Ivan
2175
½
-
½
2105
Hašpl Miroslav
5
:
3
AVE-Kontakt Pardubice
2222 ŠK Polabiny
Pisk
Petr
2345
1
-
0
2289
Jedlička Aleš
Šklíba
Martin
2217
½
-
½
2290
Kourek Josef
Sýkora
Josef
2131
½
-
½
2235
Mojžíš Jaroslav
Pošta
Petr
2190
½
-
½
2263
Efler Lukáš
Petuchov
Sergej
2206
1
-
0
2233
Novotný Michal
Veselý
Tomáš
2143
½
-
½
2196
Bujnoch Radek
Smutný
Jan
2150
0
-
1
2199
Fiedler Bedřich
Kaderka
Radek
2152
½
-
½
2104
Černý Jan
4½
:
3½
TJ Bohemians Praha B
TJ Praga Praha B
Srba
Milan
2213
½
-
½
2241
Gregor Jiří
Kuba
Jindřich
2206
½
-
½
2150
Řehák Martin
Pokorný
Milan
2212
½
-
½
2181
Koubek Václav
Chura
Jan
2209
½
-
½
2160
Bebiak Jozef
Šindler
Michal
2180
0
-
1
2151
Sýkora Robert
Kalous
Miroslav
2102
½
-
½
2138
Horák Vladimír
Korsa
Jindřich
2110
0
-
1
2112
Salač Jiří
Matějka
Petr
2083
0
-
1
2090
Krischke Arnold
2½
:
5½
TJ Sokol Praha Vršovice
TJ Slavia Hradec
Králové B
Forman
Štěpán
2283
½
-
½
2376
Nun Jiří
Šeleljo
Daniel
2251
1
-
0
2313
Vacek Martin
Svatoš
Jan
2256
0
-
1
2236
Jüptner Jan
Kubečka
David
2254
1
-
0
2195
Kořínek Ondřej
Šedý
Pavel
2215
½
-
½
2318
Nun Josef
Mašek
Miroslav
2191
0
-
1
2253
Trefný Vlastimil
Dlábek
Emil
2187
½
-
½
2082
Mejzlík Vojtěch
Kohout
Vratislav
2161
1
-
0
2127
Jiruše Josef
4½
:
3½
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
TJ Sokol Praha Vršovice
5
0
0
15
24,5
18
2.
2222 ŠK Polabiny
4
0
1
12
24
18
3.
TJ Slavia Hradec Králové B
4
0
1
12
24
17
4.
Sokol Emerge Mladá Boleslav
4
0
1
12
23,5
17
5.
AVE-Kontakt Pardubice
3
0
2
9
20
10
6.
Panda Rychnov nad Kněžnou
2
0
3
6
22,5
19
7.
TJ Synthesia Pardubice B
2
0
3
6
20,5
17
8.
TJ Pankrác B
2
0
3
6
18
11
9.
Sněžka TJ Náchod
2
0
3
6
17,5
10
10.
TJ Praga Praha B
1
0
4
3
16
8
11.
ŠK Sokol Vyšehrad C
1
0
4
3
15
7
12.
TJ Bohemians Praha B
0
0
5
0
14,5
8
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .