27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém dvoukole 1. české ligy dorostu se naši zástupci utkali ve Vysokém Mýtě. Za zmínku stojí dvě porážky favorizovaného Rychnova nad Kněžnou od Chrudimi i od Vysokého Mýta. Zápas 5.kola Žamberk - Chrudim skončil až v 18.15 hod závěrečnou blickou na 2. šachovnici, kdy Chrudim díky Karlovi Culkovi získala aspoň 1 zápasový bod.
Kolo 4
4.1
3
TJ Auto Škoda Ml. Boleslav
6,0 - 0,0
1
ŠŠ Desko Liberec C
1
Kán Vojtěch
1298
1 : 0
Macháč David
0
2
Jelínek Jan
0
1 : 0
Suchomel Aleš
0
3
Nedoma Marek
0
1 : 0
Krtouš Zdeněk
0
4
Mlčoch Martin
1340
1 : 0
Tůma Tomáš
0
5
Tlášek Jaroslav
1387
1 : 0
Suchomel Tomáš
0
6
Balogh Eugen
0
1 : 0
Jirkovec Jiří
0
4.2
4
ŠŠ Desko Liberec B
-
2
ŠŠ Desko Liberec D
odloženo
4.3
7
Jiskra RMSK Nový Bydžov
3,5 - 2,5
5
Jiskra Hořice
1
Vaněk Tomáš
1513
˝ : ˝
Kraus Tomáš
1581
2
Vaníček Lukáš
1366
1 : 0
Souček Jakub
1496
3
Kohout Martin
0
1 : 0
Erbrt Jan
1381
4
Eibl Milan
0
0 : 1
Šafařík Jakub
1411
5
Prokopová Jiřina
1322
1 : 0
Tázlar Petr
0
6
Šedivá Kamila
0
0 : 1
Šanca Stanislav
0
4.4
8
TJ Sokol Praha-Kobylisy
5,0 - 1,0
6
Mőller Team Jiskra Jaroměř
1
Jančařík Joel
1667
˝ : ˝
Šrejber Michal
1693
2
Karas Ladislav
1425
˝ : ˝
Dvořák David
1618
3
Kaftan Petr
1353
1 : 0
Zvonař Roman
0
4
Lhotka Jiří
0
1 : 0
Jecha Lukáš
0
5
Vodička Přemysl
0
1 : 0
Freisleben Jakub
0
6
Blecha Martin
0
1 : 0
Freisleben Matěj
0
4.5
11
TJ ŠO a DDM Chrudim
4,5 - 1,5
9
Panda Rychnov n.Kn.
1
Žák Pavel
1590
1 : 0
Marečková Martina
1839
2
Culek Karel
1586
˝ : ˝
Pečinka Martin
1709
3
Kůs Martin
1503
1 : 0
Kalecký Karel
1387
4
Krys Jan
1463
1 : 0
Horníček Petr
1282
5
Půlpán Jakub
0
1 : 0
Horníček Pavel
1262
6
Kokeš Ondřej
1311
0 : 1
Zahradník Tomáš
0
4.6
12
ŠK + DDM Vysoké Mýto
5,0 - 1,0
10
SK Žamberk
1
Beneš Milan
1626
1 : 0
Felcman Martin
1407
2
Kosek Marek
1504
0 : 1
Bednář Marcel
1616
3
Sabolová Gabriela
1562
1 : 0
Felcman Tomáš
1391
4
Ondrej Tomáš
0
1 : 0
Mazura Ondřej
1264
5
Tomeš Marek
0
1 : 0
Výprachtický David
1331
6
Sabolová Kristýna
0
1 : 0
Malá Michaela
0
Kolo
5
5.1
1
ŠŠ Desko Liberec C
-
4
ŠŠ Desko Liberec B
1
odloženo
5.2
2
ŠŠ Desko Liberec D
3,0 - 3,0
3
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
1
Jakubíček Tomáš
1390
1 : 0
Kán Vojtěch
1298
2
Jakubíček Matouš
1345
0 : 1
Jelínek Jan
0
3
Bradáč Daniel
1267
0 : 1
Nedoma Marek
0
4
Strobach Jiří
0
1 : 0
Mlčoch Martin
1340
5
Novák Jan
0
1 : 0
Tlášek Jaroslav
1387
6
Vencl Jiří
0
0 : 1
Balogh Eugen
0
5.3
5
Jiskra Hořice
3,5 - 2,5
8
TJ Sokol Praha-Kobylisy
1
Kraus Tomáš
1581
1 : 0
Jančařík Joel
1667
2
Souček Jakub
1496
0 : 1
Kaftan Petr
1353
3
Erbrt Jan
1381
1 : 0
Lhotka Jiří
0
4
Šafařík Jakub
1411
1 : 0
Vodička Přemysl
0
5
Tázlar Petr
0
˝ : ˝
Blecha Martin
0
6
Šanca Stanislav
0
0 : 1
Chmel Kristián
0
5.4
6
Mőller Team Jiskra Jaroměř
1,5 - 4,5
7
Jiskra RMSK Nový Bydžov
1
Šrejber Michal
1693
0 : 1
Vaněk Tomáš
1513
2
Dvořák David
1618
1 : 0
Vaníček Lukáš
1366
3
Svobodová Šárka
0
- : +
Kohout Martin
0
4
Zvonař Roman
0
˝ : ˝
Eibl Milan
0
5
Jecha Lukáš
0
0 : 1
Prokopová Jiřina
1322
6
Freisleben Jakub
0
0 : 1
Šedivá Kamila
0
5.5
9
Panda Rychnov n.Kn.
2,0 - 4,0
12
ŠK + DDM Vysoké Mýto
1
Marečková Martina
1839
˝ : ˝
Beneš Milan
1626
2
Pečinka Martin
1709
1 : 0
Kosek Marek
1504
3
Kalecký Karel
1387
˝ : ˝
Sabolová Gabriela
1562
4
Horníček Pavel
1262
0 : 1
Ondrej Tomáš
0
5
Nosek Jakub
0
0 : 1
Tomeš Marek
0
6
Zahradník Tomáš
0
0 : 1
Sabolová Kristýna
0
5.6
10
SK Žamberk
3,0 - 3,0
11
TJ ŠO a DDM Chrudim
1
Felcman Martin
1407
0 : 1
Žák Pavel
1590
2
Bednář Marcel
1616
0 : 1
Culek Karel
1586
3
Felcman Tomáš
1391
1 : 0
Kůs Martin
1503
4
Mazura Ondřej
1264
0 : 1
Krys Jan
1463
5
Výprachtický David
1331
1 : 0
Půlpán Jakub
0
6
Malá Michaela
0
1 : 0
Kokeš Ondřej
1311
Pořadí po 5.kole
Poř.
Tým
Part.
+
=
-
MP3
Body
1
ŠK + DDM Vysoké Mýto
5
4
1
0
13
21,0
2
TJ ŠO a DDM Chrudim
5
4
1
0
13
20,5
3
Jiskra RMSK Nový Bydžov
5
3
1
1
10
16,5
4
TJ Sokol Praha-Kobylisy
5
3
0
2
9
20,0
5
Jiskra Hořice
5
3
0
2
9
18,0
6
Panda Rychnov n.Kn.
5
3
0
2
9
15,5
7
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5
1
3
1
6
16,0
8
Mőller Team Jiskra Jaroměř
5
1
2
2
5
12,5
9
SK Žamberk
5
0
2
3
2
11,0
10
ŠŠ Desko Liberec D
4
0
1
3
1
6,5
11
ŠŠ Desko Liberec C
4
0
1
3
1
5,0
12
ŠŠ Desko Liberec B
3
0
0
3
0
5,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .