Také druhé dvoukolo Extraligy ŠSČR přineslo našemu zástupci Bausetu Pardubice plný bodový zisk. Po sobotním vítězství 5:3 nad Plzní a nedělním 7:1 nad Pankrácem zůstává jako jediné družstvo s plným počtem bodů v čele Extraligy !
Výsledky 3. kola (sobota
5.11.2005)
ŠK
Mahrla Praha
- Labortech Ostrava
5,5 - 2,5
David
Navara
- Artur Jakuiec
1 - 0
Vlastimil
Jansa
-
Vítězslav Rašík
0 - 1
Miloš
Jirovský
-
Jakub Czakon
1 - 0
Michal
Konopka
- Radoslaw Jedynak
0 - 1
Jan
Plachetka
- Vladimír Talla
1 - 0
Marek
Vokáč
- Sergej Berezjuk
1/2 - 1/2
Lukáš
Černoušek
- Vlastimil Neděla
1 - 0
Tomáš
Studnička
- Stanislav Fiřt
1 - 0
ŠK
Sokol Vyšehrad
- TŽ Třinec
4,5 - 3,5
Eduard
Meduna
- Aleksander Mista
1/2 - 1/2
Radoslaw
Wojtaszek
- Gennadij Timoscenko
1/2 - 1/2
Leonid
Vološin
- Piotr Murdzia
1/2 - 1/2
Jurij
Zezulkin
- Ladislav Langner
1 - 0
Rafal
Antoniewski
- Jana Jacková
1/2 - 1/2
Pavel
Vávra
- Milan Walek
0 - 1
Miloš
Možný
- Martin Frolík
1/2 - 1/2
Radek
Londýn
- Petr Růžička
1 - 0
Sokol
Plzeň I. Ingem
- Bauset Pardubice
3 - 5
Jiří
Štoček
- Sergej Movsesian
1/2 - 1/2
Petr
Neuman
- Viktor Láznička
1/2 - 1/2
Jiří
Jirka
- Jan Votava
0 - 1
David
Gross
-
Jan Bernášek
0 - 1
Milan
Orság
- Bartolomiej Heberla
1/2 - 1/2
Pavel
Novák
- Martin Petr
1 - 0
Jan
Příborský
- Pavel Stehno
0 - 1
Zuzana
Hagarová
- Eduard Prandstetter
1/2 - 1/2
TJ
Pankrác
- TJ Zikuda Turnov
3,5 - 4,5
Ivan
Hausner
- Lubomír Ftáčník
1/2 - 1/2
Radoslav
Doležal
- Vladimir Sergeev
1/2 - 1/2
Jan
Vokoun
- Jiří Lechtýnský
1 - 0
Tomáš
Řezníček
- Tomáš Kulhánek
0 - 1
Jaroslav
Polášek
-
Falko Bindrich
0 - 1
Štěpán
Pick
-
Petr Špaček
0 - 1
Jan
Pešout
- Josef Kopal
1 - 0
Michal
Schula
-
Zdeněk Maršálek
1/2 - 1/2
Lokomotiva
Brno B
- ŠK
SK Zlín
2,5 - 5,5
Tomáš
Likavský
- Ján
Markoš
0 - 1
Josef
Augustin
-
Tomáš Petrík
0 - 1
Milan
Smištík
- Pavel Čech
1/2 - 1/2
Neklan
Vyskočil
-
Roman Chytilek
0 - 1
David
Holemář
- Pavel David
0 - 1
Martin
Červený
- Petr
Pisk
1 - 0
Bronislav
Vymazal
- Jan Sosna
0 - 1
Stanislav
Věchet
-
Petr Virostko
1 - 0
Lokomotiva
Brno A
- A64 Hagemann Opava
5 - 3
Zbyněk
Hráček
- Vlastimil Babula
1/2 - 1/2
Tomáš
Oral
- Mikuláš Maník
1/2 - 1/2
Petr
Hába
-
Pavel Šimáček
1 - 0
Pavel
Blatný
- Richard Biolek sen.
1/2 - 1/2
Tomáš
Polák
- Róbert Tibenský
1 - 0
Radek
Kalod
- Sergeui Veselovski
1 - 0
Robert
Cvek
-
Dariusz Szoen
0 - 1
Lukáš
Klíma
- David Kaňovský
1/2 - 1/2
Výsledky 4. kola (neděle 6.11.2005)
ŠK
Mahrla Praha
- TŽ Třinec
5,5 - 2,5
David
Navara
- Aleksander Mista
1 - 0
Vlastimil
Jansa
- Gennadij Timoscenko
1/2 - 1/2
Miloš
Jirovský
- Piotr Murdzia
1/2 - 1/2
Michal
Konopka
- Ladislav Langner
0 - 1
Jan
Plachetka
- Jana Jacková
1/2 - 1/2
Marek
Vokáč
- Milan Walek
1 - 0
Lukáš
Černoušek
- Martin Frolík
1 - 0
Tomáš
Studnička
- Petr Růžička
1 - 0
ŠK
Sokol Vyšehrad
- Labortech Ostrava
3,5 - 4,5
Eduard
Meduna
- Artur Jakuiec
? - ?
Radoslaw
Wojtaszek
-
Vítězslav Rašík
? - ?
Leonid
Vološin
-
Jakub Czakon
? - ?
Jurij
Zezulkin
- Radoslaw Jedynak
? - ?
Rafal
Antoniewski
- Vladimír Talla
? - ?
Pavel
Vávra
- Sergej Berezjuk
? - ?
Miloš
Možný
-
Vlastimil Neděla
? - ?
Radek
Londýn
- Stanislav Fiřt
? - ?
Sokol
Plzeň I. Ingem
- TJ Zikuda Turnov
4,5 - 3,5
Jiří
Štoček
- Lubomír Ftáčník
1 - 0
Petr
Neuman
-
Vladimir Sergeev
1 - 0
Jiří
Jirka
- Jiří Lechtýnský
0 - 1
David
Gross
- Tomáš Kulhánek
1/2 - 1/2
Milan
Orság
-
Falko Bindrich
0 - 1
Pavel
Novák
-
Petr Špaček
1/2 - 1/2
Jan
Příborský
- Josef Kopal
1/2 - 1/2
Zuzana
Hagarová
- Vladimír Vltavský
1 - 0
TJ
Pankrác
- Bauset Pardubice
1 - 7
Ivan
Hausner
- Sergej Movsesian
0 - 1
Radoslav
Doležal
- Viktor Láznička
1/2 - 1/2
Jan
Vokoun
- Jan
Votava
0 - 1
Jaroslav
Polášek
-
Jan Bernášek
0 - 1
Štěpán
Pick
- Bartolomiej Heberla
0 - 1
Jan
Pešout
-
Martin Petr
1/2 - 1/2
Jiří
Plešek
- Pavel Stehno
0 - 1
Martin
Hála
- Eduard Prandstetter
0 - 1
Lokomotiva
Brno B
- A64 Hagemann Opava
2 - 6
Tomáš
Likavský
- Vlastimil Babula
1/2 - 1/2
Josef
Augustin
- Mikuláš Maník
0 - 1
Milan
Smištík
-
Pavel Šimáček
0 - 1
Neklan
Vyskočil
- Richard Biolek sen.
1/2 - 1/2
David
Holemář
- Róbert Tibenský
1/2 - 1/2
Martin
Červený
- Sergeui Veselovski
1/2 - 1/2
Bronislav
Vymazal
- Karel Malinovský
0 - 1
Stanislav
Věchet
-
David Kaňovský
0 - 1
Lokomotiva
Brno A
- ŠK
SK Zlín
3 - 5
Zbyněk
Hráček
- Ján
Markoš
1/2 - 1/2
Tomáš
Oral
-
Tomáš Petrík
1 - 0
Petr
Hába
- Pavel Čech
1/2 - 1/2
Pavel
Blatný
-
Roman Chytilek
0 - 1
Tomáš
Polák
- Petr
Pisk
0 - 1
Radek
Kalod
- Jan Sosna
0 - 1
Robert
Cvek
-
Petr Virostko
1 - 0
Lukáš
Klíma
-
Cyril Ponížil
0 - 1
Tabulka po 4. kole
1.
Bauset Pardubice
4
4
0
0
21,5
12
2.
A64 Hagemann Opava
4
3
0
1
20,5
9
3.
ŠK Mahrla Praha
4
3
0
1
20
9
4.
Lokomotiva Brno A
4
3
0
1
19,5
9
5.
ŠK SK Zlín
4
3
0
1
19
9
6.
ŠK Sokol Vyšehrad
4
2
0
2
16
6
7.
Sokol Plzeň I - Ingem
4
2
0
2
15,5
6
8.
TJ Zikuda Turnov
4
1
1
2
15,5
4
9.
Labortech Ostrava
4
1
1
2
14,5
4
10.
TŽ Třinec
4
1
0
3
13,5
3
11.
TJ Pankrác
4
0
0
4
8,5
0
12.
Lokomotiva Brno B
4
0
0
4
8
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.