Mimořádně dramatické poslední kolo 1. ligy západ přineslo nečekané rozuzlení postupové i sestupové tajenky. Postarala se o něj zejména Synthesia Pardubice, po jejíž remize 4:4 v Praze s Holdií se z postupu do extraligy raduje Nový Bor ! Chrudim sice podlehla v Praze Domu Armády 4,5:3,5, ale stačilo jí to k záchraně soutěže i pro příští ročník ! Další výsledky: Vyšehrad B - Nový Bor 1,5:6,5, Hradec Králové - Plzeň C 4:4, Plzeň B - Kolín 5,5:2,5, Lysá n/L. - ČSOB 3,5:4,5
Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
ŠK DP Holdia
Synthesia Pardub.
Vokáč
Marek
2445
0
-
1
2387
Petr Martin
Hausner
Ivan
2441
½
-
½
2344
Kárník Pavel
Studnička
Tomáš
2317
½
-
½
2289
Jedlička Aleš
Freisler
Pavel
2308
0
-
1
2263
Efler Lukáš
Štross
František
2288
½
-
½
2235
Hošek Milan
Cífka
Stanislav
2315
1
-
0
2200
Navrátil František
Gregor
Jiří
2241
1
-
0
2127
Šilar Lubomír
Tobyáš
Miroslav
2265
½
-
½
2062
Trojan Luboš
4
:
4
Sokol Vyšehrad B
Novoborský ŠK
Meduna
Eduard
2460
0
-
1
2483
Cvek Robert
Chloupek
Stanislav
2319
0
-
1
2463
Šimáček Pavel
Tichý
Vladimír
2260
½
-
½
2448
Klíma Lukáš
Jaček
Martin
2194
0
-
1
2392
Kulhánek Tomáš
Pilař
Miloslav
2286
1
-
0
2284
Mužík Martin
Vodička
Vlastimil
2237
0
-
1
2300
Kučera Petr
Boukal
Petr
2273
0
-
1
2263
Vaculík Martin
Dočekal
Jan
2162
0
-
1
2172
Vrána Jan
1½
:
6½
Slavia Hradec Kr.
Sokol Plzeň I C
Vacek
Martin
2313
0
-
1
2310
Palek Miroslav
Kačírek
Petr
2312
½
-
½
2288
Příborský Ivo
Kopal
Josef
2308
½
-
½
2233
Folk Petr
Hála
Bohumil
2251
½
-
½
2173
Příborský Marek
Roj
Miroslav
2218
½
-
½
2186
Jaroš Martin
Nun
Josef
2318
1
-
0
2180
Folková Martina
Kořínek
Ondřej
2195
½
-
½
2191
Novák Michal
Roško
Luboš
2151
½
-
½
2103
Šott Pavel
4
:
4
ŠK Dům armády
ŠO DDM Chrudim
Šleich
Jan
2292
1
-
0
2270
Němec Pavel
Fajman
Petr
2254
1
-
0
2196
Bujnoch Radek
Mašek
Miroslav
2191
0
-
1
2268
Tůma Jiří
Muroň
Miroslav
2207
½
-
½
2311
Pokorný Zdeněk
Bauma
Jiří
2166
1
-
0
2260
Šťastný Jan
Soukal
Rudolf
2162
0
-
1
2247
Hlaváček Robert
Sakař
Miloš
2104
½
-
½
2272
Řezníček Jan
Krutina
Ivan
2073
½
-
½
2193
Jarábek Vratislav
4½
:
3½
Sokol Plzeň I B
Sokol Kolín
Příborský
Jan
2307
1
k
0
2128
Marek Miroslav
Hagarová
Zuzana
2377
1
k
0
2118
Mašín Luboš
Česal
Jaroslav
2284
0
-
1
2162
Michálek František
Pinc
Miroslav
2205
½
-
½
2106
Kaplan Daniel
Svoboda
Miloš
2197
½
-
½
2055
Brezmen Pavel
Šimůnek
Aleš
2226
½
-
½
1869
Novák Jiří
Janoušek
Petr
2183
1
k
0
1875
Kruška Vladimír
5½
:
2½
ŠK JOLY Lysá n.L.
ŠK ČSOB
Vološin
Leonid
2470
1
-
0
2333
Netušil Miloslav
Priehoda
Vítězslav
2404
0
-
1
2283
Řehořek Martin
Neckář
Lubomír
2311
½
-
½
2249
Bartoš Jan
Knížek
Jan
2210
½
-
½
2267
Dvořák Jan
Kolář
Pavel
2168
½
-
½
2227
Pokorný Petr
Munk
Petr
2224
0
-
1
2245
Kozák Miloš
Postupa
Pavel
2110
½
-
½
2225
Šimek Petr
Pauch
Jan
2096
½
-
½
2206
Kuba Jindřich
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Novoborský ŠK
10
0
1
30
61.5
45
2.
ŠK DP Holdia
9
2
0
29
59.0
43
3.
ŠK ČSOB
8
1
2
25
48.5
30
4.
Slavia Hradec Kr.
6
3
2
21
49.0
33
5.
ŠK Dům armády
5
1
5
16
43.0
29
6.
Sokol Plzeň I B
5
1
5
16
42.5
25
7.
Synthesia Pardub.
4
2
5
14
42.5
24
8.
ŠO DDM Chrudim
3
1
7
10
38.5
21
9.
Sokol Plzeň I C
2
3
6
9
40.0
21
10.
Sokol Vyšehrad B
2
3
6
9
39.5
21
11.
ŠK JOLY Lysá n.L.
1
2
8
5
34.0
12
12.
Sokol Kolín
0
3
8
3
30.0
14
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.