27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Poslední říjnová neděle byla dnem startu prvoligových soutěží družstev a oba naši zástupci v něm svorně vysoko prohráli 2:6 - Synthesia Pardubice v Praze s ČSOB a Chrudim doma s Plzní B. Další výsledky: Kolín - Lysá n/L. 3,5:4,5, Plzeň C - Dům Armády 3,5:4,5, Nový Bor - Hradec Králové 6:2, Holdia - Vyšehrad B 5,5:2,5
Výsledky na
šachovnicích - 1.kolo
ŠK ČSOB
Synthesia Pardubice
Černoušek
Lukáš
2379
½
-
½
2517
Láznička Viktor
Londýn
Radek
2334
½
-
½
2387
Petr Martin
Vávra
Pavel
2314
½
-
½
2289
Jedlička Aleš
Netušil
Miloslav
2333
1
-
0
2278
Pačovský Jiří
Dvořák
Jan
2267
1
-
0
2263
Efler Lukáš
Kozák
Miloš
2245
½
-
½
2235
Hošek Milan
Šimek
Petr
2225
1
-
0
2204
Efler David
Kuba
Jindřich
2206
1
-
0
2127
Šilar Lubomír
6
:
2
Sokol Kolín
ŠK JOLY Lysá n.L.
Jirovský
Pavel
2354
½
-
½
2470
Vološin Leonid
Moravec
Michal
2269
0
-
1
2404
Priehoda Vítězslav
Marek
Miroslav
2128
½
-
½
2399
Špaček Petr
Mašín
Luboš
2118
0
-
1
2311
Neckář Lubomír
Michálek
František
2162
½
-
½
2224
Munk Petr
Kaplan
Daniel
2106
1
-
0
2110
Postupa Pavel
Beneš
Petr
2109
½
-
½
2068
Postupa Pavel
Brezmen
Pavel
2055
½
-
½
2139
Kořenek František
3½
:
4½
ŠO DDM Chrudim
Sokol Plzeň I B
Stehno
Pavel
2337
0
-
1
2307
Příborský Jan
Němec
Pavel
2270
0
-
1
2367
Michálek Jan
Novotný
Michal
2233
0
-
1
2345
Novák Pavel
Bujnoch
Radek
2196
1
-
0
2373
Juřek Josef
Tůma
Jiří
2268
0
-
1
2284
Česal Jaroslav
Pokorný
Zdeněk
2311
0
-
1
2197
Svoboda Miloš
Hlaváček
Robert
2247
½
-
½
2226
Šimůnek Aleš
Jarábek
Vratislav
2193
½
-
½
2183
Janoušek Petr
2
:
6
Sokol Plzeň I C
ŠK Dům armády
Palek
Miroslav
2310
0
-
1
2646
Navara David
Příborský
Ivo
2288
0
-
1
2408
Orság Milan
Folk
Petr
2233
1
-
0
2292
Šleich Jan
Příborský
Marek
2173
0
-
1
2217
Orságová Silvie
Jaroš
Martin
2186
1
-
0
2198
Bujak Michal
Novák
Michal
2191
1
-
0
2207
Muroň Miroslav
Šott
Pavel
2103
½
-
½
2166
Bauma Jiří
Káňa
Pavel
2114
0
-
1
2162
Soukal Rudolf
3½
:
4½
Novoborský ŠK
Slavia Hradec Králové
Hráček
Zbyněk
2581
½
-
½
2376
Nun Jiří
Cvek
Robert
2483
1
-
0
2313
Vacek Martin
Šimáček
Pavel
2463
½
-
½
2244
Prymula Roman
Lechtýnský
Jiří
2439
1
-
0
2308
Kopal Josef
Klíma
Lukáš
2448
1
-
0
2251
Hála Bohumil
Mužík
Martin
2284
½
-
½
2239
Vltavský Vladimír
Kučera
Petr
2300
1
-
0
2253
Trefný Vlastimil
Vaculík
Martin
2263
½
-
½
2195
Kořínek Ondřej
6
:
2
ŠK DP Holdia
Sokol Vyšehrad B
Votava
Jan
2545
½
-
½
2460
Meduna Eduard
Vokáč
Marek
2445
½
-
½
2319
Chloupek Stanislav
Hausner
Ivan
2441
½
-
½
2260
Tichý Vladimír
Přibyl
Josef
2409
1
-
0
2286
Pilař Miloslav
Studnička
Tomáš
2317
1
-
0
2237
Vodička Vlastimil
Freisler
Pavel
2308
0
-
1
2256
Svatoš Jan
Štross
František
2288
1
-
0
2191
Chalupa Ivan
Forman
Štěpán
2283
1
-
0
2162
Dočekal Jan
5½
:
2½
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .