Poslední čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/H 14-16 se uskutečnil v sobotu dne 25.3.2006 v Heřmanově Městci. Kategorie dívek je tímto turnajem skončena a její výsledky jsou již konečné, v kategorii chlapců se uskuteční závěrečné dvoudenní finále ve Vysokém Mýtě pro 8 nejlepších v každé kategorii.
4.kvalifikace KP do 14-ti let - Heřmanův Městec
Konečné pořadí
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH.B
BHm.
SB.
1
16
Tomes Marek
1250
Vysoke Myto
6
28˝
21˝
23,25
2
13
Rott Michal
1250
Hlinsko
5˝
31˝
23
24,25
3
2
Vyprachticky David
1354
Zamberk
5˝
30˝
21˝
22,50
4
3
Lorenc Josef
1353
Zamberk
5˝
27˝
20˝
19,75
5
8
Kapoun Vit
1250
Usti nad Orlici
5
30˝
21˝
20,25
6
12
Petrasek Kamil
1250
Policka
5
24
17˝
17,00
7
18
Horak Milan
1100
Hermanuv Mestec
5
24
17
14,00
8
7
Jilek Vaclav
1250
Vysoke Myto
4˝
33
25˝
19,75
9
1
Marek Michal
1395
Lanskroun
4˝
30˝
22
17,00
10
11
Petrasek Jan
1250
Policka
4˝
29˝
21˝
16,25
11
34
Ruzicka Filip
1000
Pardubice
4˝
27
18˝
16,00
12
26
Bartoska Ondrej
1000
Hermanuv Mestec
4˝
22
16˝
12,25
13
14
Schaffer Ondrej
1250
Policka
4
29˝
22
13,00
14
5
Hajek Pavel
1250
Vysoke Myto
4
28˝
19˝
14,50
15
6
Hanus Lukas
1250
Hlinsko
4
27˝
19
13,00
16
9
Leharova Alzbeta
1250
Pardubice
4
25˝
19
11,50
17
30
Osicka Premysl
1000
Hlinsko
4
24
17˝
11,50
18
22
Krusina Patrik
1100
Svitavy
4
24
17˝
10,50
19
4
Franz Lukas
1250
Usti nad Orlici
3˝
25˝
17˝
10,00
20
17
Bleha Pavel
1100
Hermanuv Mestec
3˝
25
18
12,75
21
27
Cechlovsky Jan
1000
Chrast
3˝
24
17
9,75
22
29
Kodytek Tomas
1000
Usti nad Orlici
3˝
23˝
16
8,75
23
25
Adam Daniel
1000
Svitavy
3˝
23
16˝
9,50
24
19
John Petr
1100
Usti nad Orlici
3˝
22
16˝
9,25
25
10
Mares Jan
1250
Usti nad Orlici
3
29
20˝
9,50
26
23
Urvalek Michal
1100
Hermanuv Mestec
3
24
17
7,00
27
15
Stodola Marek
1250
Policka
3
23˝
16˝
6,50
28
31
Otava Tomas
1000
Hlinsko
3
23
16˝
7,00
29
21
Kozak David
1100
Svitavy
3
22
15˝
5,50
30
36
Stejskal Jakub
1000
Usti nad Orlici
3
20˝
15˝
7,50
31
41
Zavrelova Katka
1000
Hlinsko
3
17
11˝
4,50
32
33
Ratzinger Patrik
1000
Ceska Trebova
2˝
25
18˝
8,25
33
38
Valek Krystof
1000
Vysoke Myto
2˝
23
17
6,75
34
39
Vavra Michal
1000
Chrast
2˝
23
16˝
6,25
35
32
Ptacek Tomas
1000
Hlinsko
2˝
20
14
4,75
36
42
Zavrelova Petra
1000
Hlinsko
2
23
17
4,50
37
35
Samkova Pavla
1000
Rosice
2
22
17
4,50
38
24
Vaculik Jakub
1100
Lanskroun
2
21˝
14˝
5,00
39
37
Vacek Damian
1000
Hlinsko
2
21
14
4,50
40
28
Cihakova Zaneta
1000
Hermanuv Mestec
2
20˝
15
4,50
41
20
Kohoutkova Zuzana
1100
Hermanuv Mestec
1
17˝
11˝
3,00
42
43
Zeleny David
1000
Hermanuv Mestec
1
3˝
0
3,50
43
40
Vilc Ondra
1000
Hermanuv Mestec
0
3
0
0,00
4.kvalifikace
KP do 16-ti let - Heřmanův Městec
Konečné pořadí
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BHm.
BH.B
SB.Son
1
2
Petraz Martin
1727
Ceska Trebova
5˝
21
29
21,75
2
4
Kus Martin
1531
Chrudim
5
22˝
30
20,25
3
5
Krys Jan
1505
Chrudim
5
21
28˝
19,25
4
3
Sabolova Gabriela
1562
Vysoke Myto
4˝
22˝
31˝
20,00
5
14
Stodola Jakub
1250
Policka
4˝
20˝
25˝
14,25
6
6
Felcman Tomas
1391
Zamberk
4˝
19˝
27˝
16,50
7
10
Ondrej Tomas
1250
Vysoke Myto
4˝
19
26
14,25
8
1
Bednar Marcel
1815
Jablonne
4
23
32˝
17,50
9
12
Pulpan Jakub
1250
Chrudim
4
19˝
26
11,50
10
11
Pohan Lukas
1250
Lanskroun
4
16˝
23
10,00
13
Soukal Petr
1250
Chrudim
4
16˝
23
10,00
12
9
Chmelik Ondrej
1250
Lanskroun
3˝
20
25˝
8,25
13
7
Balaz Jindrich
1250
Svitavy
3
16˝
23
6,00
14
20
Spacek Michal
1000
Hermanuv Mestec
3
15˝
20
4,00
15
16
Kmoch Tomas
1100
Vysoke Myto
3
14˝
19
3,00
16
8
Borovec Ondrej
1250
Vysoke Myto
3
11
14˝
4,00
17
15
Svarc Ondrej
1250
Vysoke Myto
2
18˝
23˝
3,00
18
18
Skokan Martin
1100
Hermanuv Mestec
2
18
24
4,00
19
17
Kocek Lukas
1100
Hermanuv Mestec
1
14
18
0,00
20
19
Janec Juraj
1000
Ceska Trebova
0
14˝
20
0,00
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.