Extraliga
dorostu - Východ -
Zpravodaj č. 4 – kolo 1. a 2. z 8. 10. 2005
Kolo
1 z 08.10.2005 - dopoledne
1.1 1 LOK.DDM ČESKÁ TŘEBOVÁ ½
- 5 ½ 7 BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK
"A"
1 Zeinert Michal H 2092 0 : 1 Rojíček Vojtěch 2225
2 Šimek Jan 1928 0 : 1 Krejčí Jan H 2212
3 Petráž Martin 1722 0 : 1 Kočiščák Jiří 2033
4 Halbrštát David 1649 ½ : ½ Štukner Šimon 2130
5 Hlaváč Lukáš 0 0 : 1 Pecha Tomáš 1952
6 Čižinský Petr 0 0 : 1 Novosádová Kristýna 1935
1.2 2 A64 GRYGOV 1
½ - 4 ½ 8 BŠŠ+ŠK
FRÝDEK-MÍSTEK "B"
1 Bureš Jaroslav H 2090 0 : 1 Rakús Pavel H 2038
2 Šnevajs Heřman 1851 0 : 1 Mitura Karel 1981
3 Doubek Tomáš 1865 ½ : ½ Rabatin Jakub 1809
4 Vysloužil Lukáš 1883 ½ : ½ Boráň Tomáš 1818
5 Holoubková Kamila 1783 0 : 1 Kozel Jan 1636
6 Kolasin Jan 1468 ½
: ½ Miturová Magdaléna 1544
1.3 5 LOKOMOTIVA BRNO 1 - 5 3 ŠK
SŠŠ STARÉ MĚSTO
1 Kratochvíl Milan 1787 0 : 1 Plát Vojtěch 2167
2 Dráb Tomáš 1737 0 : 1 Dvouletý Pavel 1996
3 Svoboda Karel 1675 ½ : ½ Uřičář Jakub 1982
4 Bartas David H 1669 ½ : ½ Valešová Šárka 1817
5 Lamser Tomáš 1551 0 : 1 Novotný Petr 1690
6 Musil Jiří 1371 0 : 1 Přibyl Tomáš 1532
1.4 6 ZŠ BRANKOVICE 1 - 5 4 ŠK ZLÍN
1 Hejný Jaroslav 1994 0 : 1 Ponížil Cyril 2181
2 Kuchynka Lukáš H 2099 0 : 1 Krčál Michal 2121
3 Šťastný Radek 1994 ½ : ½ Roubalík Jakub 2011
4 Čuprová Iva 1617 0 :
1 Šenkýř
Martin 1925
5 Kostka Michal 1492 ½ : ½ Šudoma Marek 1412
6 Hladká Jiřina 1499 0 : 1 Kolomazníková Barbora 0
Kolo
2 z 08.10.2005 - odpoledne
2.1 7 BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK "A" 4 - 2 2 A64 GRYGOV
1 Rojíček Vojtěch 2225 1 : 0 Bureš Jaroslav H 2090
2 Krejčí Jan H 2212 ½ : ½ Šnevajs Heřman 1851
3 Kočiščák Jiří 2033 ½ : ½ Doubek Tomáš 1865
4 Štukner Šimon 2130 0 : 1 Vysloužil Lukáš 1883
5 Pecha Tomáš 1952 1 : 0 Holoubková Kamila 1783
6 Novosádová Kristýna 1935 1 : 0 Kolasin Jan 1468
2.2 8 BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK "B" 4 - 2 1 LOK. DDM ČESKÁ TŘEBOVÁ
1 Rakús Pavel H 2038 1 : 0 Zeinert Michal H 2092
2 Mitura Karel 1981 0 : 1 Šimek Jan 1928
3 Rabatin Jakub 1809 0 : 1 Petráž Martin 1722
4 Boráň Tomáš 1818 1 : 0 Halbrštát David 1649
5 Kozel Jan 1636 1 : 0 Hlaváč Lukáš 0
6 Miturová Magdaléna 1544 1 :
0 Čižinský
Petr 0
2.3 3 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 3 - 3 6 ZŠ
BRANKOVICE
1 Plát Vojtěch 2167 1 : 0 Hejný Jaroslav 1994
2 Dvouletý Pavel 1996 0 : 1 Kuchynka Lukáš H 2099
3 Uřičář Jakub 1982 ½ : ½ Šťastný Radek 1994
4 Valešová Šárka 1817 ½ : ½ Čuprová Iva 1617
5 Novotný Petr 1690 0 : 1 Kostka Michal 1492
6 Přibyl Tomáš 1532 1 : 0 Hladká Jiřina 1499
2.4 4 ŠK ZLÍN 3
½ - 2 ½ 5 LOKOMOTIVA BRNO
1 Ponížil Cyril 2181 1 : 0 Kratochvíl Milan 1787
2 Krčál Michal 2121 ½ : ½ Dráb Tomáš 1737
3 Roubalík Jakub 2011 1 : 0 Svoboda Karel 1675
4 Šenkýř Martin 1925 1 : 0 Bartas David H 1669
5 Šudoma Marek 1412 0 : 1 Lamser Tomáš 1551
6 Kolomazníková Barbora 0 0
: 1 Musil
Jiří 1371
Poradí
po kole 2 :
Por. Tým Part.+
= - Body Score
1 BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK
"A" 2 2 0 0 6 9,5
2 ŠK ZLÍN 2 2
0 0 6 8,5
2 BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK "B" 2 2
0 0 6 8,5
4 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2 1 1 0 4 8
5 ZŠ BRANKOVICE 2 0 1 1 1 4
6 A64 GRYGOV 2 0 0 2 0 3,5
6 LOKOMOTIVA BRNO 2 0 0 2 0 3,5
8 LOK.DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2 0 0 2 0 2,5