Výsledky 4.
kola
TJ CHS Chotěboř
- SK Žamberk TJ
DDM Hlinsko - Jiskra Ústí nad
Orlicí
Rozhodčí: Michal Milan Rozhodčí: Volf Jaroslav
1. Ondráček O. 2032 1:0 Dorjkhú T. 2107 1. Roušar Z. 2005 0:1 Zeinert M. 2092
2. Linhart
J. 1976 1/2 Černý K. 1992 2. Baudyš O. 2214 1/2 Volf J. 2138
3. Petrus L. 1920 1/2 Havrlík P. 1974 3. Ducheček J. 1973 0:1 Holásek P. 2050
4. Krejčík T. 1907 0:1 Maceška B. 1889 4. Hanus M. 1657 0:1 Šimek J. 1928
5. Hospodka J. 1874 1/2 Mazura M. 1912 5. Zámečník J. 1727 0:1 Mareš P. 2010
6. Zvěřina J. 1841 1/2 Zámečník B. 2001 6. Janda L. 1757 0:1 Petrželka K. 1908
7. Michal
M. 1776 1:0 Wiesinger W. 1858 7. Dvořák S. 1738 0:1 Blaško Š. 1879
8. Kajínek K. 1796 1/2 Martinec J. 1738 8. Vojanec H. 1686 0:1 Glembek B. 1730
4.5
:
3.5 0.5
: 7.5
Kavárna Evropa Pardubice - Štefanydes
Polička 2222
ŠK Polabiny B - ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí: Vobořil Pavel Rozhodčí: Mojžíš Martin
1. Vobořil P. 2025 0:1 Červený M. 2222 1. Mojžíš J. 2209 0:1 Sabol M. 2287
2. Třasák O. 1983 0:1 Lorenc O. 2150 2. Just P. 2068 0:1 Vařejčko J. 2194
3. Matouš R. 1920 0:1 Kastner O. 2148 3. Mojžíš M. 2010 1/2 Kosek J. 2101
4. Pačovský
M. 1877 0:1 Komárek D. 2147 4. Bělohlav J. 1977 1/2 Hájek J. 2134
5. Vodička
P. 1983 1/2 Kastner V. 1988 5. Korol J. 2040 0:1 Doseděl J. 2038
6. Janko J. 1803 0:1 Komárková M. 2056 6. Baťa S. 1817 0:1 Ptáček L. 2078
7. Krmenčík
R. 1788 1/2 Houška B. 2043 7. Cidlinský V. 1845 0:1 Lipavský D. 1936
8. Hrnčiarik
K. 1792 0:1 Stodolová K. 1991 8. Krejčí J. 1669 0:1 Trhal T. 1891
1 : 7 1
: 7
TJ Jiskra Litomyšl -
Eurokomplex Pardubice Spartak OEZ Letohrad - TJ + DDM Chrudim B
Rozhodčí: Motáček
Jan Rozhodčí: Mikyska Kamil
1. Daniel M. 2054 0:1 Šklíba M. 2222 1. Papáček M. 1949 0:1 Onderek D. 2149
2. Zeman
M. 2012 0:1 Sýkora J. 2112 2. Veselý P. 1847 0:1 Krys J. 2126
3. Pekař
V. 1881 0:1 Zelenka J. 2106 3. Mikyska K. 1779 0:1 Kokeš B. 2030
4. Jirsa
L. 1885 1/2 Daněk P. 1967 4. Kameník D. 1810 0:1 Koníček P. 1982
5. Bartošová
L. 1723 1/2 Hon J. 1929 5. Kylar P. 1842 1:0 Němec B. 1901
6. Zeman L. 1909 0:1 Outulný P. 2042 6. Krumer M. 1940 1:0 Linhart Z. 1914
7. Šváb J. 1842 1:0 Slabý M. 1857 7. Řehák J. 1858 1/2 Bartoš M. 1658
8. Škeřík K. 1000 1:0 Hennig T. 1989 8. Sysr P. 1610 0:1 Žák P. 1590
3 : 5 2.5
: 5.5
Tabulka po 4.
kole
1. Štefanydes Polička 4 4 0 0 12 22.5 : 9.5 17
2. Eurokomplex Pardubice 4 3 0 1 9 22 : 10 20
3. Jiskra Ústí nad
Orlicí 4 3 0 1 9 22.5 : 9.5 18
4. ŠK Vysoké Mýto 4 3 0 1 9 21.5 : 10.5 16
5. 2222 ŠK Polabiny B 4 3 0 1 9 18 : 14 13
6. TJ Jiskra Litomyšl 4 2 1 1 7 17 : 15 13
8. Kavárna Evropa Pardubice 4 2 0 2 6 13.5 : 18.5 10
8. TJ CHS Chotěboř 4 2 0 2 6 15 : 17 9
9. TJ + DDM Chrudim B 4 1 1 2 4 14 : 18 10
10. Spartak
OEZ Letohrad 4 0 0 4 0 10.5 : 21.5 7
11. SK Žamberk 4 0 0 4 0 11 : 21 3
12. TJ DDM Hlinsko 4 0 0 4 0 4.5 : 27.5 2