V prvním dvoukole Extraligy ŠSČR náš zástupce Bauset Pardubice nezaváhal a připsal si plný počet bodů - za sobotní vítězství 4,5:3,5 nad Labortechem Ostrava a v neděli za vítězství nad Třincem v poměru 5:3.
Lokomotiva
Brno B
- ŠK Mahrla Praha
6 - 2
Tomáš
Likavský
-
David Navara
1/2 - 1/2
Milan
Smištík
- Vlastimil Jansa
0 - 1
Neklan
Vyskočil
- Miloš Jirovský
0 - 1
David
Holemář
- Michal Konopka
1/2 - 1/2
Martin
Červený
-
Ján Plachetka
1/2 - 1/2
Bronislav
Vymazal
- Marek Vokáč
1/2 - 1/2
Stanislav
Věchet
- Lukáš Černoušek
0 - 1
Petra
Blažková
- Stanislav Cífka
0 - 1
Lokomotiva
Brno A
- ŠK Sokol Vyšehrad - Visus
6,5 - 1,5
Zbyněk
Hráček
- Eduard Meduna
1 - 0
Bartolomiej
Macieja
- Radoslaw Wojtaszek
1 - 0
Bartosz
Socko
- Jurij Zezulkin
1 - 0
Tomáš
Oral
- Rafal Antoniewski
1/2 - 1/2
Petr
Hába
- Pavel Vávra
1/2 - 1/2
Pavel
Blatný
-
Miloš Možný
1/2 - 1/2
Tomáš
Polák
- Stanislav Chloupek
1 - 0
Radek
Kalod
- Radek Londýn
1 - 0
ŠK
SK Zlín
- Sokol Plzeň I - Ingem
2,5 - 5,5
Ján
Markoš
- Jiří Štoček
1/2 - 1/2
Tomáš
Petrík
- Petr Neuman
0 - 1
Pavel
Čech
- Jiří
Jirka
0 - 1
Roman
Chytilek
-
David Gross
0 - 1
Petr
Pisk
-
Pavel Jirovský
1 - 0
Jan
Sosna
- Milan Orság
0 - 1
Petr
Bažant jun.
- Jan Příborský
0 - 1
Petr
Bažant sen.
- Ivo Příborský
1 - 0
A64
Hagemann Opava
- TJ Pankrác
6 - 2
Vlastimil
Babula
- Ivan Hausner
1 - 0
Mikuláš
Maník
- Radoslav Doležal
1/2 - 1/2
Pavel
Šimáček
- Jan Vokoun
1 - 0
Richard
Biolek sen.
- Tomáš Řezníček
1 - 0
Róbert
Tibenský
- Jaroslav Polášek
1/2 - 1/2
Sergej
Veselovski
- Štěpán Pick
1 - 0
Radek
Sluka
- Jiří Plešek
1 - 0
Richard
Biolek jun.
- Jan Petr
0 - 1
Bauset
Pardubice
- Labortech Ostrava
4,5 - 3,5
Sergej
Movsesian
- Artrur Jakubiec
1/2 - 1/2
Igor
Štohl
- Jakub Czakon
1/2 - 1/2
Viktor
Láznička
- Radoslaw Jedynak
1 - 0
Jan
Votava
- Vladimír Talla
1 - 0
Jan
Bernášek
- Sergej Berezjuk
0 - 1
Bartolomiej
Heberla
- Vlastimil Neděla
1 - 0
Pavel
Stehno
- Stanislav Fiřt
1/2 - 1/2
Jan
Sikora-Lerch
- Tomáš Dvořák
0 - 1
TJ
Zikuda Turnov
- TŽ Třinec
3,5 - 4,5
Lubomír
Ftáčník
- Aleksander Mista
1/2 - 1/2
Vladimir
Sergeev
-
Gennadij Timoscenko
0 - 1
Jiří
Lechtýnský
- Piotr Murdzia
1/2 - 1/2
Tomáš
Kulhánek
- Jana Jacková
1/2 - 1/2
Falko
Bindrich
- Milan Walek
1 - 0
Petr
Špaček
- Martin Frolík
1/2 - 1/2
Josef
Kopal
- Milan Babula
1/2 - 1/2
Tomáš
Zelený
- Petr Růžička
0 - 1
Lokomotiva
Brno B
- ŠK Sokol Vyšehrad - Visus
1,5 - 6,5
Tomáš
Likavský
- Eduard Meduna
1/2 - 1/2
Milan
Smištík
- Radoslaw Wojtaszek
0 - 1
Neklan
Vyskočil
- Jurij Zezulkin
0 - 1
David
Holemář
-
Rafal Antoniewski
0 - 1
Martin
Červený
- Pavel Vávra
0 - 1
Bronislav
Vymazal
-
Miloš Možný
1/2 - 1/2
Stanislav
Věchet
- Stanislav Chloupek
0 - 1
Petra
Blažková
-
Radek Londýn
1/2 - 1/2
Lokomotiva
Brno A
- ŠK Mahrla Praha
5 - 3
Zbyněk
Hráček
-
David Navara
1/2 - 1/2
Bartolomiej
Macieja
- Vlastimil Jansa
1 - 0
Bartosz
Socko
- Miloš Jirovský
1/2 - 1/2
Tomáš
Oral
- Michal Konopka
1/2 - 1/2
Petr
Hába
-
Ján Plachetka
1/2 - 1/2
Pavel
Blatný
- Marek Vokáč
1/2 - 1/2
Tomáš
Polák
- Lukáš Černoušek
1/2 - 1/2
Radek
Kalod
- Stanislav Cífka
1 - 0
ŠK
SK Zlín
- TJ Pankrác
6 - 2
Ján
Markoš
- Ivan Hausner
1/2 - 1/2
Tomáš
Petrík
-
Radoslav Doležal
1 - 0
Pavel
Čech
- Jan Vokoun
1 - 0
Roman
Chytilek
- Tomáš Řezníček
1 - 0
Pavel
David
-
Jaroslav Polášek
1/2 - 1/2
Petr
Pisk
- Štěpán Pick
1 - 0
Jan
Sosna
- Jiří Plešek
1/2 - 1/2
Cyril
Ponížil
- Jan Petr
1/2 - 1/2
A64
Hagemann Opava
- Sokol Plzeň I - Ingem
5,5 - 2,5
Vlastimil
Babula
- Jiří Štoček
1/2 - 1/2
Mikuláš
Maník
- Petr Neuman
1/2 - 1/2
Pavel
Šimáček
- Jiří
Jirka
1 - 0
Richard
Biolek sen.
-
David Gross
1/2 - 1/2
Róbert
Tibenský
-
Pavel Jirovský
1/2 - 1/2
Sergej
Veselovski
- Milan Orság
1/2 - 1/2
Radek
Sluka
- Jan Příborský
1 - 0
Josef
Obšívač
- Ivo Příborský
1 - 0
Bauset
Pardubice
- TŽ Třinec
5 - 3
Sergej
Movsesian
- Aleksander Mista
1/2 - 1/2
Igor
Štohl
-
Gennadij Timoscenko
1/2 - 1/2
Viktor
Láznička
- Piotr Murdzia
1/2 - 1/2
Jan
Votava
-
Jana Jacková
1 - 0
Jan
Bernášek
- Milan Walek
1/2 - 1/2
Bartolomiej
Heberla
- Martin Frolík
1 - 0
Pavel
Stehno
- Milan Babula
1/2 - 1/2
Jan
Sikora-Lerch
- Petr Růžička
1/2 - 1/2
TJ
Zikuda Turnov
- Labortech Ostrava
4 - 4
Lubomír
Ftáčník
- Artrur Jakubiec
1 - 0
Vladimir
Sergeev
- Jakub Czakon
1 - 0
Jiří
Lechtýnský
- Radoslaw Jedynak
0 - 1
Tomáš
Kulhánek
- Vladimír Talla
1 - 0
Falko
Bindrich
- Sergej Berezjuk
0 - 1
Petr
Špaček
- Vlastimil Neděla
1/2 - 1/2
Josef
Kopal
- Stanislav Fiřt
0 - 1
Vladimír
Vltavský
- Tomáš Dvořák
1/2 - 1/2
Tabulka po 2. kole
1.
Lokomotiva Brno A
2
2
0
0
12
6
2.
A64 Hagemann Opava
2
2
0
0
12
6
3.
Bauset Pardubice
2
2
0
0
9,5
6
4.
ŠK Mahrla Praha
2
1
0
1
9
3
5.
ŠK SK Zlín
2
1
0
1
8,5
3
6.
Sokol Plzeň I - Ingem
2
1
0
1
8
3
7.
ŠK Sokol Vyšehrad
2
1
0
1
8
3
8.
TŽ Třinec
2
1
0
1
7,5
3
9.
TJ Zikuda Turnov
2
0
1
1
7,5
1
10.
Labortech Ostrava
2
0
1
1
7,5
1
11.
TJ Pankrác
2
0
0
2
4
0
12.
Lokomotiva Brno B
2
0
0
2
3,5
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.