27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 12. srpna 2006 uspořádal ŠK Holcim Prachovice ve spolupráci s Obecním úřadem již 7. ročník turnaje v rapidu. Za účasti 52 hráčů převážně z nejbližšího okolí (ale i z hodně vzdálených míst) se na medailových postech umístili pardubičtí hráči Michal Novotný před Františkem Navrátilem a Jaroslavem Zelenkou, v turnaji mládeže dominoval Jakub Půlpán z Chrudimi.
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
Fide
1
3
Novotný Michal
2194
Pce-Polabiny
6
26
2
2
Navrátil František
2219
Pce-Polabiny
5˝
22
3
9
Zelenka Jaroslav
2062
ŠK Rapid Pardubice
5˝
22
4
4
Kovář Vojtěch
2193
Bonex Teplice
5˝
22
5
15
Bouček Vlastimil
1996
Kostelec
5
23
6
10
Hejkrlík Filip
2057
ŠK Rapid Pardubice
5
21
7
5
Veselý Tomáš
2182
ŠK Rapid Pardubice
5
19
8
8
Jelínek Václav
2066
Gordic Jihlava
5
18
9
1
Petuchov Sergej
2233
ŠK Rapid Pardubice
5
17˝
10
18
Kopecký Tomáš
1967
St. Kutná Hora
4˝
21˝
11
7
Skála Jaromír
2073
St. Kutná Hora
4˝
20
12
12
Koper Štefan
2047
Kostelec
4˝
19˝
13
21
Laušman Petr
1957
ŠK Rapid Pardubice
4˝
16
14
11
Vrkota Miloš
2054
St. Kutná Hora
4
20
15
13
Kokeš Bohuslav
2012
TJ Chrudim
4
20
16
6
Zedek Alois
2168
Praga
4
18
17
25
Starý Lukáš
1883
HOLCIM Prachovice
4
18
18
23
Zvěřina Jan
1927
TJ CHS Chotěboř
4
17
19
20
Roušar Zdeněk
1958
Panda Rychnov
4
17
20
28
Hospodka Josef
1877
TJ CHS Chotěboř
4
16˝
21
14
Dlouhý Ondřej
2006
Nymburk
4
16˝
22
22
Martinovský Mirosla
v 1929
Jiskra Jaroměř
4
15
23
32
Tlapák Stanislav
1793
HOLCIM Prachovice
4
13
24
42
Půlpán Jakub
1512
ŠO DDM Chrudim
4
13
25
48
Půlpán David
1300
ŠO DDM Chrudim
4
12
26
19
Daněk Pavel
1960
ŠK Rapid Pardubice
3˝
16˝
27
16
Jecha Petr
1972
Jiskra Jaroměř
3˝
15
28
35
Honek Jan
1772
HOLCIM Prachovice
3˝
14˝
29
44
Juchelka Petr
1500
ŠK Rapid Pardubice
3˝
11
30
27
Štolfa Jaroslav
1882
TJ CHS Chotěboř
3
14˝
31
26
Lejnar Karel
1882
Pečky
3
14
32
24
Adámek Milan
1904
ŠO DDM Hlinsko
3
14
33
17
Nevole Vladimír
1969
Slavia HK
3
13˝
34
34
Michal Milan
1779
TJ CHS Chotěboř
3
12˝
35
31
Zima Tomáš
1798
Nymburk
3
12
36
29
Vocilka Jiří
1849
St. Kutná Hora
3
12
37
37
Vorel Bohuslav
1711
Pce-Polabiny
3
12
38
52
Půlpán Matěj
1200
ŠO DDM Chrudim
3
10
39
38
Černil Pravdomil
1700
HOLCIM Prachovice
3
9
40
45
Stryka Rostislav
1477
TJ Chrudim
3
8
41
30
Eisner Oldřich
1822
Pečky
2˝
10
42
47
Starý Vladimír
1340
HOLCIM Prachovice
2˝
10
43
39
Novotný Tomáš
1697
TJ CHS Chotěboř
2˝
9
44
33
Muller Petr
1782
HOLCIM Prachovice
2
8
45
46
Bureš Zbyněk
1463
TJ Chrudim
2
8
46
40
Lajsek Tomáš
1590
St. Kutná Hora
2
7˝
47
36
Vondráček Emil
1720
HOLCIM Prachovice
2
7
48
41
Sedlák Petr
1553
HOLCIM Prachovice
2
5
49
43
Božovský Milan
1500
Chotěboř
1˝
5˝
50
49
Skuhrovec Jaroslav
1295
Smíchov
1˝
4
51
50
Nešpůrek Petr
1250
Pardubice
1
2
52
51
Táborský Oskar
1250
Sušice
0
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .