27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V nedávno skončeném Mistrovství ČR do 8 let se perfektním výkonem blýsknul Jakub Půlpán z Chrudimě, který plným ziskem 9 bodů získal s odstupem zlatou medaili - Blahopřejeme !!
Mistrovství ČR 2006 chlapců do 8 let
Stráž pod
Ralskem 20. - 21. 5. 2006
Por.
St.c.
Jméno
NRtg
Klub
Body
BHm.
BH. B
SB.Son
Fide
1
1
Půlpán Jakub
1512
DDM Chrudim
9
43
54˝
54,50
45
2
2
Blahynka Martin
1250
Lokomotiva Brno
7˝
42˝
56
43,75
39˝
3
6
Mičulka David
1250
TJ Náměšť nad Oslavou
7
41
53˝
37,00
36
4
5
Kula Dominik
1250
BŠŠ Frýdek-Místek
6˝
41
54˝
35,75
33˝
5
24
Novák Lukáš
1100
Šachklub Tábor
6˝
38˝
46˝
32,00
32˝
6
8
Rytel Bartozs
1250
KS Wesola Warszawa
6
40˝
53˝
30,50
34
7
7
Pečinka Ondřej
1250
BŠŠ Frýdek-Místek
6
39
51˝
28,75
35
8
10
Vašíček Tomáš
1250
Sokol Domažlice
6
38˝
48˝
27,25
31˝
9
12
Štefaník Richard
1250
SŠŠ ŠK Staré Město
6
37
49˝
27,00
32
10
13
Čapčuch David
1250
BŠŠ Frýdek-Místek
6
36˝
46
25,00
31
11
9
Steinhauser Václav
1250
Řemdih Strmilov
6
35˝
46˝
26,50
30
12
20
Kvapilík Josef
1100
Slavia Kroměříž
6
33˝
44˝
28,00
27
13
25
Pajerský Michal
1100
ŠŠ Desko Liberec
5˝
38˝
49˝
27,00
30
14
11
Vlček Vilém
1250
Biomedica Říčany
5˝
34
44
25,25
29˝
15
15
Dolejší Jakub
1100
TJ Náměšť nad Oslavou
5˝
26˝
37˝
17,75
21˝
16
3
Freisleben Matěj
1250
Jiskra Jaroměř
5
36˝
46˝
23,50
30
17
26
Půlpán Matěj
1100
DDM Chrudim
5
36
46˝
21,50
29
18
21
Macner Jan
1100
Sokol Klatovy
5
34
44˝
21,00
26
19
31
Vencl Jiří
1100
ŠŠ Desko Liberec
5
34
43˝
22,00
25
20
39
Hejduk Miroslav
1000
ŠŠ Desko Liberec
5
33
42
19,00
26
21
4
Halamíček David
1250
ŠK Smíchov
5
33
40
18,50
23
22
18
Jireš Michal
1100
Panda Rychnov
5
31˝
41
21,00
24
23
17
Indrych Martin
1100
TJ Náměšť nad Oslavou
5
31
41
19,00
26
24
33
Šigut David
1100
BŠŠ Frýdek-Místek
5
31
40
16,00
24
25
29
Smrkovský Lukáš
1100
ŠŠ Desko Liberec
4˝
36
46
18,75
24˝
26
32
Vondra Petr
1100
TJ Kralupy
4˝
34˝
44˝
19,75
22
27
14
Boček Lukáš
1100
SK Medvědi Zvole
4˝
33˝
42˝
17,75
27˝
28
30
Ullmann Adam
1100
SSZŠ Litvínov
4˝
30
38˝
15,25
20
29
16
Hanzlík Tomáš
1100
Lokomotiva Most
4˝
29˝
37˝
14,75
22˝
30
47
Stareček Jiří
1000
Spartak Vlašim
4˝
26
34
14,25
16
31
38
Hanuš Michal
1000
Biomedica Říčany
4
31˝
40˝
15,00
17
32
45
Romaniuk Ondřej
1000
ZŠ Doksy
4
31
40
17,00
19
33
48
Starýchfojtů Josef
1000
ŠK Řevnice
4
29˝
36˝
12,00
22
34
28
Simon Lukáš
1100
TJ Kralupy
4
29
40
12,00
19
35
35
Blahoš Antonín
1000
Sokol Údlice
4
28
36
12,00
15
36
52
Voldán Václav
1000
TJ Vlašim
4
28
35
12,50
21
37
34
Bidelnica Josef
1000
Pěšci z Rumburka při ZŠ
4
26
34
10,50
18
38
19
Kadlec Daniel
1100
Lokomotiva Most
3˝
32
41
11,75
24
39
27
Sadil Jan
1100
KDJS Sedlčany
3˝
32
40
11,75
21˝
40
22
Mikuláš David
1100
Rychnov
3˝
29˝
36˝
8,25
19˝
41
23
Milata Martin
1100
BŠŠ Frýdek-Místek
3˝
27˝
34˝
11,75
20˝
42
40
Horák Adam
1000
ŠŠ Desko Liberec
3˝
27
35
11,75
13˝
43
53
Zadina Daniel
1000
TJ Jince
3˝
23˝
30˝
9,50
11˝
44
36
Fiala Jan
1000
Panda Rychnov
3˝
20
27
6,50
13˝
45
42
Kolařík Vladimír
1000
Pěšci z Rumburka při ZŠ
3
25˝
32
6,00
12
46
54
Čeřovský Jakub
1000
ŠŠ Desko Liberec
3
23
29
6,50
12
47
49
Vavera Vojtěch
1000
ŠŠ Desko Liberec
3
21˝
27˝
7,00
10
48
44
Pop Tomáš
1000
ŠŠ Desko Liberec
2˝
27˝
35
8,25
13˝
49
41
Huvar Oldřich
1000
BŠŠ Frýdek-Místek
2˝
25
31˝
6,50
11˝
50
43
Polák Vít
1000
Bižuterie Jablonec nad Ni
2˝
23˝
31
5,50
12˝
51
50
Veselý Libor
1000
TJ Kralupy
2
28
37
7,00
14
52
46
Růžička Vojtěch
1000
Biomedica Říčany
2
24
31
6,50
10
53
51
Višňa Matěj
1000
ŠK Řevnice
2
21
28˝
3,00
3
54
37
Fiala Vojtěch
1000
Panda Rychnov
1
26
34
4,00
8
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .