Také ve třetím dvoukole Extraligy ŠSČR 2006/07 neztratil Rapid Pardubice ani bod ! Zatímco sobotní vysoká výhra 6,5:1,5 nad Vyšehradem Praha se dala očekávat, nedělní těsná výhra nad dalším horkým kandidátem na medailové umístění Mahrlou Praha v poměru 4,5:3,5 už Rapid pasuje na jediného kandidáta zlaté medaile v tomto ročníku !!
Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
A64 Valoz Grygov
ŠK SK Zlín
Babula
Vlastimil
0
1
-
0
0
Markos Jan
Manik
Mikulas
0
0
-
1
0
Petrik Tomas
Luch
Michal
0
1
-
0
0
Cech Pavel
Biolek
Richard
0
½
-
½
0
Chytilek Roman
Zawadzki
Stanislaw
0
½
-
½
0
Meszaros Michal
Kanovsky
David
0
0
-
1
0
Pisk Petr
Sluka
Radek
0
0
-
1
0
Sosna Jan
Zilka
Stepan
0
1
-
0
0
Bazant Petr
4
:
4
BŠŠ Frýdek-Místek
Lokomotiva Brno
Dydyshko
Viacheslav
0
½
-
½
0
Polak Tomas
Azarov
Sergei
0
0
-
1
0
Blatny Pavel
Antoniewski
Rafal
0
1
-
0
0
Vymazal Bronislav
Berezjuk
Sergej
0
1
-
0
0
Vechet Stanislav
Kubala
Martin
0
½
-
½
0
Ramik Zdenek
Lahner
Jakub
0
1
-
0
0
Blazkova Petra
Jasny
Stanislav
0
1
-
0
0
Pakosta Miroslav
Dvorak
Tomas
0
1
-
0
0
Malis Jiri
6
:
2
TJ Zikuda Turnov
TJ TŽ Třinec
Bindrich
Falko
0
1
-
0
0
Mista Aleksander
Sergeev
Vladimir
0
0
-
1
0
Oral Tomas
Lechtynsky
Jiri
0
1
-
0
0
Murdzia Piotr
Voloshin
Leonid
0
1
-
0
0
Timoscenko Gennadij
Konopka
Michal
0
0
-
1
0
Jackova Jana
Spacek
Petr
0
½
-
½
0
Langner Ladislav
Mozny
Milos
0
1
-
0
0
Walek Milan
Kopal
Josef
0
0
-
1
0
Sikorova Olga
4½
:
3½
1. Novoborský ŠK
Labortech Ostrava
Hracek
Zbynek
0
1
-
0
0
Jakubiec Artur
Haba
Petr
0
½
-
½
0
Jedynak Radoslaw
Cvek
Robert
0
1
-
0
0
Rasik Vitezslav
Simacek
Pavel
0
½
-
½
0
Velicka Petr
Kalod
Radek
0
½
-
½
0
Talla Vladimir
Vokac
Marek
0
½
-
½
0
Nedela Vlastimil
Klima
Lukas
0
1
-
0
0
Jaworski Miroslaw
Kulhanek
Tomas
0
½
-
½
0
Firt Stanislav
5½
:
2½
Rapid Pardubice
ŠK Sokol Vyšehrad
Movsesian
Sergei
0
1
-
0
0
Netusil Miloslav
Laznicka
Viktor
0
1
-
0
0
Vavra Pavel
Stocek
Jiri
0
½
-
½
0
Londyn Radek
Votava
Jan
0
1
-
0
0
Salai Ladislav
Bernasek
Jan
0
1
-
0
0
Petran Peter
Petr
Martin
0
1
-
0
0
Tichy Vladimir
Stehno
Pavel
0
1
-
0
0
Haba Zdenek
Hlavnicka
Jiri
0
0
-
1
0
Jacek Martin
6½
:
1½
Sokol Plzeň I. Ingem
ŠK Mahrla Praha
Neuman
Petr
0
½
-
½
0
Navara David
Jirka
Jiri
0
0
-
1
0
Jansa Vlastimil
Priborsky
Jan
0
½
-
½
0
Meduna Eduard
Priborsky
Ivo
0
0
-
1
0
Plachetka Jan
Suran
Jan
0
1
-
0
0
Dolezal Radoslav
Novak
Pavel
0
0
-
1
0
Hausner Ivan
Michalek
Jan
0
½
-
½
0
Cifka Stanislav
Cesal
Jaroslav
0
0
-
1
0
Studnicka Tomas
2½
:
5½
Výsledky na
šachovnicích - 6.kolo
A64 Valoz Grygov
Lokomotiva Brno
Babula
Vlastimil
0
½
-
½
0
Polak Tomas
Manik
Mikulas
0
½
-
½
0
Blatny Pavel
Luch
Michal
0
1
-
0
0
Vymazal Bronislav
Biolek
Richard
0
1
-
0
0
Holemar David
Zawadzki
Stanislaw
0
1
-
0
0
Rehurek Lukas
Sluka
Radek
0
1
-
0
0
Ramik Zdenek
Zilka
Stepan
0
1
-
0
0
Blazkova Petra
Biolek
Richard Jr
0
½
-
½
0
Pakosta Miroslav
6½
:
1½
BŠŠ Frýdek-Místek
ŠK SK Zlín
Dydyshko
Viacheslav
0
0
-
1
0
Markos Jan
Azarov
Sergei
0
½
-
½
0
Petrik Tomas
Antoniewski
Rafal
0
½
-
½
0
Cech Pavel
Berezjuk
Sergej
0
1
-
0
0
Chytilek Roman
Kubala
Martin
0
0
-
1
0
Meszaros Michal
Lahner
Jakub
0
½
-
½
0
Pisk Petr
Jasny
Stanislav
0
1
-
0
0
David Pavel
Rojicek
Vojtech
0
1
-
0
0
Sosna Jan
4½
:
3½
TJ Zikuda Turnov
Labortech Ostrava
Bindrich
Falko
0
0
-
1
0
Jakubiec Artur
Sergeev
Vladimir
0
½
-
½
0
Jedynak Radoslaw
Lechtynsky
Jiri
0
0
-
1
0
Rasik Vitezslav
Konopka
Michal
0
½
-
½
0
Velicka Petr
Mozny
Milos
0
½
-
½
0
Talla Vladimir
Kopal
Josef
0
1
-
0
0
Nedela Vlastimil
Vltavsky
Vladimir
0
½
-
½
0
Jaworski Miroslaw
Marsalek
Zdenek
0
0
-
1
0
Firt Stanislav
3
:
5
1. Novoborský ŠK
TJ TŽ Třinec
Hracek
Zbynek
0
½
-
½
0
Mista Aleksander
Haba
Petr
0
½
-
½
0
Oral Tomas
Cvek
Robert
0
½
-
½
0
Murdzia Piotr
Simacek
Pavel
0
½
-
½
0
Timoscenko Gennadij
Kalod
Radek
0
½
-
½
0
Jackova Jana
Vokac
Marek
0
½
-
½
0
Langner Ladislav
Klima
Lukas
0
1
-
0
0
Walek Milan
Kulhanek
Tomas
0
1
-
0
0
Sikorova Olga
5
:
3
Rapid Pardubice
ŠK Mahrla Praha
Movsesian
Sergei
0
0
-
1
0
Navara David
Laznicka
Viktor
0
1
-
0
0
Jansa Vlastimil
Stocek
Jiri
0
½
-
½
0
Jirovsky Milos
Votava
Jan
0
1
-
0
0
Cernousek Lukas
Kovalev
Andrei
0
½
-
½
0
Meduna Eduard
Bernasek
Jan
0
½
-
½
0
Plachetka Jan
Petr
Martin
0
0
-
1
0
Dolezal Radoslav
Stehno
Pavel
0
1
-
0
0
Hausner Ivan
4½
:
3½
Sokol Plzeň I. Ingem
ŠK Sokol Vyšehrad
Neuman
Petr
0
½
-
½
0
Netusil Miloslav
Jirka
Jiri
0
½
-
½
0
Vavra Pavel
Gross
David
0
1
-
0
0
Londyn Radek
Priborsky
Jan
0
½
-
½
0
Salai Ladislav
Priborsky
Ivo
0
1
-
0
0
Petran Peter
Suran
Jan
0
½
-
½
0
Tichy Vladimir
Novak
Pavel
0
0
-
1
0
Haba Zdenek
Jirovsky
Pavel
0
½
-
½
0
Jacek Martin
4½
:
3½
Tabulka po 6. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Partie
Skóre
1.
Rapid Pardubice
6
0
0
18
25
35
2.
Labortech Ostrava
5
0
1
15
20
30
3.
1. Novoborský ŠK
5
0
2
15
15
30,5
4.
ŠK Mahrla Praha
4
1
1
13
17
27,5
5.
BŠŠ Frýdek-Místek
4
0
3
12
22
32
6.
A64 Valoz Grygov
3
1
3
10
19
28,5
7.
TJ TŽ Třinec
3
0
3
9
17
25
8.
TJ Zikuda Turnov
2
2
3
8
13
26
9.
ŠK SK Zlín
1
1
4
4
13
21
10.
Sokol Plzeň I. Ingem
1
1
4
4
9
19
11.
Lokomotiva Brno
1
0
5
3
8
15,5
12.
ŠK Sokol Vyšehrad
0
0
6
0
5
15
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.