Dodatek
k Rozpisu soutěží družstev,
řízených PDŠS, pro sezónu 2007/08
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na základě obdržených přihlášek oddílů a klubů PDŠS do
nového ročníku soutěží družstev se údaje
uvedené v Rozpisu soutěží PDŠS na sezonu 2007/08 ze dne 10.6.2007
upřesňují následujícím způsobem:
Účastníci
soutěží družstev PDŠS v sezoně 2007/08
Na základě obdržených přihlášek zpracovala STK doplnění
jednotlivých soutěží o další účastníky a následně rozhodla o jejich rozdělení
do skupin, takže skutečné obsazení jednotlivých soutěží pro sezonu 2007/08 je
následující:
Poř.
|
KP1
|
KP2V (východ)
|
KP2Z (západ)
|
1
|
2222 ŠK
Polabiny D
|
Sokol
Městečko Trnávka
|
2222 ŠK
Polabiny E
|
2
|
SK
Žamberk
|
ŠK
Kunvald
|
2222 ŠK
Polabiny F
|
3
|
SYNPO
Pardubice
|
ŠK
Svitavy
|
SK Holcim
Prachovice
|
4
|
ŠK
Bohemia Pardubice
|
ŠK
Žamberk B
|
Spartak Choceň
A
|
5
|
ŠK Rapid
Pardubice C
|
ŠK
Žamberk C
|
Spartak
Choceň B
|
6
|
ŠK Vysoké
Mýto B
|
TJ
Jablonné nad Orlicí
|
ŠK
Bohemia Pardubice B
|
7
|
ŠO
Chrudim B
|
TJ Jiskra
Ústí nad Orlicí B
|
ŠK Rapid
Pardubice E
|
8
|
TJ Jiskra
Litomyšl
|
TJ Jiskra
Ústí nad Orlicí C
|
ŠO DDM
Hlinsko
|
9
|
TJ Jiskra
Ústí nad Orlicí
|
TJ
Lanškroun B
|
ŠO
Chrudim C
|
10
|
TJ
Lanškroun
|
TJ
Lokomotiva Česká Třebová B
|
ŠO
Chrudim D
|
11
|
TJ
Lokomotiva Česká Třebová
|
TJ Slovan
Moravská Třebová
|
TJ CHS
Chotěboř
|
12
|
TJ
Štefanydes Polička B
|
TJ
Spartak OEZ Letohrad
|
TJ
Štefanydes Polička C
|
Poř.
|
KSS (střed)
|
KSV (východ)
|
KSZ (západ)
|
1
|
SK
Žamberk D
|
ŠK
Svitavy B
|
2222 ŠK
Polabiny Pardubice G
|
2
|
SK
Žamberk E
|
ŠK
Svitavy C
|
Sokol Krucemburk
|
3
|
SK
Žamberk F
|
ŠK Tropic
Lanškroun A
|
ŠK
Bohemia Pardubice C
|
4
|
ŠK Dolní
Čermná
|
ŠK Tropic
Lanškroun B
|
ŠK Holcim
Prachovice B
|
5
|
TJ Jiskra
Ústí nad Orlicí D
|
TJ Jiskra
Litomyšl B
|
ŠK Rapid
Pardubice F
|
6
|
TJ Sokol Horní
Čermná
|
TJ
Lanškroun C
|
ŠK Rapid
Pardubice G
|
7
|
TJ Sokol
Mistrovice
|
TJ
Lanškroun D
|
ŠK Vysoké
Mýto C
|
8
|
TJ
Spartak Letohrad B
|
TJ
Lokomotiva Česká Třebová C
|
TJ Sokol
Krouna
|
9
|
ZD
Kunvald B
|
TJ Sokol
Němčice
|
TJ Sokol Lázně
Bohdaneč
|
10
|
ZD
Kunvald C
|
TJ
Štefanydes Polička D
|
TJ ŠO
Chrudim E
|
11
|
|
TJ
Štefanydes Polička E
|
|
Termíny
soutěží
Vzhledem k počtu přihlášených a přijatých družstev do
jednotlivých skupin se stanovují konkrétní řádné termíny jednotlivých kol
soutěží družstev PDŠS pro sezónu 2007/08 následovně:
Datum
|
KP1
|
KP2
|
KSS+KSZ
|
KSV
|
14.10.07
|
|
1.kolo
|
|
|
28.10.07
|
1.kolo
|
|
|
1.kolo
|
04.11.07
|
|
2.kolo
|
|
|
11.11.07
|
2. kolo
|
|
1.kolo
|
2. kolo
|
18.11.07
|
|
3.kolo
|
|
|
25.11.07
|
3. kolo
|
|
2.kolo
|
3. kolo
|
02.12.07
|
|
4.kolo
|
|
|
09.12.07
|
4. kolo
|
|
3.kolo
|
4. kolo
|
16.12.07
|
|
5.kolo
|
|
|
06.01.08
|
5. kolo
|
|
4.kolo
|
5. kolo
|
13.01.08
|
|
6.kolo
|
|
|
20.01.08
|
6. kolo
|
|
5.kolo
|
6. kolo
|
03.02.08
|
|
7.kolo
|
|
|
10.02.08
|
7.kolo
|
|
6.kolo
|
7.kolo
|
17.02.08
|
|
8.kolo
|
|
|
24.02.08
|
8.kolo
|
|
7.kolo
|
8.kolo
|
02.03.08
|
|
9.kolo
|
|
|
09.03.08
|
9.kolo
|
|
8.kolo
|
9.kolo
|
16.03.08
|
|
10.kolo
|
|
|
30.03.08
|
10.kolo
|
|
9.kolo
|
10.kolo
|
06.04.08
|
|
11.kolo
|
|
|
13.04.08
|
11.kolo
|
|
|
11.kolo
|
Technická
ustanovení
Na základě vyhodnocení ankety družstev, hrajících Krajský
přebor 1. třídy, se technická ustanovení doplňují následovně:
-
Krajský přebor 1. třídy se bude hrát povinně
s digitálními hodinami tempem 90 min na 40 tahů + 30 minut do konce partie
+ 30 sec na každý tah.
-
Výsledky utkání všech jednotlivců v Krajském přeboru 1.
třídy budou zaslány také k zápočtu na ELO FIDE
V souvislosti s těmito změnami se doplňují
povinnosti domácího družstva v Krajském přeboru 1. třídy o :
-
doporučené nastavení digitálních hodin DGT 2000 - režim
23, kde se nastaví 1:30 s přidáváním času 30 sekund, ostatní periody zůstanou
pomocí OK na 0 a
po vypršení času (a zároveň kontrole provedeného počtu 40 tahů, který se
kontroluje stejně jako u klasických hodin
- tj. podle zápisu), se znovu na hodinách nastaví jen perioda s časem 30
minut s přidáváním času 30 sekund (nezapomenout přidat druhému hráči ke 30 min
i jeho zbývající čas na hodinách !)
-
odeslání úplných zápisů všech partií mailem
v digitální formě (nejlépe formát pgn, může ale být i formát cbh nebo
cbf+cbi) vedoucímu soutěže nejpozději druhý pracovní den po sehrání každého
kola (tj. do úterý)
Losování
soutěží
Losování soutěží družstev PDŠS se uskuteční stejně jako
v loňském roce a to ve čtvrtek dne 20.9.2007 od 16,00 hod v Pernerově
sále na nádraží v Chocni.
Účast na losovacích schůzích je doporučena všem oddílům,
které budou mít při losování zájem o přidělení určitých startovních čísel nebo
o přeložení termínu zápasů – po losovací schůzi budou změny termínů možné jen
se souhlasem soupeřů a vedoucího soutěží !!
V Pardubicích dne 22.8.2007
Ing. František Navrátil,
v.r. Ing.
Jiří
Kosek, v.r.
předseda STK PDŠS předseda
VV PDŠS