Druhý turnaj kvalifikace Krajského přeboru mládeže sezony 2006/07 v kategorii H/D 14-16 se odehrál v sobotu 2. prosince 2006 v Mistrovicích. V kategorii U14 byl turnaj neuvěřitelně vyrovnaný, když před posledním kolem měla stejný počet 5-ti bodů hned čtveřice hráčů. Když už se zdálo, že je o vítězi rozhodnuto, předvedl Michal Rott neuvěřitelnou hrubku a celý turnaj tak vyhrál jeho soupeř Lukáš Hanus. V kategorii U16 naproti tomu stylem start-cíl zvítězil s přehledem Marcel Bednář (7bodů-100%), který uplatnil své bohaté zkušenosti z letních i podzimních Openů. Výborného výsledku dosáhl také Jakub Půlpán (ročník 1998!!). V doprovodném (možná posledním) Openu zvítězil Antonín Vu z Lanškrouna.
2. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS v kategoriích do 14 let -
Mistrovice
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Nar.
Body
BHm.
BH.B
vict
SB.Son
1
3
Hanus Lukáš
1250
DDM Hlinsko
10.04.1995
6,0
21,5
29,5
5
25,75
2
5
Kainek Jan
1250
SK Žamberk
26.03.1994
6,0
20,5
27,5
6
23,00
3
6
Kapoun Vít
1250
Ústí nad Orlicí
05.01.1995
5,5
22,0
30,0
5
21,25
4
7
Krušina Patrik
1250
DDM Svitavy
10.03.1994
5,5
21,5
27,5
5
19,75
5
4
Hofrichtr Matěj
1250
ŠK Kámen
28.11.1994
5,0
23,5
30,5
4
19,25
6
10
Rott Michal
1250
DDM Hlinsko
11.07.1995
5,0
21,5
30,5
5
19,00
7
22
Vaculík Jakub
1100
TJ Lanškroun
15.03.1995
5,0
17,0
24,0
5
15,00
8
2
Dunglová Natálie
1250
SK Žamberk
03.03.1996
4,5
22,0
30,0
4
16,75
9
16
Nečas Lukáš
1100
TJ Lanškroun
16.10.1995
4,5
21,0
30,0
4
19,25
10
17
Osička Přemysl
1100
DDM Hlinsko
22.01.1996
4,5
20,5
28,0
4
15,25
11
11
Zavřelová Kateřina
1250
DDM Hlinsko
17.10.1995
4,5
19,5
27,0
4
15,50
12
9
Petrásek Kamil
1250
TJ Polička
20.06.1995
4,5
18,0
26,0
4
15,25
13
43
Schreiber Jiří
1000
SK Žamberk
09.01.1994
4,5
16,0
21,0
4
11,75
14
13
Kubalík Michal
1100
SK Žamberk
07.11.1995
4,0
22,0
30,0
4
13,00
15
15
Léharová Alžběta
1100
DDM ALFA
01.08.1994
4,0
21,0
29,0
4
14,00
16
44
Tláskal Jakub
1000
DDM ALFA
23.02.1996
4,0
20,0
27,0
4
13,50
17
18
Otava Tomáš
1100
DDM Hlinsko
25.08.1994
4,0
19,0
27,0
4
11,50
18
8
Kubišta Ladislav
1250
TJ Jiskra ÚO
01.10.1994
4,0
18,5
27,5
4
13,00
19
20
Ratzinger Patrik
1100
Č.Třebová
10.10.1996
4,0
18,5
26,0
4
14,00
20
40
Nešpůrek Petr
1000
DDM ALFA
27.11.1995
4,0
18,5
26,0
4
12,50
21
23
Wetter Zdeněk
1100
Č.Třebová
13.04.1995
4,0
14,0
19,5
4
11,00
22
1
Adam Daniel
1250
DDM Svitavy
22.11.1994
4,0
14,0
19,5
4
9,00
23
25
Belobrad Jan
1000
SK Žamberk
12.07.1996
3,5
21,0
28,5
3
11,25
24
36
Kapalčík Šimon
1000
Mistrovice
11.07.1995
3,5
16,0
22,5
3
8,00
25
37
Kroupa Tomáš
1000
DDM ALFA
16.09.1996
3,5
16,0
22,0
3
10,25
26
32
Hofman Oskar
1000
DDM ALFA
10.01.1998
3,0
19,5
27,5
3
8,50
27
45
Vančura Daniel
1000
DDM ALFA
07.08.1997
3,0
19,5
26,5
3
10,00
28
24
Šafář Roman
1100
ŠK KÁMEN ÚO
13.04.1994
3,0
18,0
24,5
3
8,50
29
42
Rež Matouš
1000
DDM ALFA
06.06.1997
3,0
17,0
24,0
3
6,50
30
33
Holan Lukáš
1000
DDM ALFA
09.02.1995
3,0
16,5
23,5
3
8,00
31
39
Mikyska Martin
1000
SK Žamberk
23.11.1995
3,0
16,5
22,0
3
5,50
32
31
Frgalová Hana
1000
DDM ALFA
01.08.1995
3,0
16,0
22,0
3
6,00
33
26
Belobrad Šimon
1000
SK Žamberk
17.03.1994
3,0
15,5
22,5
3
6,00
34
34
Janecký Tomáš
1000
Litomyšl
01.06.1995
3,0
14,5
20,0
3
7,00
35
38
Liduch Filip
1000
DDM ALFA
17.05.1997
3,0
14,0
19,0
3
5,00
36
14
Kučera Jan
1100
DDM Svitavy
20.05.1995
2,5
17,5
24,5
2
7,50
37
21
Smutný Tomáš
1100
DDM Hlinsko
02.09.1997
2,5
16,5
23,0
2
7,75
38
46
Vencl Vojtěch
1000
SK Žamberk
23.07.1996
2,0
17,0
24,0
2
6,50
39
28
Bureš Martin
1000
DDM ALFA
06.08.1998
2,0
17,0
24,0
2
3,00
40
29
Doláková Anna
1000
DDM Svitavy
25.07.1996
2,0
16,0
23,5
2
6,00
41
12
Kalousek Petr
1100
ŠK KÁMEN ÚO
17.07.1995
2,0
14,5
20,0
2
3,00
42
19
Petr Adam
1100
ŠK KÁMEN ÚO
30.08.1994
2,0
13,0
17,0
2
1,50
43
41
Přikryl Mikuláš
1000
DDM Svitavy
12.07.1997
2,0
12,0
16,5
2
1,50
44
27
Bitto Adam
1000
DDM ALFA
08.12.1997
1,0
15,0
20,5
0
2,00
45
35
Kantor Tomáš
1000
DDM ALFA
28.10.1997
1,0
12,0
17,5
1
0,50
46
30
Doláková Marie
1000
DDM Svitavy
18.03.1998
0,5
12,5
19,0
0
0,50
2.
kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS v kategoriích do 16 let - Mistrovice
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Nar.
Body
BHm.
BH.B
vict
SB.Son
1
1
Bednář Marcel
1923
Jablonné n.O.
29.06.1992
7,0
22,0
31,5
7
31,50
2
3
Sabolová Gabriela
1717
ŠK Vys.Mýto
21.02.1992
5,5
21,0
31,0
5
21,50
3
13
Jílek Václav
1250
ŠK Vys.Mýto
01.06.1993
5,5
18,5
24,5
5
17,00
4
2
Pulpán Jakub
1762
Chrudim
02.06.1998
5,0
21,5
31,5
4
19,75
5
12
Jačisko Jakub
1250
TJ Lanškroun
06.09.1993
5,0
15,5
24,5
5
14,00
6
5
Felcman Tomáš
1597
SK Žamberk
28.06.1992
4,5
20,0
29,0
4
16,50
7
9
Malá Michaela
1317
SK Žamberk
24.08.1993
4,5
16,0
22,0
4
13,25
8
6
Marek Michal
1392
TJ Lanškroun
22.12.1993
4,0
22,0
31,0
3
14,25
9
4
Kosek Marek
1697
ŠK Vys.Mýto
22.04.1993
4,0
21,0
30,0
4
13,00
10
11
Chmelík Ondřej
1250
TJ Lanškroun
08.12.1992
4,0
20,5
29,5
3
14,00
11
7
Výprachtický David
1384
SK Žamberk
14.11.1993
4,0
19,5
28,5
3
14,25
12
17
Schaffer Ondřej
1250
TJ Polička
07.10.1993
4,0
19,0
28,0
4
12,50
13
8
Franz Lukáš
1347
TJ Jiskra ÚO
22.06.1993
4,0
16,5
24,0
3
11,75
14
10
Brejša Vít
1250
TJ Lanškroun
01.06.1992
4,0
15,5
23,0
4
10,50
15
25
Tolg Tomáš
1100
Č.Třebová
13.08.1993
3,5
18,5
25,0
3
12,25
16
16
Růžička Filip
1250
DDM ALFA
07.05.1993
3,5
18,5
25,0
3
11,00
17
15
Petrásek Jan
1250
TJ Polička
14.01.1993
3,5
18,5
23,5
3
8,50
18
14
Matějíček Michael
1250
SK Žamberk
25.01.1993
3,5
17,5
25,5
3
10,50
19
23
Komínek Lukáš
1100
TJ Lanškroun
01.07.1993
3,5
17,0
23,5
3
10,25
20
21
Kodytek Tomáš
1100
TJ Jiskra ÚO
15.10.1993
3,5
17,0
23,0
3
8,50
21
18
Susserová Martina
1250
Č.Třebová
30.12.1992
3,0
19,0
26,0
2
8,50
22
26
Šamánek Radek
1100
ŠK KÁMEN ÚO
15.10.1993
3,0
17,5
23,0
3
6,00
23
28
Jániš Petr
1000
TJ Jiskra ÚO
08.11.1993
3,0
16,0
22,5
3
8,00
24
19
Borovec Ondřej
1100
ŠK Vys.Mýto
02.09.1992
3,0
14,5
21,5
3
6,00
25
32
Vítek Lukáš
1000
SK Žamberk
31.12.1992
2,5
18,0
25,5
1
4,75
26
29
Machata Štěpán
1000
DDM Svitavy
10.09.1992
2,5
12,0
17,0
2
4,75
27
24
Krátký Josef
1100
TJ Lanškroun
20.11.1993
2,0
18,0
23,5
2
2,50
28
20
Fafílek Michal
1100
ŠK KÁMEN ÚO
28.12.1992
2,0
16,5
21,5
2
2,00
29
22
Kokula Filip
1100
ŠK KÁMEN ÚO
28.05.1993
2,0
15,5
20,0
2
2,00
30
27
Bílý Michal
1000
ŠK KÁMEN ÚO
17.12.1992
2,0
12,0
16,0
2
1,50
31
31
Vodička Tomáš
1000
SK Žamberk
05.06.1993
1,5
14,0
17,5
1
1,25
32
30
Rob David
1000
ŠK KÁMEN ÚO
28.12.1992
0,0
11,0
16,0
0
0,00
Mistrovice -
doprovodný Open U12
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Nar.
Body
BHm.
BH.B
vict
SB.Son
1
2
Vu Antonín
1250
TJ Lanškroun
09.01.1998
7,0
18,5
26,0
7
26,50
2
1
John Petr
1250
TJ Jiskra ÚO
17.08.1996
6,0
18,5
28,0
6
21,50
3
9
Knapovský Matěj
1000
Č.Třebová
27.03.1997
4,0
18,5
28,0
4
12,50
4
6
Pulpán Matěj
1100
DDM Chrudim
30.01.2001
4,0
18,5
27,0
4
12,00
5
5
John Jiří
1100
TJ Jiskra ÚO
17.08.1996
3,5
20,5
30,0
3
12,25
6
13
Čáp Jaroslav
1000
Mistrovice
02.02.1996
3,5
17,5
26,0
1
7,25
7
7
Václavek Jan
1100
ŠK KÁMEN ÚO
19.11.1996
3,5
17,0
25,5
3
8,75
8
4
Holásek Vít
1100
TJ Jiskra ÚO
03.06.1999
3,5
16,0
23,5
3
10,25
9
11
Václavková Hana
1000
ŠK KÁMEN ÚO
18.03.1999
3,0
17,0
24,5
2
5,00
10
3
Holásek Jan
1100
TJ Jiskra ÚO
12.11.1997
3,0
16,0
21,5
2
5,50
11
12
Zavřelová Petra
1000
Hlinsko
17.10.1995
3,0
15,0
20,5
2
5,00
12
8
Holásek Vojtěch
1000
TJ Jiskra ÚO
21.02.2001
2,0
15,5
24,0
1
3,00
13
10
Lenk Wiliam
1000
DDM ALFA
13.02.1999
2,0
15,5
21,0
1
2,00
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.