27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Partiemi prvního a druhého kola zahájil sezonu také Krajský přebor družstev mladších žáků, přičemž v obou odehraných kolech se prosadila především favorizovaná družstva
Krajský přebor družstev žáků PDŠS 2006/07
Kolo
1
1.1
ŠO DDM Hlinsko
Typ
Sk.
2,5 - 3,5
ŠK Vysoké Mýto B
Typ
Sk.
1
Rott Michal
1250
M
Z
˝ : ˝
Jílek Václav
1250
Z
2
Hanus Lukáš
1250
M
Z
0 : 1
Sabolová Kristýna
1530
DM
Z,V
3
Osicka Premysl
1100
M
Z
1 : 0
Shánel Matej
1250
M
Z
4
Zavrelová Katerina
1250
DM
Z
0 : 1
Borovec Ondrej
1250
Z
5
Otava Tomáš
1100
Z
1 : 0
Krejza Šimon
1250
Z
6
Smutný Tomáš
1100
SM
Z
0 : 1
Valek Kryštof
1100
1.2
TJ Štefanydes Polička
Typ
Sk.
1,5 - 4,5
DDM Alfa + 2222 Pardubice
Typ
Sk.
1
Petrásek Kamil
1250
M
Z
˝ : ˝
Ruzicka Filip
1250
Z
2
Schaffer Ondrej
1250
Z
0 : 1
Lehárová Alzbeta
1100
D
Z
3
Petrásek Jan
1250
Z
0 : 1
Pochobradský Libor
1000
M
Z
4
Stodola Marek
1250
M
Z
0 : 1
Karaba Viktor
1100
Z
5
Matouš Petr
1100
SM
Z
1 : 0
Rez Matouš
1000
SM
Z
6
Švec Miroslav
1100
M
0 : 1
Kroupa Tomas
1000
M
1.3
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Typ
Sk.
4,0 - 2,0
ŠK KÁMEN Třebovská Ústí nad Orlicí
Typ
Sk.
1
Cizinský Petr
1250
M
Z,V
1 : 0
Hofrichtr Matej
1250
Z
2
Wetter Zdenek
1100
M
Z
1 : 0
Bielcik Šimon
1250
Z
3
Tolg Tomáš
1100
Z
1 : 0
Šamánek Radek
1100
Z
4
Ratzinger Patrik
1100
M
Z
1 : 0
Šafár Roman
1100
Z
5
Knapovský Matej
1000
SM
0 : 1
Kalousek Petr
1100
M
Z
6
Tomáš Daniel
1000
SM
0 : 1
Bielčiková Sára
1100
SMD
1.4
Sokol Mistrovice
Typ
Sk.
0,5 - 5,5
TJ Lanškroun B
Typ
Sk.
1
Pechácek Robin
1000
Z
0 : 1
Marek Michal
1392
Z,V
2
Havel Dominik
1000
Z
0 : 1
Jacisko Jakub
1250
Z
3
Kapalcik Simon
1000
M
Z
0 : 1
Brejša Vít
1250
Z
4
Smejkalová Monika
1100
D
Z
0 : 1
Komínek Lukáš
1100
Z
5
Linhart Lukáš
1000
Z
0 : 1
Vaculík Jakub
1100
M
Z
6
Cáp Jaroslav
1000
M
˝ : ˝
Marek Dominik
1250
SM
Z
Kolo 2
2.1
TJ Štefanydes Polička
Typ
Sk.
2,5 - 3,5
ŠO DDM Hlinsko
Typ
Sk.
1
Petrásek Kamil
1250
M
Z
˝ : ˝
Rott Michal
1250
M
Z
2
Schaffer Ondrej
1250
Z
0 : 1
Hanus Lukáš
1250
M
Z
3
Petrásek Jan
1250
Z
0 : 1
Osicka Premysl
1100
M
Z
4
Stodola Marek
1250
M
Z
1 : 0
Zavrelová Katerina
1250
DM
Z
5
Matouš Petr
1100
SM
Z
0 : 1
Otava Tomáš
1100
Z
6
Švec Miroslav
1100
M
1 : 0
Smutný Tomáš
1100
SM
Z
2.2
DDM Alfa + 2222 Pardubice
Typ
Sk.
4,0 - 2,0
ŠK Vysoké Mýto B
Typ
Sk.
1
Ruzicka Filip
1250
Z
1 : 0
Jílek Václav
1250
Z
2
Lehárová Alzbeta
1100
D
Z
1 : 0
Sabolová Kristýna
1530
DM
Z,V
3
Pochobradský Libor
1000
M
Z
1 : 0
Shánel Matej
1250
M
Z
4
Karaba Viktor
1100
Z
0 : 1
Borovec Ondrej
1250
Z
5
Rez Matouš
1000
SM
Z
0 : 1
Krejza Šimon
1250
Z
6
Kroupa Tomas
1000
M
1 : 0
Valek Kryštof
1100
2.3
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Typ
Sk.
4,0 - 2,0
Sokol Mistrovice
Typ
Sk.
1
Cizinský Petr
1250
M
Z,V
0 : 1
Pechácek Robin
1000
Z
2
Wetter Zdenek
1100
M
Z
1 : 0
Havel Dominik
1000
Z
3
Tolg Tomáš
1100
Z
1 : 0
Kapalcik Simon
1000
M
Z
4
Ratzinger Patrik
1100
M
Z
0 : 1
Smejkalová Monika
1100
D
Z
5
Pařízek Tomáš
1100
M
Z
1 : 0
Linhart Lukáš
1000
Z
6
Knapovský Matej
1000
SM
1 : 0
Cáp Jaroslav
1000
M
2.4
TJ Lanškroun B
Typ
Sk.
5,5 - 0,5
ŠK KÁMEN Třebovská Ústí nad Orlicí
Typ
Sk.
1
Marek Michal
1392
Z,V
1 : 0
Hofrichtr Matej
1250
Z
2
Jacisko Jakub
1250
Z
1 : 0
Bielcik Šimon
1250
Z
3
Brejša Vít
1250
Z
˝ : ˝
Šamánek Radek
1100
Z
4
Komínek Lukáš
1100
Z
1 : 0
Šafár Roman
1100
Z
5
Vaculík Jakub
1100
M
Z
1 : 0
Kalousek Petr
1100
M
Z
6
Marek Dominik
1250
SM
Z
1 : 0
Bielčiková Sára
1100
SMD
Por.
Tým
Part.
+
=
-
MP3
Vit.
Body
1
TJ Lanškroun B
2
2
0
0
6
10
11,0
2
DDM Alfa + 2222 Pardubice
2
2
0
0
6
8
8,5
3
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
2
2
0
0
6
8
8,0
4
ŠO DDM Hlinsko
2
1
0
1
3
5
6,0
5
ŠK Vysoké Mýto B
2
1
0
1
3
5
5,5
6
TJ Štefanydes Polička
2
0
0
2
0
3
4,0
7
Sokol Mistrovice
2
0
0
2
0
2
2,5
ŠK KÁMEN Třebovská Ústí nad Orlicí
2
0
0
2
0
2
2,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .