V desátém kole 2. ligy skupina D zvítězily Zaječice nad Lokomotivou Brno C 4,5:3,5 a stávají se kolo před koncem soutěže vítězem skupiny a postupujícím do 1. ligy - BLAHOPŘEJEME !!! Další výsledky: Eurokomplex - Polička 3,5:4,5, Znojmo - Polabiny C 4:4, Zakřany - Jihlava B 5:3, Náměšť n/O. - Žďár n/S. 3:5, Lipovec - Duras C 4,5:3,5
2
2.Liga D 05-06Kolo č.
1025.3.2007
TJ SOKOL ZAJEČICE
4,5 - 3,5
LOKOMOTIVA BRNO C
Hájek Jaroslav
Sabol Marian
0,5
RiskaLubomir
Hajek Lukas
1 : 0
Hejny Jaroslav
Varejcko Josef
1 : 0
Bednar Jakub
Hromadko M
0,5
Vojacek Zdenek
Pokorny Zdenek
0,5
Podbrdsky Pavel
PtacekLubos
1 : 0
Sipek Michal
Hajek Jiri
0 : 1
Kratochvil Karel
CesenekJiri
0 : 1
VachekJiri
TJ ZNOJMO A
4,0 - 4,0
2222 ŠK POLABINY C
Dvořák Libor
Adam Petr
0,5
EflerLukas
Fojtach Ivan
0,5
Fiedler Bedrich
Kavan Zdenek
0,5
JedlickaAles
Petlak Josef
0,5
Just Pavel
SkrenekJiri
0,5
Kourek Josef
Vlk Miroslav
0,5
Mojzis Martin
Dvorak Libor
0,5
Hosek Milan
Jelen Jiri
0,5
Kastner Vojtech
ŠK BYDO ZAKŘANY A
5,0 - 3,0
ŠK GORDIC JIHLAVA B
Wehrenberg Petr
Smistik Milan
0 : 1
KozlicekLubomir
Uhmann Jan
0,5
Belousek Michal
Zpevak Pavel
1 : 0
Bina Josef
PospisilDusan
1 : 0
JelinekVaclav
Vechet Stanislav
1 : 0
KarasekLukas
Novotny J
0,5
Vincze Roman
Markovic Ivan
0,5
Brychta David
Stanek Stanislav
0,5
Hodac Pavel
TJ NÁMĚŠŤ N. O.
3,0 - 5,0
ŽDÁR N.SÁZAVOU
Paulenda Štefan
Kulovana Eva
1 : 0
Vasut Karel
Horak Miroslav
0 : 1
Krondraf Karel
Belohlavek Petr
0 : 1
Cely Jaroslav
Tesar Jan
1 : 0
BukacekLubomir
Dittrich Pavel
1 : 0
Vecera Pavel
Kratochvil Josef
0 : 1
Bilek Roman
Kruml David
0 : 1
Siebenburger V
-
0:1k
PavlisJaromir
EUROKOMPLEX AUTOSKLA
3,5 - 4,5
POLIČKA
Pátek Ladislav
ShilovSergey
1 : 0
Cerveny Martin
Makes Martin
1 : 0
Komarkova M
Skliba Martin
0 : 1
Cerveny Petr
Zelenka Jaroslav
0 : 1
StodolovaKristyna
Petuchov Sergej
0 : 1
KastnerOldrich
Danek Pavel
0,5
Houska Bronislav
Sykora Josef
0,5
Skorpik Martin
NovakAles
0,5
Zeman Arnost
ŠK GARDE LIPOVEC
4,5 - 3,5
ŠK DURAS C
Sekanina Jiří
KoprivaOldrich
0 : 1
Mlynek Petr
Handl Martin
1 : 0
Svihel Karel
ChladekVaclav
0,5
Kuchynka Lukas
Chladek V
1 : 0
Rychtecky M
Rada Michal
0,5
Masak Pavel
Chloupek Libor
1 : 0
Kuchynka Lubos
Sekanina Jiri
0 : 1
Zavadil Michal
FajstlFrantisek
0,5
Chmelicek B
1
TJ SOKOL ZAJEČICE
10
7
3
0
24
37
2
ŠK BYDO ZAKŘANY A
10
6
2
2
20
27
3
TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A
10
6
1
3
19
31
4
ŠK GORDIC JIHLAVA B
10
4
4
2
16
30
5
2222 ŠK POLABINY C
10
4
4
2
16
29
6
TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU
10
4
3
3
15
32
7
ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C
10
4
2
4
14
25
8
TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU
10
4
1
5
13
28
9
EUROKOMPLEX AUTOSKLA
10
2
3
5
9
19
10
ŠK LOKOMOTIVA BRNO C
10
2
2
6
8
24
11
ŠK GARDE LIPOVEC
10
2
1
7
7
19
12
TJ ZNOJMO A
10
0
4
6
4
17
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.