Třetí turnaj kvalifikace Krajského přeboru mládeže sezony 2006/07 v kategorii H/D 10-12 se hrál v sobotu 3. března 2007 v DDM Alfa v Pardubicích-Polabinách. V kategorii H/D10 za účasti 28 hráčů a hráček zvítězil Dominik Řezníček před Oskarem Hofmanem a Matějem Dolečkem a z dívek byla nejúspěšnější Marie Doláková. V kategorii H/D 12 mezi 45 účastníky triumfoval Petr John před Vítem Jursou a Davidem Sionem, nejlepší dívkou byla Anna Doláková. Všichni vítězové mají zaručen přímý postup do finalových bojů.
3.kvalifikacni turnaj KP mladeze PDSS
Organizátor :
PDSS
Reditel
turnaje : Silvie Mojzisova
Hlavní nebo
pomocný rozhodcí : Ing.Ladislav Ester
Mesto :
Pardubice
Datum :
03.03.2007
Konecné poradí
HD 10
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Škola
Body
BHm.
BH.B
1
21
Reznicek Dominik
1000
2222+DDM Alfa
6
23˝
32˝
2
4
Hofman Oskar
1100
2222+DDM Alfa
6
21
29˝
3
2
Dolecek Matej
1100
TJ Lanskroun
5
22˝
31˝
4
8
Cach Jakub
1000
2222+DDM Alfa
5
17˝
25
5
7
Bures Martin
1000
2222+DDM Alfa
4˝
23
30˝
6
3
Dupenopulos
Karel
1100
DDM Lokomotiv
C.T.
4˝
16˝
24
7
19
Neumann Michal
1000
SO DDM Hlinsko
4
20˝
29˝
8
10
Heger Michal
1000
TJ Lanskroun
4
20
26˝
9
6
Kolomy Adam
1100
TJ Lanskroun
4
19˝
26
10
1
Dolakova Marie
W
1100
SK DDM Svitavy
4
18
25˝
11
5
Holasek Vit
1100
TJ Jiskra U.n.O.
4
17˝
26
12
24
Tomas Daniel
1000
DDM Lokomotiv
C.T.
4
16˝
22
13
16
Kupsa Matej
1000
TJ Lanskroun
3˝
20˝
29
14
17
Lenk William
1000
2222+DDM Alfa
3˝
20
27˝
15
27
Vratny Michal
1000
SVC Policka
3˝
14˝
20
16
9
Cap Jan
1000
SK Vysoke Mto
3
18
26˝
17
12
Hofmanova Vilma
W
1000
2222+DDM Alfa
3
17˝
25
18
15
Knapek Martin
1000
TJ Lanskroun
3
16˝
23
19
22
Sadovsky Petr
1000
SO DDM Hlinsko
3
16
21˝
20
23
Setek Filip
1000
2222+DDM Alfa
3
15
21˝
21
11
Hellinger Jan
1000
2222+DDM Alfa
3
13˝
19˝
22
25
Vasek Daniel
1000
SO DDM Hlinsko
3
12˝
17˝
23
13
Holasek Vojtech
1000
TJ Jiskra U.n.O.
2˝
15˝
23
24
28
Zindulka
Ladislav
1000
SK DDM Svitavy
2
18
24˝
25
18
Musil Radek
1000
2222+DDM Alfa
2
17
23˝
26
20
Polak Tomas
1000
SO DDM Hlinsko
2
16˝
23
27
26
Verespej Josef
1000
DDM Lokomotiv
C.T.
2
15˝
21
28
14
Hrubes Filip
1000
2222+DDM Alfa
0
8
12˝
HD 12
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Škola
Body
BHm.
BH.B
1
2
John Petr
1250
TJ Jiskra U.n.O.
6
23˝
31
2
3
Jursa Vit
1250
TJ Lanskroun
6
22
29
3
6
Sion David
1250
SVC Policka
6
19˝
27
4
8
Vu Antonin
1250
TJ Lanskroun
5˝
23˝
31˝
5
17
Kroupa Tomas
1100
2222+DDM Alfa
5
23˝
32˝
6
21
Pulpan Matej
1100
TJ Chrudim
5
22˝
31˝
7
1
Hajek Pavel
1250
SK Vysoke Myto
5
21
30
8
14
John Jiri
1100
TJ Jiskra U.n.O.
5
18˝
26˝
9
40
Rez Matus
1000
2222+DDM Alfa
4˝
22˝
32
10
38
Pochobradsky
Libor
1000
2222+DDM Alfa
4˝
20˝
29˝
11
5
Lorenc Adam
1250
SK Zamberk
4˝
19
27
7
Vancura Daniel
1250
2222+DDM Alfa
4˝
19
27
13
39
Punar Jan
1000
SVC Policka
4˝
14
20
14
41
Rotschein Tomas
1000
1.ZS Litomysl
4
21˝
30
15
13
Hunal Ondrej
1100
SK Vysoke Myto
4
19˝
27
16
36
Melichar Vojtech
1000
2222+DDM Alfa
4
18˝
25˝
17
16
Konecny Tomas
1100
SK DDM Svitavy
4
17˝
25
18
10
Fisnar Karel
1100
2222+DDM Alfa
4
16˝
23˝
19
22
Ratzinger Patrik
1100
DDM Lokomotiva
Č.T.
4
16˝
23
20
19
Matous Petr
1100
SVC Policka
4
15˝
23˝
21
12
Holasek Jan
1100
TJ Jiskra U.n.O.
4
11˝
15
22
27
Dolakova Anna
W
1000
SK DDM Svitavy
3˝
18
25
23
23
Tlaskal Jakub
1100
2222+DDM Alfa
3
21˝
28˝
24
4
Kolomy Stepan
1250
TJ Lanskroun
3
21˝
28
25
45
Zastera Jiri
1000
SK Vysoke Myto
3
20˝
29˝
26
42
Ruml Vaclav
1000
2222+DDM Alfa
3
19˝
26
27
29
Fikejs Michal
1000
Rapid+ZS 3
3
16˝
23
33
Kuchta Jan
1000
SVC Policka
3
16˝
23
29
18
Kutak Daniel
1100
TJ Lanskroun
3
16˝
22˝
30
24
Vyskocil Daniel
1100
SVC Policka
3
14˝
21
31
32
Kantor Tomas
1000
2222+DDM Alfa
3
13˝
19
32
15
Knapovsky Matej
1100
DDM Lokomotiva
Č.T.
3
13˝
18˝
33
11
Gregor Jiri
1100
2222+DDM Alfa
3
13
19
34
35
Machacek Jiri
1000
1.ZS Litomysl
3
13
17˝
35
20
Pospisil Petr
1100
SVC Policka
2˝
17˝
24
36
28
Dvorak Adam
1000
2222+DDM Alfa
2˝
16˝
23˝
37
44
Urbanova Marie
W
1000
TJ Lanskroun
2˝
15
20
38
30
Hrdy Marian
1000
2222+DDM Alfa
2
20˝
28˝
39
26
Blazek Leos
1000
2222+DDM Alfa
2
17
25˝
40
37
Novak Tomas
1000
Rapid+ZS 3
2
15˝
22
41
9
Bunka Jan
1100
DDM Lokomotiva
Č.T.
2
15˝
21˝
42
25
Bednar Tomas
1000
SO DDM Hlinsko
2
14˝
21˝
43
31
Husak Petr
1000
SK Vysoke Myto
2
14
20˝
44
34
Kulich Vladimir
1000
Rapid+ZS 3
1
16˝
23
45
43
Tomesova
Katerina
W
1000
DDM Lokomotiva
Č.T.
1
14˝
20˝
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.