27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Součástí 3. ročníku mezinárodního turnaje RC Sport Open byl také Krajský přebor PDŠS, kterého se zúčastnilo 36 hráčů z 15 oddílů celého kraje. Vítězem se stal GM Jan Votava před IM Martinem Petrem a IM Janem Bernáškem (všichni RC Sport Pardubice), 'bramborovou' medaili pak získal Michal Novotný z 2222 ŠK Polabiny, kterému unikl první bal IM jen díky nízkému počtu cizinců. V kategoriích H18 a H20 kralovali zástupci Orlicka - Martin Pečinka z Ústí n/O. před Marcelem Bednářem z Jablonného n/O., nejlepší senioři pocházeli z 2222 ŠK Polabiny (Jaroslav Mojžíš před Lubošem Trojanem) a všechny 'ženské' kategorie patřily Gabriele Sabolové z Vysokého Mýta.
Poř.
Titul
Příjmení a jméno
ELO
Narozen
Oddíl
Body
TB2
TB3
Kateg.
1
GM
Votava Jan
2547
29.11.1974
RC Sport Pardubice
7
46
57,5
2
IM
Petr Martin
2453
23.08.1988
RC Sport Pardubice
7
35,5
45,5
H20
3
IM
Bernasek Jan
2517
31.05.1986
RC Sport Pardubice
6,5
42,5
53,5
4
Novotny Michal
2219
26.04.1978
2222 ŠK Polabiny
6,5
38
49
5
Tuma Jiri
2292
06.11.1986
TJ So A Ddm Chrudim
6
36
46,5
6
Sabol Marian
2285
18.08.1966
ŠK Vysoke Myto
5,5
38
48,5
7
FM
Mojzis Jaroslav
2190
14.02.1943
2222 ŠK Polabiny
5
37,5
48
S60
8
Trojan Lubos
2059
23.11.1942
2222 ŠK Polabiny
5
30
39,5
S60
9
Pecinka Martin
2059
16.09.1990
TJ Jiskra Usti nad Orlici
5
29,5
39
H18+H20
10
Mojzis Martin
2061
02.07.1972
2222 ŠK Polabiny
5
29
37,5
11
Mares Petr st.
1975
25.12.1955
TJ Jiskra Usti nad Orlici
4,5
35,5
44,5
12
Bednar Marcel
1934
29.06.1992
TJ Jablonne nad Orlici
4,5
34,5
43,5
H18+H20
13
Ptacek Lubos
2094
09.04.1975
ŠK Vysoke Myto
4,5
32
40
14
Zeman Arnost
2108
16.04.1957
TJ Stefanydes Policka
4,5
31
40
15
Borek Pavel
2055
18.02.1963
TJ Lokomotiva Ceska Trebova
4,5
27,5
37,5
16
Holasek Pavel
2113
11.07.1972
TJ Jiskra Usti nad Orlici
4
35,5
45
17
Kouba Petr
1783
31.12.1966
ŠK Holcim Prachovice
4
32
42
18
Stulik Jiri
0
21.05.1976
So Ddm Hlinsko
4
32
40,5
19
Cerny Karel
2204
15.05.1937
TJ Jablonne nad Orlici
4
31,5
41
S60
20
Kalousek Vladimir
2045
20.02.1969
TJ Jiskra Usti nad Orlici
4
30,5
39,5
21
Dospisil Patrik
1975
08.04.1972
TJ Stefanydes Policka
4
29,5
38
22
Silar Ladislav
2000
17.06.1949
TJ Lanskroun
4
27
35,5
23
Hajek Jaroslav
1997
16.02.1941
TJ Sokol Zajecice
4
26,5
36
S60
24
Kylar Pavel
2061
18.12.1954
TJ Jiskra Usti nad Orlici
4
25
31,5
25
Krmencik Roman
1785
15.01.1964
ŠK Rapid Pardubice
3,5
29
37,5
26
Rehak Jiri
1847
27.03.1950
TJ Spartak Oez Letohrad
3,5
26,5
34,5
27
Kapoun Milan
1806
09.07.1963
TJ Jiskra Litomysl
3,5
24,5
31,5
28
Zeleny Dalibor
1740
01.11.1983
TJ Lokomotiva Ceska Trebova
3
31
40
29
Gregor Pavel
1684
20.09.1961
TJ Lokomotiva Ceska Trebova
3
29
36
30
Vorel Bohuslav
1772
16.01.1961
2222 ŠK Polabiny
3
24
31,5
31
Taslar Karel
1655
21.11.1953
TJ Jiskra Usti nad Orlici
3
20
24,5
32
Simek Zdenek
1820
14.02.1988
TJ Lokomotiva Ceska Trebova
2,5
27,5
35,5
H20
33
Marek Michal
1603
22.12.1993
TJ Lanskroun
2,5
27
34
H18
34
Sabolova Gabriela
1621
21.02.1992
ŠK Vysoke Myto
2,5
26
33
Ž+D18+D20
35
Mares Petr ml.
1737
27.07.1983
TJ Jiskra Usti nad Orlici
2,5
23
30,5
36
Mares Jan
1569
13.10.1994
TJ Jiskra Usti nad Orlici
2,5
22,5
28
H18
Detailní
výsledky naleznete na webových stránkách pořadatelů.
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .