27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Druhý turnaj kvalifikace Krajského přeboru mládeže sezony 2007/08 v kategoriích H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu dne 15. prosince 2007 v Mistrovicích. V kategorii H/D-10 obsadila první místo jediná dívka Vilma Hofmanová z 2222 ŠK Polabiny, která za sebou nechala i prvního z chlapců Karla Dupenopulose z České Třebové. Také v kategorii H/D-12 zvítězil zástupce 2222 ŠK Polabiny Filip Liduch, jediná startující dívka Marie Doláková ze Svitav obsadila 14. místo.
2.klasifikační turnaj KP mládeže PDŠS -
H,D 10
Konečné
pořadí
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BHm.
BH. B
SB.
vict
1
5
Hofmanová Vilma
1100
2222+DDM ALFA
Pardubice
7,0
17,5
24,5
24,50
7
2
3
Dupenopulos
Karel
1100
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
6,0
19,0
28,0
21,00
6
3
9
Kupsa Matěj
1100
TJ Lanškroun
4,5
21,0
30,0
14,75
4
4
6
Holásek Vít
1100
TJ Jiskra Ústí
nad Orlicí
4,5
15,0
20,5
10,75
4
5
7
Holásek Vojtěch
1100
TJ Jiskra Ústí
nad Orlicí
4,0
22,0
32,0
14,50
4
6
15
Marel David
1000
2222+DDM ALFA
Pardubice
4,0
19,0
28,0
14,00
4
7
2
Doleček Matěj
1100
TJ Lanškroun
4,0
16,0
24,5
12,00
4
8
17
Verešpej Josef
1000
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3,5
19,0
27,0
10,50
3
9
1
Brejša Adam
1100
TJ Lanškroun
3,5
16,0
22,5
8,50
3
10
13
Bartáček Filip
1000
TJ Jiskra Ústí
nad Orlicí
3,5
13,0
17,5
7,00
3
11
4
Heger Michal
1100
TJ Lanškroun
3,0
18,0
24,5
8,50
3
12
10
Lenk William
1100
2222+DDM ALFA
Pardubice
3,0
17,0
23,5
8,50
3
13
16
Michek David
1000
TJ Jiskra Ústí
nad Orlicí
3,0
17,0
23,0
8,00
3
14
12
Plechač Jakub
1100
2222+DDM ALFA
Pardubice
3,0
15,0
22,0
6,00
2
15
8
Kolomý Adam
1100
TJ Lanškroun
2,0
17,5
25,0
5,00
2
16
18
Vlasák Tomáš
1000
2222+DDM ALFA
Pardubice
2,0
14,5
20,0
3,50
1
17
11
Musil Radek
1100
2222+DDM ALFA
Pardubice
1,5
15,5
23,5
5,00
1
18
14
Hanus Ondřej
1000
TJ Lanškroun
1,0
16,5
25,0
1,50
1
2.klasifikační
turnaj KP mládeže PDŠS - H,D 12
Konečné
pořadí
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BHm.
BH. B
SB.
vict
1
13
Liduch Filip
1100
2222+DDM ALFA
Pardubice
6,5
20,5
29,5
26,50
6
2
2
Marek Dominik
1250
TJ Lanškroun
6,0
19,5
29,0
23,50
5
3
4
Bureš Martin
1100
2222+DDM ALFA
Pardubice
5,0
16,5
25,0
16,00
5
4
8
Hofman Oskar
1100
2222+DDM ALFA
Pardubice
4,5
18,5
25,5
12,50
4
5
3
Vančura Daniel
1250
2222+DDM ALFA
Pardubice
4,0
18,5
27,5
12,00
4
6
11
Konečný Tomáš
1100
ŠK Svitavy
4,0
18,0
27,5
12,50
4
7
14
Melichar Vojtěch
1100
2222+DDM ALFA
Pardubice
4,0
17,0
24,0
10,50
4
8
6
Fišnar Karel
1100
2222+DDM ALFA
Pardubice
4,0
14,5
20,0
10,50
4
9
19
Rothschein Tomáš
1000
ŠK Vysoké Mýto
3,5
23,5
33,0
14,00
3
10
1
Lorenc Adam
1250
SK Žamberk
3,5
18,5
27,5
12,00
3
11
9
Holásek Jan
1100
TJ Jiskra Ústí
nad Orlicí
3,5
16,0
20,5
8,50
2
12
7
Gremlica Lukáš
1100
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3,5
15,5
22,0
9,50
2
13
15
Přikryl Mikuláš
1100
ŠK Svitavy
3,0
20,5
29,5
12,00
3
14
5
Doláková Marie
1100
ŠK Svitavy
3,0
17,5
26,0
9,00
2
15
12
Kuťák Daniel
1100
TJ Lanškroun
3,0
17,0
23,5
5,50
2
16
16
Zadražil Dominik
1100
TJ Lanškroun
3,0
16,5
23,0
8,25
1
17
17
Jasanský Jan
1000
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3,0
16,5
22,0
6,00
2
18
10
Knápek Martin
1100
TJ Lanškroun
3,0
16,0
23,0
8,25
2
19
21
Stejskal Dominik
1000
Sokol Mistrovice
2,5
15,5
22,0
7,50
0
20
18
Knoll Martin
1000
TJ Lanškroun
2,5
14,0
18,5
5,00
1
21
20
Rucký Jakub
1000
2222+DDM ALFA
Pardubice
1,0
16,5
23,0
3,50
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .