Desáté kolo 2. ligy skupina D rozhodlo o vítězi a postupujícím do 1. ligy, kterým se po výhře 5:3 v Pardubicích nad Polabinymi C stalo favorizované družstvo BYDO Zakřany. Na druhou příčku se dostaly Polabiny B, které zvítězily v Brně nad A64 5,5:2,5. Sestup už nemine Poličku, která v krajském derby prohrála venku s Vysokým Mýtem 6:2 a to se tak za pět minut dvanáct v lize zachránilo. Dalším sestupujícím je již dlouho Náměšť n/O., která i tentokrát prohrála a to doma 2,5:5,5 s Třebíčí. Alespoň teoretickou naději na záchranu si uchoval Duras C, který doma pouze remizoval s Ořechovem 4:4 (musel by ovšem v posledním kole vyhrát a A64 prohrát - jinak i on má sestup jasný). Remiza 4:4 stačila oběma týmům k záchraně v souboji Jihlavy B se Žďárem n/S.
2
2.Liga D 07-08Kolo č.
1016.03.2008
ŠK DURAS BVK C
4,0 - 4,0
OREL OŘECHOV A
Kubíček Pavel
Tajovský Martin
0 : 1
Plát Vojtěch H
Švihel Karel
0,5
Mudra Tomáš H
Donnert Milan
0,5
Nehybka Jiří
Bakoš Eduard
0,5
Kubát Pavel
Rychtecký Mir
0,5
Číp Dalibor
Schwarz Milan H
1F:0F
Moulis Mojmír
Holušová Táňa H
0,5
Lacko Jan H
Vojáček Zdeněk
0,5
Kubíček Pavel
ŠK 64 BRNO A
2,5 - 5,5
2222 ŠK
POLABINY B
Spodný Josef
Spodný Josef
0,5
Jedlička Aleš V
Binder Jaroslav
0 : 1
Navrátil
František
Nový Martin
0,5
Bujnoch Radek H
Sedláček Petr
0 : 1
Šilar Lubomír
Mareš Jaroslav
0 : 1
Němec Pavel H
Krejčí Petr
0,5
Trojan Luboš
Berisha Fadil C
1 : 0
Novotný Michal
Zejda Karel
0 : 1
Černý Jan
TJ NÁMĚŠŤ
NAD OSLAVOU
2,5 - 5,5
ŠK CAISSA
TŘEBÍČ A
Paulenda Štefan
Dittrich Pavel
1 : 0
Buchníček Petr
H
Zezula Rudolf
0 : 1
Daněk Libor
Kruml David
0 : 1
Sedláček
Oldřich H
Horák Miroslav
0,5
Škaroupka Jiří
Kratochvíl
Josef
0,5
Čížek Antonín
Doležal Jiří
0 : 1
Tesař Jan
Lampíř Tomáš
0 : 1
Riška Lubomír H
Feldvábl Vilém
0,5
Milostný Miloš
ŠK VYSOKÉ
MÝTO A
6,0 - 2,0
ŠTEFANYDES
POLIČKA A
Volf Jaroslav
Vařejčko Josef
H
0 : 1
Červený Petr
Kosek Jiří
1 : 0
Stodolová
Kristýna H
Sabol Marian
1 : 0
Kastner Oldřich
Ptáček Luboš
1 : 0
Švub Jan
Hájek Jiří H
1 : 0
Lorenc Oldřich
Lipavský Dušan
0,5
Houška
Bronislav
Hrubeš Pavel H
1 : 0
Komárek David
Trhal Tomáš
0,5
Zeman Arnošt
2222 ŠK
POLABINY C
3,0 - 5,0
BYDO ZAKŘANY
A
Ester Lubomír
Roško Luboš V
1 : 0
Blatný Pavel H
Hošek Milan
0,5
Skácelík Petr
Efler Lukáš
0 : 1
Zpěvák Pavel H
Sýkora Josef H
0,5
Věchet
Stanislav
Kourek Josef
0 : 1
Jurka Miroslav
H
Korol Jiří
0 : 1
Holemář David
Mojžíš Jaroslav
0 : 1
Smištík Milan
Hostinský Jiří
1 : 0
Uhmann Jan
ŠK GORDIC
JIHLAVA B
4,0 - 4,0
TJ ŽďÁR NAD
SÁZAVOU A
Fiala
Kozlíček Lub V
0,5
Vašut Karel
Jelínek Václav
0,5
Siebenbürger Vl
Karásek Lukáš H
0,5
Celý Jaroslav
Běloušek Michal
0,5
Bílek Roman
Šenkýř Vladimír
V
0,5
Krondráf Karel
Brychta David
0,5
Svoboda Ivo
Vincze Roman
0,5
Večeřa Pavel
Hodač Pavel
0,5
Pavliš Jaromír
1
BYDO ZAKŘANY A
10
9
0
1
27
37
2
2222 ŠK POLABINY B
10
7
1
2
22
37
3
2222 ŠK POLABINY C
10
6
2
2
20
33
4
ŠK CAISSA TŘEBÍČ A
10
5
2
3
17
29
5
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU A
10
4
3
3
15
18
6
OREL OŘECHOV A
10
4
2
4
14
30
7
ŠK VYSOKÉ MÝTO A
10
4
2
4
14
27
8
ŠK GORDIC JIHLAVA B
10
4
2
4
14
25
9
ŠK 64 BRNO A
10
4
0
6
12
17
10
ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C
10
2
3
5
9
22
11
TJ ŠTEFANYDES
POLIČKA A
10
2
0
8
6
15
12
TJ NÁMĚŠŤ NAD
OSLAVOU A
10
0
1
9
1
12
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.