27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Druhý turnaj Krajské soutěže družstev žáků se uskutečnil v sobotu 2. února 2008 v DDM Alfa v Pardubicích - Polabinách. Mezi osmi účastníky se nejvíce dařilo družstvu Chotěboře, které zvítězilo s odstupem 4 bodů před D družstvem 2222 ŠK Polabiny.
Krajská soutěž družstev mládeže
2.turnaj
Organizátor :
2222 ŠK Polabiny a DDM ALFA Pardubice
Reditel
turnaje : Silvie Mojžíšová
Hlavní nebo
pomocný rozhodcí : FA Ing.Ladislav Ester
Mesto : DDM
ALFA Pardubice
Datum :
02.02.2008
Konecné poradí
Por.
Tým
Part.
+
=
-
Body
MP3
Res.
1
CHS Chotěboř A
7
6
1
0
23˝
19
0
2
2222 ŠK Polabiny
D
7
5
1
1
19˝
16
0
3
TJ Lanškroun
7
4
2
1
18
14
0
4
ŠK DDM Svitavy B
7
3
2
2
18
11
0
5
2222 ŠK Polabiny
E
7
1
3
3
12˝
6
0
6
CHS Chotěboř B
7
2
1
4
9˝
7
0
7
ŠK DDM Svitavy C
7
1
1
5
7˝
4
0
8
2222 ŠK Polabiny
F
7
0
1
6
3˝
1
0
3. CHS Chotěboř A
(23˝ Body/19 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Odehnal Dan
1250
1
1
1
˝
1
1
1
6˝
7
92,9
1043
2
Tůma Jan
1100
1
˝
1
˝
1
0
1
5
7
71,4
1064
3
Jirsa Ondřej
1100
0
1
1
0
1
1
1
5
7
71,4
1050
4
Čapek Filip
1000
1
1
1
1
1
1
1
7
7
100,0
1029
1. 2222 ŠK
Polabiny D (19˝ Body/16 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Melichar Vojtěch
1000
1
1
0
1
1
1
1
6
7
85,7
1079
2
Gregor Jiří
1000
1
1
0
0
1
˝
1
4˝
7
64,3
1079
3
Prachařová
Kateřina
1000
0
0
0
0
1
1
1
3
7
42,9
1064
4
Cach Jakub
1000
1
1
0
1
1
1
1
6
7
85,7
1029
4. TJ
Lanškroun (18 Body/14 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Cacek Tomáš
1100
1
1
0
0
1
0
0
3
7
42,9
1064
2
Kolomý Štěpán
1250
1
1
1
1
0
1
1
6
7
85,7
1043
3
Jursa Vít
1250
1
0
1
1
1
0
1
5
7
71,4
1029
4
Kuťák Daniel
1100
1
1
1
0
1
0
0
4
7
57,1
1014
2. ŠK DDM
Svitavy B (18 Body/11 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Konečný Tomáš
1100
1
0
0
˝
0
1
1
3˝
7
50,0
1064
2
Šmíd Ladislav
1100
1
0
0
˝
1
1
1
4˝
7
64,3
1064
3
Adam Daniel
1000
1
1
1
1
0
1
1
6
7
85,7
1064
4
Doláková Marie
1100
1
0
1
0
0
1
1
4
7
57,1
1014
8. 2222 ŠK
Polabiny E (12˝ Body/6 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Tilgner Martin
1000
0
1
1
1
0
1
1
5
7
71,4
1079
2
Lenk Wiliam
1000
0
1
1
0
0
0
0
2
7
28,6
1079
3
Tilgner Jan
1000
1
1
0
0
0
0
0
2
7
28,6
1064
4
Svašková Lenka
1000
0
1
0
˝
0
1
1
3˝
7
50,0
1029
6. CHS
Chotěboř B (9˝ Body/7 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Rudolf Martin
1000
0
0
0
0
˝
0
0
˝
7
7,1
1079
2
Šťastný Jan
1100
0
0
0
1
0
˝
0
1˝
7
21,4
1064
3
Eis Pavel
1100
1
1
1
1
1
0
0
5
7
71,4
1050
4
Daniel Martin
1000
0
0
1
˝
1
0
0
2˝
7
35,7
1029
7. ŠK DDM
Svitavy C (7˝ Body/4 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Zendulka
Ladislav
1100
0
0
1
0
˝
0
0
1˝
7
21,4
1064
2
Morafcsik Marek
1000
0
˝
0
1
1
1
0
3˝
7
50,0
1079
3
Peřina David
1000
0
0
0
˝
0
1
0
1˝
7
21,4
1064
4
Cach Zdeněk
1000
0
0
0
1
0
0
0
1
7
14,3
1029
5. 2222 ŠK
Polabiny F (3˝ Body/1 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Svědiroh
Stanislav
1000
0
0
1
1
0
0
0
2
7
28,6
1079
2
Marel David
1000
0
0
1
0
0
0
0
1
7
14,3
1079
3
Cach Ondřej
1000
0
0
0
˝
0
0
0
˝
7
7,1
1064
4
Pazourek Eduard
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0,0
1029
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .