V prvním kole nového ročníku 2. ligy skup. D zvítězil nováček soutěže Vysoké Mýto nad Polabinami B 5:3, Polabiny C přehrály Třebíč 5,5:2,5 a Polička podlehla v Jihlavě B družstvu Gordicu 3:5. Další výsledky : 64 Brno - Duras Brno C 6:2, Náměšť n/O. - Ořechov 1,5:6,5, Žďár n/S, - Zakřany 2:6
ŠK 64 BRNO A
ŠK 64 BRNO A
6,0 - 2,0
ŠK DURAS C
Čáp Martin
Spodný Josef
0,5
Zavadil Michal
Berisha Fadil C
0 : 1
Schwarz Milan H
Nový Martin
0,5
Rychtecký Mir
Binder Jaroslav
1 : 0
Pekárková Eva H
Mareš Jaroslav
1 : 0
Holušová Táňa H
Sedláček Petr
1 : 0
Vojáček Zdeněk
Sládek Vladislav
1 : 0
Švihel Karel
Čáp Martin
1 : 0
Moulis Rudolf
TJ NÁMĚŠŤ
1,5 - 6,5
OREL OŘECHOV A
Paulenda Štefan
Bělohlávek Petr
0 : 1
Červený Martin H
Horák Miroslav
0 : 1
Mudra Tomáš H
Dittrich Pavel
0,5
Plát Vojtěch H
Mičulka Petr
0 : 1
Kubát Pavel
Kruml David
0 : 1
Nehybka Jiří
Zezula Rudolf
0 : 1
Šimbera Jiří
Kratochvíl Josef
0 : 1
Číp Dalibor
Mičulka David
1 : 0
Kubíček Pavel
ŠK VYSOKÉ MÝTO A
5,0 - 3,0
2222 ŠK POLABINY B
Kosek Jiří
Vařejčko Josef H
0,5
Jedlička Aleš V
Kosek Jiří
0 : 1
Navrátil František
Sabol Marian
1 : 0
Bujnoch Radek H
Ptáček Luboš
1 : 0
Trojan Luboš
Hájek Jiří H
0,5
Němec Pavel H
Doseděl Jiří
1 : 0
Kastner Kamil
Fiedler Bedřich H
0 : 1
Novotný Michal
Lipavský Dušan
1 : 0
Liduch Filip
2222 ŠK POLABINY C
5,5 - 2,5
ŠK CAISSA TŘEBÍČ A
Ester Ladislav
Roško Luboš V
1 : 0
Buchníček Petr H
Hošek Milan
0,5
Beťko Lubomír C
Efler Lukáš
0,5
Sedláček Old H
Sýkora Josef H
1 : 0
Tesař Jan
Kourek Josef
0 : 1
Čížek Antonín
Kastner Vojtěch
0,5
Uher Vladimír
Mojžíš Jaroslav
1 : 0
Škaroupka Jiří
Korol Jiří
1 : 0
Bradáč Roman
ŠK GORDIC JIHLAVA B
5,0 - 3,0
ŠTEFANYDES POLIČKA A
Vincze Roman
Kozlíček Lub V
0,5
Kastner Oldřich
Vincze Roman
0,5
Komárková Magda
Karásek Lukáš H
1 : 0
Lorenc Oldřich
Jelínek Václav
1 : 0
Stodolová Krist H
Šenkýř Vlad V
0,5
Škorpík Martin H
Běloušek Michal
0,5
Švub Jan
Bína Josef
1 : 0
Škeřík Karel H
Hodač Pavel
0 : 1
Houška Bronislav
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU A
2,0 - 6,0
BYDO ZAKŘANY A
Pátek Ladislav
Vašut Karel
0,5
Blatný Pavel H
Siebenbürger V
0,5
Skácelík Petr
Celý Jaroslav
0 : 1
Zpěvák Pavel H
Fišar Josef
0 : 1
Holemář David
Krondráf Karel
0,5
Jurka Miroslav H
Pavliš Jaromír
0,5
Uhmann Jan
Večeřa Pavel
0 : 1
Smištík Milan
Hájek Radovan
0 : 1
Pospíšil Dušan
1
OREL OŘECHOV A
1
1
0
0
3
6
6,5
2
ŠK 64 BRNO A
1
1
0
0
3
5
6
3
BYDO ZAKŘANY A
1
1
0
0
3
4
6
4
2222 ŠK POLABINY C
1
1
0
0
3
4
5,5
5
ŠK VYSOKÉ MÝTO A
1
1
0
0
3
4
5
6
ŠK GORDIC JIHLAVA B
1
1
0
0
3
3
5
7
2222 ŠK POLABINY B
1
0
0
1
0
2
3
8
TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A
1
0
0
1
0
1
3
9
ŠK CAISSA TŘEBÍČ A
1
0
0
1
0
1
2,5
10
ŠK DURAS BVK C
1
0
0
1
0
1
2
11
TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A
1
0
0
1
0
1
1,5
12
TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A
1
0
0
1
0
0
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.