Výsledky 1.
kola
TJ Štefanydes
Polička – Synpo Pardubice TJ
Jiskra Litomyšl – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí:
Rozhodčí:
1. Kastner O. 2145 0:1 Vobořil
P. 2026 1. Škeřík
K. 2052 1:0 Trhal
T. 2091
2. Lorenc O. 2106 0:1 Outulný
P. 2173 2. Zeman
M. 2051 1/2 Kosek
J. V 2083
3. Houška B. 2060 1:0 Pačovský
M. 1954 3. Pekař V. 1964 1/2 Beneš M. 1944
4. Kastner K. H 1960 1/2 Hon J. 1966 4. Daniel
M. H 2080 1/2 Ptáček L. 2062
5. Smejkal J. 1902 0:1 Dytrych
P. H 1922 5. Jirsa L. 1962 1/2 Lipavský
D. 1961
6. Stodola Z. 1774 0:1 Hennig
T. 1997 6. Bartošová
L. 1884 1:0 Kosek M. 1918
7. Charouz M. 1774 0:1 Hrnčiarik
K. 1774 7. Zeman L. 2003 1:0 Trhal M. 1902
8. Klíma L. 1629 +:- 8. Kapoun M. 1835 1:0 Švécar
J. 1901
2.5
: 5.5 6
: 2
2222 ŠK
Polabiny D – TJ Lanškroun Lokomotiva
Česká Třebová – TJ Spartak OEZ Letohrad
Rozhodčí:
Rozhodčí:
1. Just P. 2034 0:1 Pokorný
T. 2245 1. Šimek
J. 2141 1/2 Černý
K. H 2146
2. Törvenyi R. C 2008 0:1 Hrubeš P. 2147 2. Kotva
M. 2055 0:1 Veselý
P. 1922
3. Krejčová K. H 1953 1/2 Petruň M. 1974 3. Vondra
L. 2005 0:1 Mikyska
K. 1833
4. Bauer J. 1839 1/2 Solil
R. 1983 4. Čižinský
P. H 1937 1:0 Maceška B. 1918
5. Kouba P. 2046 1/2 Ambrož
A. H 2112 5. Petráž M. 1957 1:0 Krumer
M. 1945
6. Vorel B. 1739 0:1 Procházka
P. 1956 6. Borek P. 2016 1/2 Janeček V. 1808
7. Kvapil P. 1511 0:1 Šilar
L. 1923 7. Šimek
Z. 1852 1/2 Řehák
J. 1910
8. Rež M. 1647 0:1 Šebrle
J. 1766 8. Halbrštát
D. H 1799 1:0 Tesař J. H 1858
1.5
: 6.5 4.5
: 3.5
SK + Sokol Žamberk –
TJ ŠO a DDM Chrudim B CHS Chotěboř – TJ
Jiskra Ústí nad Orlicí
Rozhodčí:
Rozhodčí:
1. Havrlík P. 1960 1/2 Půlpán
J. 1957 1. Ondráček
O. 2060 1/2 Volf J. 2162
2. Wiesinger W. 1942 0:1 Krys
J. 2083 2. Linhart
J. 1958 0:1 Zeinert
M. H 2126
3. Výprachtický D. 1693 1:0 Kokeš B. 2048 3. Petrus
L. 1952 1/2 Pečinka
M. 2072
4. Kalous T. 1861 0:1 Linhart
Z. 1935 4. Hospodka
J. 1940 0:1 Šmajzr M. 2147
5. Mazura M. 1896 0:1 Hájek
J. H 1953 5. Zvěřina J. 1902 0:1 Holásek
P. 2100
6. Zámečník B. 1950 1/2 Zámečník
J. 1878 6. Krejčík
T. 1897 1:0 Mareš
P. 2122
7. Dungl P. 1769 1/2 Němec
B. 1813 7. Novotný
T. 1831 1:0 Poslušný
M. 1985
8. Kacálek K. 1794 1:0 Mužík
F. 1613 8. Fiala
M. 1847 1:0 Smola
J. 1880
3.5
: 4.5 4
: 4
Tabulka po 1.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Poč.
výher Skóre
1. TJ Lanškroun 1 1 0 0 3 5 6.5 : 1.5
2. Synpo Pardubice 1 1 0 0 3 5 5.5 : 2.5
3. TJ Jiskra Litomyšl 1 1 0 0 3 4 6 : 2
4. Lokomotiva Česká Třebová 1 1 0 0 3 3 4.5 : 3.5
4. TJ ŠO a DDM Chrudim B 1 1 0 0 3 3 4.5 : 3.5
6. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 0 1 0 1 3 4 : 4
6. CHS Chotěboř 1 0 1 0 1 3 4 : 4
8. SK + Sokol Žamberk 1 0 0 1 0 2 3.5 : 4.5
8. TJ Spartak OEZ Letohrad 1 0 0 1 0 2 3.5 : 4.5
10. TJ Štefanydes Polička 1 0 0 1 0 2 2.5 : 5.5
11. ŠK Vysoké Mýto B 1 0 0 1 0 0 2 : 6
12. 2222 ŠK Polabiny D 1 0 0 1 0 0 1.5 : 6.5