27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu dne 20. června 2009 se v Lanškrouně uskutečnil XV. ročník integrovaného šachového turnaje pro mládež do 18 let - O putovní věž města Lanškrouna. V kategorii do 18 let zvítězil David Výprachtický ze Žamberka před Janem Fraňkem a Michalem Škvařilem (oba Praha), v kategorii do 11 let byl nejlepší Josef Havelka z Lanškrouna před Vítem Holáskem z Ústí n/O. a Matějem Kupsou z Lanškrouna.
Kategorie do 18 let
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Výprachtický David
1982
Žamberk
6
20,5
28
22,5
2
Franěk Jan
1441
Praha
5,5
21
30
23,5
3
Skvařil Michal
1365
Praha
4,5
22
31,5
18,5
4
Mareš Jan
1668
Ústí nad Orlicí
4,5
19
27
16
5
Krušina Patrik
1709
Svitavy
4
22,5
31,5
15,5
6
Krátký Josef
1685
Lanškroun
4
21
29
13,75
7
Kozák David
1425
Svitavy
4
20
29
13,5
8
Daňhel Lukáš
1250
Praha
4
18,5
27
13
9
Nečas Lukáš
1313
Lanškroun
4
18,5
25
12,75
10
Vaculík Jakub
1250
Lanškroun
3,5
17,5
24
9
11
John Petr
1345
Ústí nad Orlicí
3,5
15,5
19,5
7
12
Žegklitz Michal
1250
Praha
3
17
21,5
5,5
13
Marek Dominik
1328
Lanškroun
3
17
21
6
14
Kubišta Ladislav
1250
Ústí nad Orlicí
3
14,5
20
4
15
Kolomý Štěpán
1250
Lanškroun
2,5
14,5
19
3,5
16
Kučera Jan
1258
Svitavy
2
15
21
2
17
Doláková Anna
1250
Svitavy
2
14
18
2,5
18
Holásek Jan
1100
Ústí nad Orlicí
0
13,5
19
0
Kategorie do 11 let
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Havelka Josef
1250
Lanškroun
6,5
21,5
30,5
28,5
2
Holásek Vít
1250
Ústí nad Orlicí
5,5
20
29,5
20,75
3
Kupsa Matěj
1250
Lanškroun
5
18,5
25
13
4
Brejša Adam
1250
Lanškroun
4,5
21
30
16,75
5
Holásek Vojtěch
1100
Ústí nad Orlicí
4
20
29
13,5
6
Kolomý Adam
1250
Lanškroun
4
19
28,5
15
7
Kaláb Jindřich
1000
Moravská Třebová
4
18
25,5
12,5
8
Doláková Marie
1100
Svitavy
4
17,5
24
9
9
Vítová Anna
1250
Hradec Králové
4
16,5
23
11,5
10
Vít Jakub
1100
Hradec Králové
3,5
19,5
28
9,5
11
Dvořák Jakub
1000
Moravská Třebová
3
17,5
23,5
8
12
Králová Kateřina
1000
Svitavy
3
17
22,5
6
13
Duma Tomáš
1000
Moravská Třebová
3
15
20,5
4,5
14
Pešek Petr
1100
Lanškroun
2,5
15,5
20
3,25
15
Vavřich Adam
1000
Praha
2,5
15
19
4,25
16
Pavlíček Lukáš
1000
Moravská Třebová
2
15,5
22,5
5
17
Dědková Klára
1100
Svitavy
2
14
18
2,5
18
Holásková Veronika
1000
Ústí nad Orlicí
0
15
22
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .