27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 7.-14. března 2009 se v hotelu Dlouhé stráně v Koutech nad Desnou uskutečnilo Mistrovství České republiky mládeže v kategoriích H/D 10-16. Náš kraj na něm byl zastoupen celkem 9 účastníky, z nichž vybojoval bronzovou medaili Matěj Půlpán z Chrudimi v kategorii H10, ostatní bojovali se střídavými úspěchy přibližně v rámci svých okamžitých možností. Doprovodných turnajů se zúčastnili pouze dva naši zástupci, z nichž se však Michal Novotný z 2222 ŠK Polabiny blýskl vítězstvím v Openu A.
Kategorie H16
Por.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Bures Jaroslav
2264
Agentura 64 Grygov
8
35,5
46
7
2
Rabatin Jakub
2124
BSS Frydek-Mistek
6,5
37
49,5
6
3
Vlasak Lukas
2163
SK Sokol Klatovy
6,5
35
47
6
12
Kosek Marek
1919
SK Vysoke Myto
4,5
33
41,5
3
Kategorie H14
Por.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Rubes Jan
1932
Glaverbel Czech Teplice
7,5
36,5
46,5
6
2
Bujnosek Tomas
1841
BSS Frydek-Mistek
6,5
38,5
50,5
6
3
Kriebel Tadeas
2038
Msa Dolni Benesov
6,5
37
47,5
4
11
Cizinsky Petr
1937
2222 SK Polabiny
4,5
36,5
46
4
Kategorie H12
Por.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Pavelek Tomas
1955
BSS Frydek-Mistek
7
38
48,5
6
2
Blahynka Martin
1856
SK Lokomotiva Brno
7
37,5
49
6
3
Petr Jan
1717
TJ Bohemians Praha
6
39
49,5
4
6
Pulpan Jakub
1922
TJ SO a DDM Chrudim
5,5
39
50,5
5
Kategorie H10
Por.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Marek Matyas
1583
BSS Frydek-Mistek
7
39
49
6
2
Szucs Matyas
1250
Sokol Hradec Kralove
6,5
38
49
5
3
Pulpan Matej
1416
TJ SO a DDM Chrudim
6,5
37,5
48,5
6
17
Cach Jakub
1250
2222 SK Polabiny
4
27
34
4
Kategorie D16
Por.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Olsarova Karolina
2114
SK Slavia Orlova
7,5
38
49,5
7
2
Kolomaznikova Barbora
1880
SK Zlin
7
38
49,5
6
3
Tomeckova Aneta
1732
Sokol Postoupky
6,5
37,5
49
5
Kategorie D14
Por.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Johnova Eliska
1720
TJ Jiskra Horice v P.
6,5
36,5
46,5
5
2
Novakova Veronika
1528
BSS Frydek-Mistek
6,5
36,5
45,5
5
3
Rohovska Tereza
1443
BSS Frydek-Mistek
6
39
49
5
9
Sabolova Kristyna
1760
SK Vysoke Myto
5
36
45,5
3
14
Dunglova Natalie
1378
SK Zamberk
4,5
31
39
3
19
Frgalova Hana
1250
2222 SK Polabiny
3
26
32,5
2
Kategorie D12
Por.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Hatasova Michaela
1515
Caissa Uholicky
7,5
38
48
6
2
Fuskova Martina
1558
SK Stare Mesto
7
37,5
49
6
3
Novakova Vendula
1582
BSS Frydek-Mistek
6,5
38,5
48,5
5
Kategorie D10
Por.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Janska Jitka
1435
TJ ZCE Plzen
8,5
35
45,5
8
2
Pychova Nela
1250
TJ Spartak Vlasim
8
35
46,5
7
3
Kanakova Natalka
1250
BSS Frydek-Mistek
6
36
46
4
7
Hofmanova Vilma
1250
2222 SK Polabiny
5
33,5
44,5
4
OPEN A
Por.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Novotny Michal
2272
2222 SK Polabiny
8
39
50
7
2
Docekal Jan
2247
SK Gym. a SPS Znojmo
6,5
37,5
49
5
3
Valenta Vit
2248
T.J. Sokol Sumperk
6,5
37,5
48,5
6
31
Hajek Jaroslav
1969
TJ Sokol Zajecice
4
34
44
3
OPEN B
Por.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Ondracka Vaclav
1574
SK Lokomotiva Brno
7,5
39
49,5
7
2
Zapletal Jiri
1674
Sokol Premyslovice
7
40,5
49,5
5
3
Mensik Frantisek
1617
SK Lokomotiva Brno
6,5
44
55
6
Detailní výsledky
naleznete na stránkách chess-results.com.
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .