27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 13. června 2009 se v Chotěboři uskutečnil XXVI. ročník turnaje O putovní pohár. Při účasti 70 hráčů se z vítězství radoval Sergej Petuchov z Rapidu Pardubice před druhým Tomášem Vojtou z Vlašimi a třetím Vlastimilem Boučkem z Kostelce n/Č.l.
O putovní pohár
Chotěboř,
13.6.2009
Poř.
Příjmení a jméno
Oddíl
Body
1.
Petuchov Sergej
Rapid Pardubice
6
2.
Vojta Tomáš
Spartak Vlašim
6
3.
Bouček Vlastimil
Kostelec n/Č.l.
5,5
4.
Husárik Braňko
Joly Lysá n/l
5,5
5.
Koper Štefan
Kostelec n/Č.l.
5
6.
Karásek Lukáš
Gordic Jihlava
5
7.
Vojta Pavel
Spartak Vlašim
5
8.
Tůma Jiří
ŠO+DDD Chrudim
5
9.
Kracík Tomáš
Panda Rychnov n/K
5
10.
Hejkrlík Filip
Spartak Slatíňany
5
11.
Jiruše Josef
Slavia H.Králové
4,5
12.
Svoboda Ivo
ŽĎAS Žďár n/S
4,5
13.
Kulhánek Tomáš
Zikuda Turnov
4,5
14.
Michálek František
Sokol Kolín
4,5
15.
Jelínek Václav
Gordic Jihlava
4,5
16.
Postupa Pavel ml.
Joly Lysá n/L
4,5
17.
Novotný Petr
CHS Chotěboř
4,5
18.
Šplíchal Petr
Jiskra Havl.Brod
4,5
19.
Motáček Vladimír
Gordic Jihlava
4
20.
Hospodka Josef
CHS Chotěboř
4
21.
Vašit Karel
ŽĎAS Žďár n/S
4
22.
Kalvach Ladislav
Loko Radlice
4
23.
Vincze Roman
Gordic Jihlava
4
24.
Šindelář Pavel
ŠK Říčany
4
25.
Tejkal Jiří
Loko Praha
4
26.
Hučín Jan
neregistrovaný
4
27.
FialaZdeněk
SB Světlá n/S
4
28.
Valtr Tomáš
Joly Lysá n/L
4
29.
Čermák Michael
Jiskra Havl.Brod
4
30.
Postupa Pavel
Joly Lysá n/L
4
31.
Mareš Vladimír
ŠK Pyrit Příbram
3,5
32.
Linhart Zbyněk
ŠO+DDM Chrudim
3,5
33.
Daněk Pavel
Bohemia Pardubice
3,5
34.
Hon Jiří
Rapid Pardubice
3,5
35.
Vobořil Pavel
Rapid Pardubice
3,5
36.
Krajčík Tomáš
CHS Chotěboř
3,5
37.
Štukheil Martin
SB Světlá n/S
3,5
38.
Zelenka Jaroslav
Bohemia Pardubice
3,5
39.
Postupa Martin
Joly Lysá n/L
3,5
40.
Kracík Martin
DDM Třebechovice
3,5
41.
Novotný Tomáš
CHS Chotěboř
3,5
42.
Bajer Jiří
Gambit Jihlava
3,5
43.
Slavík Libor
DDM Třebechovice
3,5
44.
Bukáček Lubomír
ŽĎAS Žďár n/S
3
45.
Eisner Oldřich
Sokol Pečky
3
46.
Fiala Milan
CHS Chotěboř
3
47.
Kraus Ondřej
Rapid Pardubice
3
48.
ObůrkaVladislav
ŽĎAS Žďár n/S
3
49.
Rychlý Tomáš
CHS Chotěboř
3
50.
Daniel Jiří
Joly Lysá n/L
2,5
51.
Holata Miroslav
Jiskra Havl.Brod
2,5
52.
Jirák Ota
SB Světlá n/S
2,5
53.
Novotný Aleš
Rapid Pardubice
2,5
54.
Janko Jan
Rapid Pardubice
2,5
55.
Zoubek David
Rapid Pardubice
2,5
56.
Pexa Jiří
SB Světlá n/S
2,5
57.
Polanský Jiří
Gambit Jihlava
2,5
58.
Maděra Stanislav
ŠK Svitavy
2,5
59.
Macek Oldřich
TJ Libina
2,5
60.
Vondra Aleš
Gambit Jihlava
2,5
61.
Motl Jan
Pohled
2,5
62.
Nazarov Jurij
Jiskra Havl.Brod
2
63.
Tomek Karel
CHS Chotěboř
2
64.
TvrdýTomáš
SB Světlá n/S
2
65.
Štorek Luboš
ŠO+DDM Hlinsko
1,5
66.
Beneš Leopold
ŠK Svitavy
1,5
67.
Horák Jaroslav
Gordic Jihlava
1,5
68.
Melichar Jaroslav
Pohled
1,5
69.
Veselý Vít
Jiskra Havl.Brod
1,5
70.
Válová Adriana
SB Světlá n/S
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .