Výsledky 4.
kola
SK+Sokol Žamberk C –
ŠO K a.s. Kunvald TJ Jablonné nad Orlicí
– TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C
1. Kalous T. V 1861 1:0 Merta M. H 1793 1. Černý K. 1974 1/2 Mikyska
K. H 1833
2. Výprachtický D.V 1693 1/2 Merta J. H 1826 2. Papáček M. H 1909 1:0 Halbrštát D. 1818
3. Dungl P. 1769 1/2 Dvořák
E. 1897 3. Maceška
B. H 1918 1:0 Glembek B. 1722
4. Felcman T. V 1764 1:0 Hodek R. 1685 4. Tesař
J. 1858 0:1 Fangl
J. 1659
5. Felcman M. 1514 0:1 Krupica
Z. 1250 5. Filip
L. 1741 1:0 Dostál
L. 1613
6. Malá M. 1448 1:0 Tobiška
J. 1756 6. Kubíček
V. 1647 1/2 Kodytek
T. 1560
7. Dunglová N. 1367 1/2 Štěpán
S. 1674 7. Černý
V. 1579 1:0 Jániš
P. 1555
8. Kainek J. 1364 0:1 Rusz
G. 1615 8. Vaníček
J. 1000 1:0 Kapoun
V. 1360
4.5
: 3.5 6
: 2
ŠK Svitavy B – TJ
Jiskra Ústí nad Orlicí B TJ
Lanškroun B – Lokomotiva Česká Třebová B
1. Svatoš Z. 1667 0:1 Pečinka
M. V 2161 1. Solil R. V 1983 0:1 Borek P. V 1880
2. Jedlička E. 1680 0:1 Volf
J. V 2131 2. Šilar L. 1909 0:1 Šimek
Z. 1887
3. Baláž J. 1539 0:1 Mareš
P. V 2105 3. Paukert I. 1783 1:0 Petrželka
K. 1855
4. Riedl V. 1648 0:1 Blaško
Š. 1949 4. Šebrle
J. 1766 1/2 Gregor
P. 1640
5. Krušina A. 1518 0:1 Kylar
P. 1924 5. Fabian
K. 1535 1:0 Pelcl
K. 1665
6. Kozák D. 1308 0:1 Smola
J. 1880 6. Marek
M. 1688 1/2 Jasanský
K. 1820
7. Konečný T. 1100 0:1 Kameník
D. 1811 7. Palla
S. H 1777 1:0 Kovář V. 1250
8. Šmíd L. 1100 0:1 Mareš
P. 1692 8. Krátký
J. 1469 1:0 Paluda
J. 1493
0
: 8 5
: 3
SK+Sokol
Žamberk B – ŠK Svitavy A TJ
Slovan Moravská Třebová – Spartak Choceň
1. Havrlík P. V 1904 0:1 Pekař V. H 1983 1. Urbášek O. H 2022 1/2 Kučera J. 1900
2. Veselý P. H 1925 1:0 Maděra S. 1833 2. Endl
V. 1995 1:0 Vavroušek
P. 1827
3. Wiesinger W. V 1942 1:0 Havel F. 1796 3. Sojma
Z. 1949 1:0 Janeček
V. H 1808
4. Zámečník B. 1950 1:0 Bartoš
K. 1850 4. Grepl
P. 1846 1:0 Janeček
F. 1666
5. Martinec J. 1743 1/2 Rosenkranz
J. 1739 5. Glöckner J. H 1897 1:0 Navrátil
V. 1746
6. Brdíček D. 1691 1/2 Krušina
P. 1516 6. Cedzo
Š. 1725 1:0 Šmejdíř
W. 1628
7. Jeništa J. 1838 0:1 Strachoň
L. 1753 7. Endl
V. 1625 0:1 Fišer
V. 1000
8. Kopal V. 1479 1:0 Čuma
J. 1559 8. Nečesánek
J. 1000 1/2 Hrabčák A. 1000
5
: 3 6
: 2
Tabulka po 4.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Poč.
výher Skóre
1. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 4 4 0 0 12 26 28.5 : 3.5
2. SK+Sokol Žamberk B 4 3 1 0 10 13 20 : 12
3. TJ Slovan Moravská Třebová 4 3 0 1 9 17 21 : 11
4. Lokomotiva Česká Třebová B 4 3 0 1 9 15 20 : 12
5. TJ Lanškroun B 4 3 0 1 9 14 19 : 13
6. SK+Sokol Žamberk C 4 2 1 1 7 7 14 : 18
7. TJ Jablonné nad Orlicí 4 2 0 2 6 10 15 : 17
8. Spartak Choceň 4 1 0 3 3 10 13 : 19
9. ŠK Svitavy A 4 1 0 3 3 8 13.5 : 18.5
10. ŠO K a.s. Kunvald 4 1 0 3 3 7 13 : 19
11. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 4 0 0 4 0 4 9 : 23
12. ŠK Svitavy B 4 0 0 4 0 3 6 : 26