V osmém kole 2. ligy skupina D zvítězilo V.Mýto nad Třebíčí A vysoko 6:2 a stále dělí první místo s Ořechovem, který v přímém souboji o první místo porazil Polabiny B 5,5:2,5 a odsunul je na třetí místo. Úspěšná byla i Bohemia Pardubice, která porazila Žďár n/S. 4,5:3,5 a také Zaječice, které zvítězily nad Durasem B 5:3. Další výsledky: Kuřim - Jihlava B 3,5:4,5, Třebíč B - Znojmo 5:3
2
2.Liga D 08-09Kolo č.
8 8. 2.2009
ŠK Vysoké Mýto
6 - 2
ŠK Caissa Třebíč A
Sabol Marian
Jirásek Pavel
1 : 0
Sedláček Oldřich
Šmajzr Martin
1 : 0
Zachariáš Miroslav
Sabol Marian
x
Bělohlávek Petr
Doseděl Jiří
x
Cabejšek Jaroslav
Řezníček Jan
x
Uher Vladimír
Trhal Tomáš
1 : 0
Obršlík Jiří
Němec Pavel
x
Milostný Miloš
Trhal Michal
1 : 0
Sedlák Josef
ŠK Kuřim KME-DDM A
3,5 - 4,5
ŠK Gordic Jihlava B
Majer Jiří
Košata Jan
0 : 1
Píza Vlastimil
Kudla Vladimír
x
Vala Filip
Sládek Vladislav
x
Karásek Lukáš
Krejčí Dalibor
1 : 0
Bína Josef
Majer Jiří
1 : 0
Šenkýř Vladimír
Kudláček Jar
0 : 1
Jelínek Václav
Křena Bohuslav
x
Hába Zdeněk
Krupica Pavel
0 : 1
Vincze Roman
TJ Sokol Zaječice A
5 - 3
Duras BVK-Královo Pole B
Hájek Jaroslav
Pokorný Zdeněk
x
Donnert Milan
Jedlička Luboš
1k0
Žabenský Jaroslav
Vařejčko Josef
1 : 0
Holušová Táňa
Hájek Lukáš
1 : 0
Pekárková Eva
Hájek Jiří
x
Schwarz Milan
Šmíd Jaroslav
x
Fuchs Luděk
Fiedler Bedřich
0 : 1
Švihel Karel
Česenek Jiří
x
Říha Otmar
ŠK Bohemia Pardubice A
4,5 - 3,5
TJ Žďár n. Sázavou A
LaušmanPetr
Pisk Petr
x
Krondráf Karel
Zelenka Jaroslav
0 : 1
Fišar Josef
Shilov Sergej
1 : 0
Vašut Karel
Laušman Petr
x
Bukáček Lubomír
Novák Aleš
x
Celý Jaroslav
Daněk Pavel
1 : 0
Svoboda Ivo
Vodička Pavel
x
Siebenbürger V
Třasák Ondřej
x
Pavliš Jaromír
Pila Ořechov A
5,5 - 2,5
2222 ŠKPolabiny B
Kubíček Pavel
Vyskočil Neklan
1 : 0
Novotný Michal
Bureš Vít
1 : 0
Efler David
Nehybka Jiří
x
Jedlička Aleš
Holemář David
x
Navrátil František
Skácelík Petr
0 : 1
Bujnoch Radek
Nový Martin
1 : 0
Trojan Luboš
Číp Dalibor
x
Šťastný Jan
Messerschmidt S
1 : 0
Šilar Lubomír
ŠK Caissa Třebíč B
5 - 3
SPgŠ+G Znojmo A
Palovský ladislav
Čížek Antonín
1 : 0
Riška Lubomír
Göth Jiří
0 : 1
Švanda Josef
Červený Martin
1 : 0
Dočekal Jan
Bradáč Roman
1 : 0
Mikulů Lukáš
Švanda Pavel
1 : 0
Dvořák Libor
Ciešlak Leszek
0 : 1
Voborný David
Kratochvíl Josef
x
Dobeš Oldřich
Michálek Mir
x
Svoboda Antonín
1
Pila Ořechov A
8
7
0
1
21
44,5
2
ŠK Vysoké Mýto
8
7
0
1
21
40
3
2222 ŠKPolabiny B
8
6
0
2
18
42
4
ŠK Gordic Jihlava B
8
5
0
3
15
34,5
5
ŠK Caissa Třebíč B
8
4
1
3
13
34
6
TJ Sokol Zaječice A
8
4
1
3
13
31,5
7
TJ Žďár n. Sázavou A
8
4
0
4
12
32,5
8
SPgŠ+G Znojmo A
8
3
0
5
9
28
9
ŠK Bohemia Pardubice A
8
3
0
5
9
28
10
ŠK Caissa Třebíč A
8
2
0
6
6
26
11
ŠK Kuřim KME-DDM A
8
1
0
7
3
22,5
12
ŠK Duras BVK-Královo Pole B
8
1
0
7
3
20,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.