27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu dne 18. dubna 2009 se v DDM Kamarád v České Třebové uskutečnil Krajský přebor družstev mladších žáků pro rok 2009. Za účasti sedmi celků si první místo a právo účasti na Přeboru ČR vybojovalo družstvo 2222 ŠK Polabiny A před svými klubovými spoluhráči z B družstva, na třetím místě skončilo A družstvo Lanškrouna.
Krajsky prebor druzstev mladsich zaku
Konecné poradí
Por.
Tým
Part.
+
=
-
MP3
Body
1
2222 SK Polabiny
A
6
6
0
0
18
30
2
2222 SK Polabiny
B
6
5
0
1
15
29˝
3
TJ Lanskroun A
6
4
0
2
12
21˝
4
TJ Lanskroun B
6
2
1
3
7
14
5
TJ Jiskra Usti
nad Orlici
6
1
1
4
4
11˝
6
2222 SK Polabiny
C
6
0
3
3
3
11
7
SK Svitavy
6
0
1
5
1
8˝
Detailní výsledky
6. 2222 SK
Polabiny A (18 MP3/30 Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Pulpan Jakub
1794
1
1
1
1
1
1
6
6
100,0
1183
2
Vancura Daniel
1499
1
1
1
1
1
5
5
100,0
1209
3
Liduch Filip
1587
1
˝
1
1
1
4˝
5
90,0
1110
4
Melichar Vojtech
1250
1
1
˝
1
3˝
4
87,5
1113
5
Rez Matous
1283
1
1
1
1
4
4
100,0
1150
6
Musil Radek
1250
0
0
0
˝
1
0
1˝
6
25,0
1067
Hofmanova Vilma
1250
1
˝
1
1
1
1
5˝
6
91,7
1058
4. 2222 SK
Polabiny B (15 MP3/29˝ Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Pulpan Matej
1416
1
0
1
1
1
4
5
80,0
1190
2
Reznicek Dominik
1250
1
1
1
1
1
5
5
100,0
1140
3
Hofman Oskar
1398
1
0
1
1
1
4
5
80,0
1239
4
Outrata Ondrej
1346
1
0
1
1
1
4
5
80,0
1220
5
Cach Jakub
1250
˝
1
1
1
1
4˝
5
90,0
1197
6
Bures Martin
1250
˝
0
1
˝
2
4
50,0
1096
Cach Ondrej
1100
1
1
1
100,0
1250
Svaskova Lenka
1100
1
˝
˝
1
1
1
5
6
83,3
1083
7. TJ
Lanskroun A (12 MP3/21˝ Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Havelka Josef
1250
1
1
1
1
0
˝
4˝
6
75,0
1318
2
Marek Dominik
1250
1
1
0
1
0
˝
3˝
6
58,3
1242
3
Knapek Martin
1100
0
1
0
1
0
1
3
6
50,0
1239
4
Jursa Vit
1250
1
1
0
1
˝
0
3˝
6
58,3
1174
5
Dolakova Marie
1100
1
˝
0
0
˝
1
3
6
50,0
1117
6
Kolomy Adam
1250
1
1
˝
˝
0
1
4
6
66,7
1058
5. TJ
Lanskroun B (7 MP3/14 Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Knoll Martin
1100
0
0
0
0
0
0
0
6
0,0
1343
2
Karlik Mikulas
1100
0
0
0
0
1
1
2
6
33,3
1267
3
Pesek Petr
1100
0
0
0
0
0
0
0
6
0,0
1183
4
Kupsa Matej
1250
0
0
0
1
1
1
3
6
50,0
1197
5
Brejsa Adam
1100
˝
1
1
1
1
1
5˝
6
91,7
1117
6
Urbanova Marie
1000
0
0
˝
1
1
1
3˝
6
58,3
1100
2. TJ JIskra
Usti nad Orlici (4 MP3/11˝ Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Holasek Vit
1250
0
0
1
0
1
0
2
6
33,3
1318
2
Holasek Jan
1100
0
1
1
0
0
0
2
6
33,3
1267
3
Paukert Lukas
1100
1
0
1
0
1
0
3
6
50,0
1239
4
Holasek Vojtech
1100
0
1
1
0
0
0
2
6
33,3
1205
5
Paukert Martin
1100
0
0
˝
0
0
1
1˝
6
25,0
1117
6
Holaskova
Veronika
1000
0
1
0
0
0
0
1
6
16,7
1100
1. 2222 SK
Polabiny C (3 MP3/11 Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Fisnar Karel
1250
1
1
1
˝
3˝
4
87,5
1175
2
Kantor Tomas
1250
0
0
1
˝
1˝
4
37,5
1217
3
Marel David
1250
1
0
1
0
2
4
50,0
1138
4
Cach Zdenek
1000
0
0
0
1
1
4
25,0
1349
5
Lenk William
1100
1
0
0
1
3
33,3
1328
6
Svediroh
Stanislav
1100
1
0
0
1
3
33,3
1200
Nespurek Jan
1000
1
0
0
0
1
4
25,0
1175
Bilek Marek
1000
0
0
0
0
3
0,0
1128
Mojzisova Klara
1000
0
0
0
0
3
0,0
1117
Musilova Tereza
1000
0
0
0
0
0
4
0,0
1125
3. SK Svitavy
(1 MP3/8˝ Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Sulc Marek
1100
0
0
0
0
0
1
1
6
16,7
1343
2
Konecny Tomas
1250
0
0
1
0
0
0
1
6
16,7
1242
3
Soldanova Beata
1000
0
0
0
0
0
1
1
6
16,7
1222
4
Dedkova Klara
1100
0
0
0
0
0
0
0
6
0,0
1200
5
Kralova Katerina
1000
˝
1
˝
0
2
4
50,0
1075
6
Molis Matej
1000
1
1
1
˝
3˝
4
87,5
1125
Sekyra Jakub
1000
0
0
0
0
0
4
0,0
1150
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .