Výsledky 2. kola
Synpo Pardubice – TJ
Jiskra Ústí nad Orlicí TJ ŠO a
DDM Chrudim B – CHS Chotěboř
1. Vobořil P. 2026 0:1 Volf
J. 2162 1. Půlpán
J. 1957 1/2 Ondráček
O. 2060
2. Outulný P. 2173 0:1 Zeinert
M. H 2126 2. Krys J. 2083 1:0 Linhart
J. 1958
3. Sýkora J. 2157 1/2 Pečinka
M. 2072 3. Kokeš
B. 2048 1:0 Petrus
L. 1952
4. Seidl Z. 1968 1:0 Šmajzr
M. 2147 4. Linhart
Z. 1935 0:1 Zvěřina
J. 1902
5. Pačovský M. 1954 1:0 Holásek
P. 2100 5. Hájek
J. H 1953 0:1 Krejčík T. 1897
6. Müller P. H 2005 0:1 Mareš P. 2122 6. Zámečník
J. 1878 1/2 Novotný
T. 1831
7. Starý L. H 1845 1/2 Poslušný M. 1985 7. Bartoš
M. 1733 1/2 Dobšinský
P. 1892
8. Dytrych P. H 1922 1:0 Pokorný J. 1951 8. Němec
B. 1813 1/2 Michal
M. 1778
4
: 4 4
: 4
TJ Spartak OEZ
Letohrad – SK + Sokol Žamberk TJ
Lanškroun – Lokomotiva Česká Třebová
1. Černý K. H 2146 1/2 Tuvšinbajar D. 2033 1. Pokorný T. 2245 1:0 Šimek
J. 2141
2. Veselý P. 1922 1/2 Havrlík
P. 1960 2. Hrubeš
P. 2147 1:0 Kotva
M. 2055
3. Mikyska K. 1833 1:0 Wiesinger
W. 1942 3. Petruň M. 1974 1:0 Vondra L. 2005
4. Papáček M. 1957 1/2 Výprachtický
D. 1693 4. Solil R. 1983 0:1 Petráž
M. 1957
5. Maceška B. 1918 1/2 Felcman
T. 1764 5. Procházka
P. 1956 1/2 Borek P. 2016
6. Krumer M. 1945 0:1 Kalous
T. 1861 6. Novák
M. 1715 0:1 Šimek
Z. 1852
7. Janeček V. 1808 0:1 Mazura
M. 1896 7. Šilar
L. 1923 1:0 Halbrštát
D. H 1799
8. Řehák J. 1910 1:0 Zámečník
B. 1950 8. Šebrle J. 1766 1:0 Flos P. 1668
4
: 4 5.5
: 2.5
ŠK Vysoké Mýto B –
2222 ŠK Polabiny D TJ
Štefanydes Polička – TJ Jiskra Litomyšl
1. Trhal T. 2091 0:1 Just
P. 2034 1. Kastner
O. 2145 0:1 Škeřík
K. 2052
2. Kosek J. V 2083 1:0 Škorpík J. 1895 2. Lorenc
O. 2106 1:0 Zeman
M. 2051
3. Beneš M. 1944 1/2 Bauer
J. 1839 3. Houška
B. 2060 0:1 Pekař
V. 1964
4. Ptáček L. 2062 1/2 Kouba
P. 2046 4. Švub
J. 1997 1:0 Odstrčil
J. 1963
5. Lipavský D. 1961 1:0 Vorel
B. 1739 5. Kastner
K. H 1960 0:1 Daniel M. H 2080
6. Kučera J. H 1900 1:0 Kvapil P. 1511 6. Smejkal
J. 1902 0:1 Jirsa
L. 1962
7. Sabolová G. H 1869 1:0 Rež M. 1647 7. Stodola
Z. 1774 0:1 Bartošová
L. 1884
8. Švécar J. 1901 1:0 Rež
M. 1000 8. Charouz
M. 1774 1:0 Šváb
J. 1865
6
: 2 3
: 5
Tabulka po 2. kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Poč.
výher Skóre
1. TJ Lanškroun 2 2 0 0 6 10 12 : 4
2. TJ Jiskra Litomyšl 2 2 0 0 6 9 11 : 5
3. Synpo Pardubice 2 1 1 0 4 8 9.5 : 6.5
4. TJ ŠO a DDM Chrudim B 2 1 1 0 4 5 8.5 : 7.5
5. ŠK Vysoké Mýto B 2 1 0 1 3 5 8 : 8
6. Lokomotiva Česká Třebová 2 1 0 1 3 5 7 : 9
7. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 0 2 0 2 6 8 : 8
8. CHS Chotěboř 2 0 2 0 2 5 8 : 8
9. TJ Spartak OEZ Letohrad 2 0 1 1 1 4 7.5 : 8.5
9. SK + Sokol Žamberk 2 0 1 1 1 4 7.5 : 8.5
11. TJ Štefanydes Polička 2 0 0 2 0 5 5.5 : 10.5
12. 2222 ŠK Polabiny D 2 0 0 2 0 1 3.5 : 12.5