Výsledky 9.
kola
Lokomotiva Česká
Třebová B – SK+Sokol Žamberk C TJ Jiskra
Ústí nad Orlicí B – ŠK Svitavy A
1. Kotva M. V 2020 1:0 Kalous T. V 1861 1. Pečinka M. V 2161 1:0 Maděra S. 1833
2. Borek P. V 1880 0:1 Výprachtický D.V 1693 2. Volf J. V 2131 1/2 Havel F. 1796
3. Petrželka K. 1855 1/2 Dungl
P. 1769 3. Blaško
Š. 1949 1/2 Bartoš
K. 1850
4. Gregor P. 1640 0:1 Felcman
T. V 1764 4. Kylar P. 1924 1:0 Krušina
P. 1516
5. Flos P. 1668 1/2 Felcman
M. 1514 5. Smola
J. 1880 0:1 Strachoň
L. 1753
6. Pelcl K. 1665 1:0 Lorenc
J. 1583 6. Kameník
D. 1811 1:0 Čuma
J. 1559
7. Jasanský K. 1820 1/2 Dunglová
N. 1367 7. Řehák J. H 1842 1:0 Vodička S. 1100
8. Kovář V. 1250 1:0 Lorenc
A. 1100 8. Mareš
P. 1692 1:0 Velešík
M. 1100
4.5
: 3.5 6
: 2
TJ Jiskra Ústí nad
Orlicí C – Spartak Choceň ŠO K a.s.
Kunvald – TJ Slovan Moravská Třebová
1. Pokorný J. 1951 0:1 Kučera
J. 1900 1. Keprta
S. H 1984 1/2 Sojma Z. 1949
2. Mikyska K. H 1833 0:1 Vavroušek P. 1827 2. Vymetálek
P. 1787 1:0 Grepl P. 1846
3. Glembek B. 1722 1/2 Weis
L. 1803 3. Merta
J. H 1826 1:0 Glöckner J. H 1897
4. Fangl J. 1659 1/2 Janeček
V. H 1808 4. Dvořák E. 1897 1:0 Chvojka
A. 1720
5. Jániš P. 1555 0:1 Janeček
F. 1666 5. Hodek
R. 1685 0:1 Vícha
K. 1678
6. Kapoun V. 1360 0:1 Navrátil
V. 1746 6. Krupica
Z. 1250 0:1 Cedzo
Š. 1725
7. John P. 1332 0:1 Šmejdíř
W. 1628 7. Tobiška
J. 1756 1:0 Endl
V. 1625
8. Holásek V. 1100 0:1 Hrabčák
A. 1000 8. Rusz
G. 1615 1:0 König
M. 1570
1
: 7 5.5
: 2.5
TJ Jablonné nad
Orlicí – SK+Sokol Žamberk B ŠK
Svitavy B – TJ Lanškroun B
1. Černý K. 1974 1/2 Havrlík
P. V 1904 1. Svatoš Z. 1667 0:1 Solil
R. V 1983
2. Papáček M. H 1909 0:1 Zámečník B. 1950 2. Jedlička
E. 1680 0:1 Šilar
L. 1909
3. Maceška B. H 1918 1:0 Martinec J. 1743 3. Baláž
J. 1539 1/2 Paukert
I. 1783
4. Filip L. 1741 1/2 Kacálek
K. 1794 4. Riedl
V. 1648 1/2 Šebrle
J. 1766
5. Kubíček V. 1647 1/2 Brdíček
D. 1691 5. Krušina
A. 1518 0:1 Marek
M. 1688
6. Vorlíček P. 1579 1/2 Jeništa
J. 1838 6. Kozák
D. 1308 1:0 Marek
J. 1570
7. Černý V. 1579 1:0 Kopal
V. 1479 7. Kučera
J. 1250 0:1 Palla
S. H 1777
8. Vaníček J. 1000 1:0 Hurdes
E. 1487 8. Hábík
J. 1100 0:1 Krátký
J. 1469
5
: 3 2
: 6
Tabulka po 9.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Poč.
výher Skóre
1. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 9 8 1 0 25 41 53.5 : 18.5
2. TJ Lanškroun B 9 7 0 2 21 33 45 : 27
3. Lokomotiva Česká Třebová B 9 5 3 1 18 29 41 : 31
4. SK+Sokol Žamberk B 9 5 2 2 17 29 42.5 : 29.5
5. TJ Slovan Moravská Třebová 9 5 1 3 16 34 43.5 : 28.5
6. TJ Jablonné nad Orlicí 9 5 0 4 15 25 37.5 : 34.5
7. ŠO K a.s. Kunvald 9 4 0 5 12 19 32 : 40
8. Spartak Choceň 9 3 2 4 11 27 36 : 36
9. SK+Sokol Žamberk C 9 3 1 5 10 22 35 : 37
10. ŠK Svitavy A 9 2 2 5 8 18 30.5 : 41.5
11. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 9 1 0 8 3 13 21 : 51
12. ŠK Svitavy B 9 0 0 9 0 6 14.5 : 57.5