27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Navzdory změně hracího místa zavítalo v sobotu 24.dubna 2010 do Chotče na 7.ročník turnaje 'O Pardubickou kotvu' 46 účastníků ze 13 oddílů. Vítězem na šachovnicích se stal Jiří Malivánek z Chrudimi před Jaroslavem Mojžíšem z pořádajících Polabin a Lubošem Jedličkou z Lípy, absolutní jedničkou však podle mínění všech účastníků byl nehrající šéfkuchař místního hostince Martin Škroch ! Na turnaj zavítali i 'zvědové' z nss.cz a jejich poznatky naleznete ve článku Námořníci na suchu , krátké video natočila i Pardubická televize .
O Pardubickou kotvu 7. ročník
Organizátor :
2222 ŠK Polabiny
Hlavní nebo
pomocný rozhodcí : Jaromír Skála
Rozhodcí :
Pavel Kvapil, Jana Londinová
Rating-Ř : 1635
Datum :
23.04.2010
Konecné poradí
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH.
SB.
1
5
Malivánek Jiří
2141
Tj Šo Chrudim
7˝
40˝
42,25
2
2
Mojžíš Jaroslav
2221
2222 Šk Polabiny
7˝
39˝
40,75
3
6
Jedlička Luboš
2105
Šk Lípa
6˝
42˝
38,00
4
4
Veselý Tomáš
2163
Šk Rapid Pardubice, O.S.
6˝
41
35,50
5
11
Skála Jaromír
2014
Tj Stadion Kutná Hora
6˝
36˝
31,25
6
7
Doseděl Jiří
2100
Šk Vysoké Mýto
6
40
30,25
7
13
Jelínek Václav
2004
Šk Bohemia Pardubice O.S.
6
33
26,50
8
19
Macek Kamil
1887
Tj Bohemia Poděbrady
5˝
39
25,50
9
8
Trojan Luboš
2074
2222 Šk Polabiny
5˝
36˝
26,50
10
3
Petuchov Sergej
2165
Šk Rapid Pardubice, O.S.
5˝
36
28,00
11
12
Novák Luděk
2009
Šk Lípa
5˝
34
21,25
12
14
Linhart Zbyněk
1957
Tj Šo Chrudim
5˝
32
24,25
13
17
Kraus Ondřej
1898
Šk Rapid Pardubice, O.S.
5˝
31
22,00
14
15
Daněk Pavel
1942
Šk Bohemia Pardubice O.S.
5
38
24,25
15
1
Šťastný Jan
2227
Tj Tourist Biomedica Říča
5
36˝
24,00
16
18
Fráňa Tomáš
1895
Tj Jiskra Tanvald
5
35
22,75
17
20
Hon Jiří
1886
Šk Rapid Pardubice, O.S.
5
31˝
18,75
18
16
Bauer Jindřich
1908
2222 Šk Polabiny
5
30˝
20,00
19
9
Šmíd Jaroslav
2063
Šk Lípa
5
30
19,50
20
22
Škroch Martin
1864
2222 Šk Polabiny
5
28˝
17,00
21
34
Novotný Aleš
1314
Šk Rapid Pardubice, O.S.
5
28
18,00
22
23
Janko Jan
1800
Šk Rapid Pardubice, O.S.
4˝
38
21,00
23
27
Vorel Bohuslav
1705
2222 Šk Polabiny
4˝
34˝
20,50
24
21
Kastner Jan
1879
Šk Joly Lysá Nad Labem
4˝
34˝
16,25
25
43
Veselý Emanuel
1000
Šk Rapid Pardubice, O.S.
4˝
33˝
17,50
26
39
Mottl Jan
1000
4˝
26
12,50
27
26
Lukša Aleš
1724
Sokol Sendražice
4
37˝
21,25
28
28
Londinová Jana
1539
2222 Šk Polabiny
4
33˝
15,50
29
24
Bartoš Martin
1744
Tj Šo Chrudim
4
32
15,50
30
25
Dudek Vladimír
1725
2222 Šk Polabiny
4
31
13,50
31
29
Kvapil Pavel
1507
2222 Šk Polabiny
4
30
14,00
32
38
Melichar Jaroslav
1000
4
26
13,75
33
31
Gregor Jiří
1449
2222 Šk Polabiny
4
26
11,25
34
37
Kantor Tomáš
1000
2222 Šk Polabiny
4
24˝
9,50
35
30
Křišťál Zdeněk
1469
2222 Šk Polabiny
3˝
31˝
14,00
36
36
Fišnar Karel
1000
2222 Šk Polabiny
3˝
26
10,00
37
41
Pazourek Eduard
1000
2222 Šk Polabiny
3˝
24
7,50
38
45
Žejdlík Patrik
1000
Šo Ddm Hlinsko
3
30
10,50
39
32
Voldánová Barbora
1431
Šk Bohemia Pardubice O.S.
3
28
6,50
40
46
Červená Zuzana
1000
3
27
8,25
41
40
Neumann Michal
1000
Šo Ddm Hlinsko
3
25
6,25
42
44
Žejdlík Erik
1000
Šo Ddm Hlinsko
3
22˝
5,00
43
33
Indra Antonín
1355
2222 Šk Polabiny
3
22
7,50
44
10
Mojžíš Martin
2048
2222 Šk Polabiny
2
22
5,25
45
42
Tilgner Jan
1000
2222 Šk Polabiny
1˝
22˝
2,00
46
35
Bartošová Kristýna
1000
1
22
2,00
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .