27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V posledním 11.kole 2.ligy sk. D si naši zástupci už moc nezahráli - 'souboje ' Bohemia - Litomyšl a AKIS - Polabiny B skončily rychlými remizami 4:4 a tak jen Zaječice podlehly po boji Loko Brno B 3:5. Další výsledky: Žďár n/S. - Třebíč B 4,5:3,5, Třebíč A - DURAS Brno B 2,5:5,5, Pelhřimov - Rychnov n/Kn. 3:5. Vítězem zůstává Rychnov n/Kn., dvojici sestupujících (Žďár n/S. a Pelhřimov) doplní Loko Brno B.
ŠK Bohemia Pardubice
TJ Jiskra Litomyšl
Novák Aleš
2084
½
-
½
2094
Škeřík Karel
Třasák Ondřej
2051
½
-
½
2072
Pekař Václav
Horáček Michal
2004
½
-
½
2101
Daniel Martin (H)
Vodička Pavel
2077
½
-
½
2020
Zeman Martin
Zelenka Jaroslav
2001
½
-
½
2007
Jirsa Lukáš
Jelínek Václav
2050
½
-
½
1920
Bartošová Lucie
Daněk Pavel
1956
½
-
½
2058
Pečinka Martin (H)
Laušman Petr
2048
½
-
½
2151
Volf Jaroslav (H)
4
:
4
AKIS Pardubice
2222 ŠK Polabiny "B"
Bernard Borek
2337
½
-
½
2292
Hošek Milan
Pačovský Jiří
2263
½
-
½
2266
Mojžíš Jaroslav
Sýkora Josef
2131
½
-
½
2229
Efler Lukáš
Veselý Tomáš
2166
½
-
½
2131
Kourek Josef
Petuchov Sergej
2164
½
-
½
2245
Paleček Peter (C)
Hlavnička Jiří
2241
½
-
½
2183
Šilar Lubomír
Pošta Petr
2189
½
-
½
2060
Trojan Luboš
Outulný Pavel
2146
½
-
½
2049
Just Pavel
4
:
4
TJ SOKOL Zaječice
ŠK Lokomotiva Brno "B"
Vařejčko Josef
2267
1
-
0
2065
Medunová Věra
Sabol Marian (H)
2343
½
-
½
2083
Zavacký Peter
Trhal Tomáš (H)
2034
0
-
1
2179
Blažková Petra
Hájek Jiří
2178
1
-
0
1954
Pekárková Eva (H)
Hájek Lukáš
2120
0
-
1
2008
Petruška Miroslav
Jelínek Milan
2087
0
-
1
1977
Uhmann Jan
Konrád František
1943
½
-
½
1865
Vachek Jiří
Hájek Jaroslav
1922
0
-
1
1787
Meduna Eduard
3
:
5
Závěrečná tabulka
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou
11
0
0
33
60.0
45
2.
2222 ŠK Polabiny "B"
7
3
1
24
54.5
36
3.
ŠK Caissa RHEA Třebíč "A"
7
0
4
21
53.0
38
4.
ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B"
6
3
2
21
50.5
33
5.
AKIS Pardubice
6
2
3
20
49.5
31
6.
ŠK Bohemia Pardubice
4
2
5
14
41.0
19
7.
ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B"
3
4
4
13
40.5
21
8.
TJ SOKOL Zaječice
3
2
6
11
42.0
23
9.
TJ Jiskra Litomyšl
3
2
6
11
35.0
20
10.
Šachový klub Lokomotiva Brno "B"
3
1
7
10
37.5
21
11.
TJ Žďár nad Sázavou
1
2
8
5
32.5
13
12.
TJ Spartak Pelhřimov
1
1
9
4
31.0
16
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .