27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 6.března 2010 uspořádal ŠO DDM Hlinsko šachový turnaj pro děti základních škol 'O Hlineckého střelce '. V hlavní kategorii dominovali výhradně hráči Poličky v pořadí Kamil Petrásek, Petr Pospíšil a David Sion, nejlepší dívkou byla Monika Ryšavá. V mladší kategorii zvítězil Ondřej Cach z Polabin před Erikem Žejdlíkem z Hlinska a Janem Nešpůrkem z Polabin, z dívek byla nejlepší Sofie Přibylová z Prahy.
O Hlineckého střelce 2010
Konečné pořadí
- starší kategorie
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH. B
1
1
Petrásek Kamil
1614
TJ Štefanydes
Polička
6,5
31
2
6
Pospíšil Petr
1299
TJ Štefanydes
Polička
5,5
29,5
3
4
Sion David
1421
TJ Štefanydes
Polička
5,5
28
4
14
Šulc Marek
1250
Litomyšl
5
29,5
5
2
Melichar Vojtěch
1600
ŠK 2222 Polabiny
4,5
33
6
5
Hofman Oskar
1406
ŠK 2222 Polabiny
4,5
30
7
3
Cach Jakub
1485
ŠK 2222 Polabiny
4,5
22
8
15
Žejdlík Patrik
1250
ŠO DDM Hlinsko
4
28,5
9
9
Kubeš Adam
1250
Litomyšl
4
28,5
10
24
Žídek Jan
1250
Sokol Zaječice
4
25,5
11
7
Cach Zdeněk
1250
ŠK 2222 Polabiny
4
23,5
12
19
Tulis Jan
1100
TJ Štefanydes
Polička
4
22
13
17
Feltl Patrik
1100
TJ Štefanydes
Polička
3,5
26
14
8
Kantor Tomáš
1250
ŠK 2222 Polabiny
3
26
15
10
Neumann Michal
1250
ŠO DDM Hlinsko
3
26
16
13
Rothschein Tomáš
1250
Litomyšl
3
25
17
12
Punar Jan
1250
TJ Štefanydes
Polička
3
23,5
18
21
Peřina Josef
1000
TJ Štefanydes
Polička
3
18
19
20
Macháček Jiří
1000
Litomyšl
3
15
20
11
Ptáček Tomáš
1250
ŠO DDM Hlinsko
2,5
21,5
21
22
Ryšavá Monika
1000
TJ Štefanydes
Polička
2
17,5
22
18
Hloušek Zdeněk
1100
ŠO DDM Hlinsko
1
23
23
16
Dědková Klára
1100
Svitavy
1
19
24
23
Sekyra Jakub
1000
Svitavy
0
16,5
Konečné pořadí
- mladší kategorie
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH. B
1
1
Cach Ondřej
1250
ŠK 2222 Polabiny
7
25,5
2
6
Žejdlík Erik
1100
DDM Hlinsko
5
30,5
3
2
Nešpůrek Jan
1100
ŠK 2222 Polabiny
5
26,5
4
3
Pavlíček Lukáš
1100
SK Sl. Mor.
Třebová
4,5
291
5
12
Štěrba Martin
1000
DDM Hlinsko
4
25
6
5
Přibylová Sofie
1100
ŠK PORG Praha
4
23,5
7
10
Vašková Marie
1000
DDM Hlinsko
3,5
18,5
8
14
Švanda Ondřej
1000
TJ Št. Polička
3
27,5
9
11
Zelenka Petr
1000
DDM Hlinsko
3
27,5
10
4
Přibyl Viktor
1100
ŠK PORG Praha
3
26
11
13
Švanda Adam
1000
TJ Št. Polička
3
19,5
12
7
Andrle Vojtěch
1000
Svitavy
3
17,5
13
8
Hruban Oliver
1000
Čáslav
1
22,5
14
9
Sekyra Martin
1000
Svitavy
0
23,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .