Výsledky 6. kola
SK + Sokol
Žamberk "C" – TJ Lanškroun "B" TJ Jablonné nad Orlicí – ŠO K a.s. Kunvald
Rozhodčí:
Hurdes Emil Rozhodčí:
Černý Karel
1. Vohník M. 1692 0:1 Pokorný
T. V 2288 1. Černý
K. 1980 1/2 Vymetálek
P. 1794
2. Janeček M. 1482 0:1 Solil
R. V 2043 2. Papáček M. H 1906 0:1 Dvořák E. 1821
3. Lorenc J. 1611 0:1 Šilar
L. 1918 3. Maceška
B. H 1896 0:1 Lacko
D. H 1793
4. Hurdes E. 1461 0:1 Šebrle
J. 1789 4. Filip
L. 1742 0:1 Hodek
R. 1670
5. Šulc J. 1511 1/2 Krátký
J. 1739 5. Černohous
M. 1250 0:1 Tobiška J. 1706
6. Uřičář P. 1383 1:0 Marek
M. 1712 6. Kubíček
V. 1662 1/2 Rusz G. 1625
7. Lorenc A. 1250 0:1 Havelka
J. 1250 7. Vaníček
J. 1675 1/2 Štěpán
S. 1653
8. Lorencová J. H 1100 0:1 Krištof J. 1598 8. Vorlíček
P. 1582 0:1 Krupica Z. 1540
1.5
: 6.5 1.5
: 6.5
Lokomotiva Česká
Třebová "B" – SK+Sokol Žamberk "B" ŠK Svitavy – SK+Sokol Žamberk "A"
Rozhodčí:
Petrželka Karel Rozhodčí:
Kozák David
1. Petráž M. V 1930 1/2 Dungl P. 1788 1. Kotva
M. H 2063 1/2 Belobrad I. 2051
2. Flos P. 1665 0:1 Martinec
J. 1851 2. Maděra S. 1791 1/2 Výprachtický D. 1963
3. Pelcl K. 1703 1/2 Kacálek
K. 1806 3. Krušina P. 1797 1:0 Felcman T. 1933
4. Pěkník M. H 1874 1:0 Kopal V. 1498 4. Havel
F. 1802 0:1 Havrlík
P. 1944
5. Petrželka K. 1860 1:0 Kainek
J. 1382 5. Rosenkranz
J. 1753 1/2 Mikyska K. H 1878
6. Jasanský K. 1792 1:0 Dunglová
N. 1523 6. Riedl V. 1664 0:1 Kalous T. 1863
7. Pail M. H 1896 1:0 Kubalík M. 1267 7. Kozák
D. H 1651 1/2 Mazura M. 1897
8. Petrážová K. 1620 1:0 Belobrad
J. 1307 8. Svatoš Z. 1656 1/2 Zámečník B. 1922
6
: 2 3.5
: 4.5
Jiskra Ústí nad Orlicí "C" – Slovan Mor. Třebová ŠK Dolní Čermná o.s. – TJ
Štefanydes Polička "B"
Rozhodčí:
Kameník David Rozhodčí:
Dostálek Vladimír
1. Kylar P. V 1916 0:1 Urbášek O. H 2001 1. Merta J. 1827 0:1 Zeman
A. 2003
2. Pokorný J. 1909 1/2 Sojma
Z. 1979 2. Merta
M. 1787 0:1 Jerman
M. 1747
3. Kameník D. 1832 1:0 Grepl
P. 1832 3. Dostálek
V. 1612 1/2 Stodola M. 1662
4. Mareš J. H 1706 1/2 Chvojka A. 1796 4. Sysr
P. H 1606 0:1 Stodola Z. 1744
5. Jániš P. 1652 0:1 Glöckner
J. 1891 5. Žídek P. 1623 1:0 Klíma L. 1628
6. Glembek B. V 1736 1/2 Cedzo Š. 1715 6. Pecháček
T. 1591 1/2 Stodola J. 1526
7. Taslar K. 1675 1/2 Endl
V. 1613 7. Motl
L. 1591 1:0 Zeman
A. 1532
8. Víglaský J. 1317 1:0 Nečesánek
J. 1000 8. Nikl J. 1573 1/2 Buchta M. 1399
4
: 4 3.5
: 4.5
Tabulka po 6. kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. SK + Sokol Žamberk "A" 6 6 0 0 18 35 : 13 25
2. TJ Lanškroun "B" 6 4 1 1 13 30.5 : 17.5 21
3. TJ Slovan Moravská Třebová 6 3 2 1 11 27 : 21 19
4. ŠK Svitavy 6 3 1 2 10 27.5 : 20.5 21
5. ŠO K a.s. Kunvald 6 3 1 2 10 24.5 : 23.5 17
6. TJ Štefanydes Polička "B" 6 3 1 2 10 23.5 : 24.5 15
7. TJ Jablonné nad Orlicí 6 3 0 3 9 21.5 : 26.5 12
8. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 6 2 1 3 7 24.5 : 23.5 17
9. Lokomotiva Česká Třebová "B" 6 2 1 3 7 23.5 : 24.5 17
10. Šachový klub Dolní Čermná o.s. 6 2 0 4 6 23 : 25 15
11. SK + Sokol Žamberk "B" 6 1 0 5 3 15 : 33 7
12. SK + Sokol Žamberk "C" 6 0 0 6 0 12.5 : 35.5 8