27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 19.června 2010 se v Chotěboři odehrál další v pořadí již XXVII.ročník turnaje v rapidu 'O putovní pohár' . Za účasti 86 hráčů se v něm nejlépe dařilo Marianu Sabolovi z Vysokého Mýta, který utekl druhému v pořadí Sergeji Petuchovovi z Rapidu Pardubice stejně jako třetímu Tomáši Vojtovi z Turnova o celý bod.
Poř.
Příjmení a jméno
Oddíl
Body
1.
Sabol Marian
ŠK VysokéMýto
6,5
2.
Petuchov Sergej
Rapid Pardubice
5,5
3.
Vojta Tomáš
Zikuda Turnov
5,5
4.
Červený Petr
TŽ Třinec
5,5
5.
Vala Filip
Jiskra Havl.Brod
5,5
6.
Vrána František
ŠK Staré Město
5,5
7.
Novotný Michal
2222ŠK Polabiny
5
8.
Tůma Jiří
ŠO Chrudim
5
9.
Hába Zdeněk
Gordic Jihlava
5
10.
Večeřa Pavel
TJ Žďár n/S
5
11.
Gromczak Darius
Kudova Zdroj
5
12.
Jiruše Josef
Slavia Hr.Králové
5
13.
Bouček Vlastimil
ŠK Kostelec n.Č.l.
4,5
14.
Kosek Jiří
ŠK Vysoké Mýto
4,5
15.
Wasserbauer Radek
ŠK Rakovník
4,5
16.
Vincze Roman
Gordic Jihlava
4,5
17.
Daněk Pavel
Bohemia Pardubice
4,5
18.
Oleško Mariusz
Kudova Zdroj
4,5
19.
Bukáček Lubomír ml.
TJ Žďár n/S
4,5
20.
Jelínek Václav
Jiskra Havl.Brod
4,5
21.
Paščenko Jaromír
Štefanydes Polička
4,5
22.
Šplíchal Petr
Jiskra Havl.Brod
4,5
23.
Petrus Luděk
CHS Chotěboř
4,5
24.
Bechyně Jaroslav
Loko Praha
4,5
25.
Lorenc Oldřich
Štefanydes Polička
4
26.
Vojta Pavel
Spartak Vlašim
4
27.
Vobořil Pavel
Rapid Pardubice
4
28.
Tejkal Jiří
Loko Praha
4
29.
Vavřinec Tomáš
TB Říčany
4
30.
Fiala Milan
CHS Chotěboř
4
31.
Trojan Luboš
2222ŠK Polabiny
4
32.
Feierfeil Jiří
Jawa Brodce
4
33.
Popper Tomáš
Fima ČSOB
4
34.
Slabý Miloš
Rapid Pardubice
4
35.
Svoboda Ivo
TJ Žďár n/S
3,5
36.
Mareš Vladimír
ŠK Pyrit Příbram
3,5
37.
Hospodka Josef
CHS Chotěboř
3,5
38.
Bajer Jiří
Gordic Jihlava
3,5
39.
Trhal Michal
ŠK Vysoké Mýto
3,5
40.
Šindelář Pavel
TB Říčany
3,5
41.
Mrňa Vladimír
Spartak Žebrák
3,5
42.
Vlach Martin
ČZ Strakonice
3,5
43.
Innemann František
Spartak Vlašim
3,5
44.
Kosek Marek
ŠK Vysoké Mýto
3,5
45.
Michálek František
SokolKolín
3,5
46.
Novotný Roman
St.Kutná Hora
3,5
47.
Motáček Vladimír
Gordic Jihlava
3,5
48.
Krejčík Tomáš
CHS Chotěboř
3,5
49.
Horák Vladimír
Spartak Vlašim
3,5
50.
Štolfa Jaroslav
CHS Chotěboř
3,5
51.
Filip Vojtěch
Spartak Vlašim
3,5
52.
Němec Otakar
ŠK Lípa
3,5
53.
Veselý Vítek
Jiskra Havl.Brod
3
54.
Lipták Pavel
ŠK Jilemnice
3
55.
Fiala Zdeněk
SB Světlá n/S
3
56.
Linhart Jan
CHS Chotěboř
3
57.
Vochozka Jindřich
Slavia Hr.Králové
3
58.
Brož Pavel
ŠK Velké Pavlovice
3
59.
Polanský Jiří
Gordic Jihlava
3
60.
Vocilka Jiří
St.Kutná Hora
3
61.
Gorecki Janucz
Jiskra Hronov
3
62.
Janko Jan
Rapid Pardubice
3
63.
Marinov Petr
ŠK Vysoké Mýto
3
64.
Sukdolák Radek
CHS Chotěboř
3
65.
Mareš Vlastimil
SB Světlá n/S
3
66.
Hon Jiří
Rapid Pardubice
2,5
67.
Potůček Milan
Benešov
2,5
68.
Havrlík Pavel
ŠK Žamberk
2,5
69.
Houdek Daniel
Spartak Vlašim
2,5
70.
Langr Jiří
Ortex Hr.Králové
2,5
71.
Eisner Oldřich
Sokol Pečky
2,5
72.
Linhart Zbyněk
ŠO Chrudim
2,5
73.
Michal Milan
CHS Chotěboř
2
74.
Obůrka Vladislav
TJ Žďár n/S
2
75.
Bukáček Lubomír st.
TJ Žďár n/S
2
76.
Vnouček Martin
Jawa Brodce
2
77.
Horák Jaroslav
Gordic Jihlava
2
78.
Pýcha Patrik
Spartak Vlašim
2
79.
Suchomel Jan
Jiskra Havl.Brod
2
80.
Tůma Jan
Jiskra Havl.Brod
2
81.
Novotný Martin
1,5
82.
Vondra Aleš
Gordic Jihlava
1,5
83.
Teska Jan
St.Kutná Hora
1,5
84.
Suchomelová Simona
Jiskra Havl.Brod
1
85.
Beneš Filip
Gordic Jihlava
1
86.
Rebec Jan
Jiskra Havl.Brod
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .