27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 23.-29.srpna 2010 se v Rychnově n/Kn. uskutečnil další ročník otevřeného Mistrovství ČR seniorů, kterého se ve třech kategoriích zúčastnil rekordní počet 132 hráčů. V hlavní seniorské kategorii (nad 60 let) zvítězil Miloslav Pilař z Vyšehradu Praha, ve veteránech (nad 70 let) byl nejúspěšnější Miloslav Jaček z Mladé Boleslavi a v přípravce (nad 50 let) byl první Josef Novotný z Rychnova. Z našich zástupců přivezl bronz Jiří Hájek ze Zaječic za třetí místo v Přípravce, v Seniorech obsadil Jaroslav Volf z Ústí n/O. sedmé místo stejně jako Bohumír Zámečník ze Žamberka v kategorii Veteránů.
Kategorie seniorů (nad 60 let)
Poř.
Jméno
FED
RtgFIDE
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 2
PH 3
1
Pilar Miloslav
CZE
2287
2287
SK Sokol Vysehrad
6
22
31
2
Uhmann Jan
CZE
2154
2151
SK Hustopece
5,5
24
33
3
Mesiarik Rudolf
CZE
2173
2150
Panda Rychnov n/Kn.
5,5
23
32,5
7
Volf Jaroslav
CZE
2140
2122
TJ Jiskra Usti nad Orlici
5
21
30
8
Zeman Ladislav
CZE
1986
1948
TJ Jiskra Litomysl
5
20
28,5
14
Hajek Jaroslav
CZE
2013
1983
TJ Sokol Zajecice
4,5
19,5
27,5
20
Trojan Lubos
CZE
2050
2058
2222 SK Polabiny
4
21
30
30
Petrzelka Karel
CZE
0
1857
TJ Lokomotiva Ceska Trebova
3,5
22,5
31
37
Silar Ladislav
CZE
1907
1886
TJ Lanskroun
3,5
17
23,5
44
Glembek Bohumir
CZE
0
1725
TJ Jiskra Usti nad Orlici
3
17
23,5
45
Palla Stanislav
CZE
1818
1706
SK KOVO Jonas Lanskroun
3
16,5
22,5
54
Tobiska Jaroslav
CZE
1756
1672
SO Kunvaldska a.s. Kunvald
2,5
16,5
23,5
65
Hurdes Emil
CZE
0
1465
SK Zamberk
2
15
20
66
Mlynar Miroslav
CZE
0
1518
SO Kunvaldska a.s. Kunvald
2
14,5
20
68
Janecek Miroslav
CZE
0
1495
SK Zamberk
1,5
13
17,5
Kategorie veteránů (nad 70 let)
Poř.
Jméno
FED
RtgFIDE
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 2
PH 3
1
Jacek Miloslav
CZE
2046
2040
Sokol Mlada Boleslav
5,5
23
32
2
Vlasak Ladislav
CZE
1824
1794
TJ Slavia Hradec Kralove
5,5
20
26,5
3
Laszkiewicz Jerzy
POL
0
0
Wroclaw
5
22,5
30
7
Zamecnik Bohumir
CZE
1883
1918
SK Zamberk
4,5
19
26,5
19
Krys Jaromir
CZE
0
1625
TJ SO Chrudim
3,5
16,5
23
26
Jedlicka Eduard
CZE
0
1628
SK Svitavy
3
15,5
22
27
Lapacek Lubos
CZE
0
1324
SK KOVO Jonas Lanskroun
3
14,5
19,5
28
Svatos Zdenek
CZE
0
1635
SK Svitavy
2,5
18
25,5
29
Zeleny Frantisek
CZE
0
1557
TJ SO Chrudim
2,5
16,5
22
Přípravka (nad 50 let)
Poř.
Jméno
FED
RtgFIDE
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 2
PH 3
1
Novotny Josef
CZE
2134
2124
Rychnov n/Kn.
6
21
29
2
Urban Zdenek
CZE
2196
2195
SK AD Jicin
5
22
31
3
Hajek Jiri
CZE
2145
2131
TJ Sokol Zajecice
5
21,5
30,5
8
Lorenc Oldrich
CZE
2104
2110
TJ Stefanydes Policka
4
19,5
28,5
12
Papacek Milos
CZE
1951
1867
TJ Spartak OEZ Letohrad
3,5
19,5
27,5
16
Dvorak Eduard
CZE
1886
1766
SO Kunvaldska a.s. Kunvald
3,5
16,5
23
24
Madera Stanislav
CZE
1816
1783
SK Svitavy
3
15,5
21,5
28
Krivohlavek Josef
CZE
0
1419
SK KOVO Jonas Lanskroun
2
13,5
18
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .