27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 12.-13. září 2009 se v Hradci Králové konalo Mistrovství České republiky mládeže kategorií H/D 10-14 v rapidu, které do kraje přineslo jednu zlatou medaili. Zasloužila se o ni Kateřina Vlčková z Polabin , která zvítězila v kategorii D14 se ziskem 7,5/9 (Blahopřejeme !!). V děvčatech se výborně prezentovaly také Vilma Hofmanová z Polabin (4. místo v D10) a Kristýna Sabolová z Vysokého Mýta (6. místo v D14). V chlapcích se nejlépe umístili shodně na 5.místě bratři Půlpánovi (Jakub v H14, Matěj v H10), pěkné je i 8. místo Petra Čižinského v H14 (všichni Polabiny).
Kategorie
H14
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Seidl Štěpán
1983
Sokol Bedřichov
7,5
7,5
40,5
51
2
Musil Jiří
1932
ŠK Lokomotiva Brno
7
7
37
45
3
Kraus Tomáš
2081
TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
6,5
6,5
39,5
51
5
Půlpán Jakub
1907
2222 ŠK Polabiny
6,5
6,5
33,5
43
8
Čižinský Petr
2040
2222 ŠK Polabiny
5,5
5,5
42,5
54,5
28
Petrásek Kamil
1574
TJ Štefanydes Polička
4
4
28,5
36
38
Pochobradský Libor
1420
2222 ŠK Polabiny
3
3
29
38
Kategorie
H12
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Macháň Jan
1805
ŠŠ Panda Rychnov n/Kn.
7,5
7,5
37,5
48,5
2
Petr Jan
1843
TJ Bohemians Praha
7,5
7,5
35,5
46,5
3
Dvořák Adam
1864
ŠK Lokomotiva Brno
6,5
6,5
41,5
53,5
17
Melichar Vojtěch
1471
2222 ŠK Polabiny
5
5
27,5
34,5
19
Liduch Filip
1520
2222 ŠK Polabiny
4,5
4,5
35,5
44
29
Řezníček Dominik
1594
2222 ŠK Polabiny
4
4
25
32
36
Fišnar Karel
0
2222 ŠK Polabiny
3
3
26
34
Kategorie
H10
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Marek Matyáš
1847
BŠŠ Frýdek-Místek
7,5
7,5
38,5
49,5
2
Szücs Matyáš
1588
Sokol Hradec Králové
7
7
36
46,5
3
Krčil Aleš
1529
TJ Jiskra Humpolec
6,5
6,5
35
45,5
5
Půlpán Matěj
1491
2222 ŠK Polabiny
6
6
37
46,5
14
Havelka Josef
1250
TJ Lanškroun
5
5
36
46
22
Cach Jakub
1250
2222 ŠK Polabiny
4,5
4,5
28,5
36,5
31
Dupenopulos Karel
1250
TJ Lokomotiva Česká Třebová
3
3
32
41
Kategorie
D14
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Vlčková Kateřina
1616
2222 ŠK Polabiny
7,5
7,5
37,5
47,5
2
Maříková Jana
1898
ŠK Veselí n/L.
7
7
37,5
49
3
Lužíková Nicola
1809
TJ Sokol Šumperk
6,5
6,5
38
48,5
6
Sabolová Kristýna
1715
ŠK Vysoké Mýto
5,5
5,5
34,5
45
12
Dunglová Natálie
1523
ŠK Žamberk
4,5
4,5
28
37,5
19
Frgalová Hana
1250
2222 ŠK Polabiny
3
3
24,5
34
Kategorie
D12
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Zemková Klára
1576
BŠŠ Frýdek-Místek
8,5
8,5
35
45,5
2
Stránská Kamila
1500
TJ Glaverbel Czech Teplice
6,5
6,5
34,5
47
3
Rojíková Lenka
1250
Sokol Hradec Králové
6,5
6,5
33
41,5
Kategorie
D10
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Kaňáková Natálka
1551
BŠŠ Frýdek-Místek
8,5
8,5
35
46,5
2
Jánská Jitka
1457
ŠK Sokol Klatovy
8,5
8,5
34,5
46,5
3
Pýchová Nela
1595
TJ Spartak Vlašim
6,5
6,5
38
50,5
4
Hofmanová Vilma
1250
2222 ŠK Polabiny
6
6
37,5
48,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .