27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Druhé dvoukolo Extraligy ŠSČR přineslo našim zástupcům další radost z bodových zisků. V sobotu Polabiny prodloužily serii výher a po šťastném vítězství 4,5:3,5 nad Grygovem se ujaly vedení v tabulce (!!), když Sagina porazila Geofin Ostrava 5,5:2,5. V neděli Sagina zvítězila nad Grygovem 4,5:3,5, ale Polabiny nestačily na Geofin Ostrava a podlehly mu 5:3. Další výsledky: sobota: Turnov - Duras 5,5:2,5, Novoborský - Zlín 4,5:3,5, Bohemians - Třinec 2:6, Mahrla - Frýdek-Místek 3,5:4,5. neděle: Zlín - Turnov 5:3, Duras - Novoborský 3:5, Frýdek-Místek - Bohemians 6:2, Třinec - Mahrla 2:6
SAGINA Pardubice
ŠK Geofin Ostrava
Movsesian Sergei
2718
½
-
½
2586
Miton Kamil
Kempinski Robert
2617
½
-
½
2526
Jakubiec Artur
Votava Jan
2561
1
-
0
2464
Rašík Vítězslav
Bernášek Jan
2476
½
-
½
2497
Jedynak Radoslaw
Heberla Bartolomiej
2515
½
-
½
2454
Talla Vladimír
Černoušek Lukáš
2417
1
-
0
2480
Velička Petr
Stehno Pavel
2363
½
-
½
2375
Michenka Jozef
Mirumian Viguen
2508
1
-
0
2315
Fiřt Stanislav
5½
:
2½
2222 ŠK Polabiny
A64 VALOZ Grygov
Petr Martin
2495
½
-
½
2563
Babula Vlastimil
Červený Martin
2353
½
-
½
2513
Šimáček Pavel
Roško Luboš
2313
½
-
½
2441
Biolek Richard st.
Hrabuša Matěj
2287
0
-
1
2385
Biolek Richard ml.
Jedlička Aleš
2320
½
-
½
2379
Malinovský Karel
Novotný Michal
2292
1
-
0
2343
Juřek Josef
Hošek Milan
2291
½
-
½
2278
Sluka Radek
Mojžíš Jaroslav
2266
1
-
0
2300
Obšívač Josef
4½
:
3½
A64 VALOZ Grygov
SAGINA Pardubice
Babula Vlastimil
2563
½
-
½
2718
Movsesian Sergei
Šimáček Pavel
2513
0
-
1
2617
Kempinski Robert
Biolek Richard st.
2441
½
-
½
2561
Votava Jan
Biolek Richard ml.
2385
1
-
0
2476
Bernášek Jan
Malinovský Karel
2379
0
-
1
2515
Heberla Bartolomiej
Juřek Josef
2343
½
-
½
2417
Černoušek Lukáš
Bureš Jaroslav
2300
1
-
0
2363
Stehno Pavel
Obšívač Josef
2300
0
-
1
2508
Mirumian Viguen
3½
:
4½
ŠK Geofin Ostrava
2222 ŠK Polabiny
Miton Kamil
2586
1
-
0
2495
Petr Martin
Jakubiec Artur
2526
½
-
½
2471
Kaňovský David
Jedynak Radoslaw
2497
½
-
½
2448
Konopka Michal
Talla Vladimír
2454
1
-
0
2353
Červený Martin
Velička Petr
2480
½
-
½
2313
Roško Luboš
Michenka Jozef
2375
0
-
1
2320
Jedlička Aleš
Fiřt Stanislav
2315
1
-
0
2292
Novotný Michal
Kleberc Karel
2318
½
-
½
2206
Efler David
5
:
3
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
1. Novoborský ŠK
3
1
0
10
20,5
13
2.
SAGINA Pardubice
3
1
0
10
18,5
11
3.
ŠK Geofin Ostrava
3
0
1
9
20
12
4.
2222 ŠK Polabiny
3
0
1
9
17,5
8
5.
ŠK Mahrla Praha
2
1
1
7
19
14
6.
BŠŠ Frýdek-Místek
2
1
1
7
17
10
7.
ŠK Zikuda Turnov
2
0
2
6
15,5
8
8.
ŠK SK Zlín
2
0
2
6
15,5
6
9.
TŽ Třinec
1
0
3
3
15
9
10.
A64 VALOZ Grygov
1
0
3
3
14,5
6
11.
ŠK DURAS BVK - Královo Pole
0
0
4
0
10,5
4
12.
TJ Bohemians Praha
0
0
4
0
8,5
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .