Výsledky 10.
kola
volný los –
Lokomotiva Česká Třebová "D" TJ
Sokol Němčice – Sokol Městečko Trnávka
Rozhodčí:
Racek Josef
1. Pěkník
M. 1874 0:1 Zeman
A. H 2003
2. Jasanský
K. H 1792 0:1 Burian
M. 1843
3. Myška
F. 1605 1:0 Navrátil
M. 1712
4. Racek
J. 1572 1:0 Izák
M. 1692
5. Hubinka
L. 1000 0:1 Lattenberg F. 1684
2
: 3
TJ Jiskra
Litomyšl "C" – ŠK Svitavy "C" TJ Jiskra Litomyšl "B" – TJ Štefanydes
Polička "F"
Rozhodčí:
Pekař Václav Rozhodčí:
Pekař Václav
1. Jonáš P. 1647 0:1 Kozák
D. H 1651 1. Pekař V. V 2038 1:0 Bartoš K. 1655
2. Odstrčil J. 1000 1/2 Krušina
A. 1497 2. Zeman L. 1954 1:0 Schaffer O. V 1565
3. Nešpor J. 1000 0:1 Šulc
M. 1250 3. Šváb
J. 1845 1:0 Petrásek
J. 1275
4. Mikulecký S. 1495 0:1 Kubeš
A. 1250 4. Krejčí
M. 1597 1:0 Pecka
J. 1100
5. Vraj M. 1000 0:1 Rothschein
T. 1250 5. Odstrčil J. V 1925 1:0 Stodola
J. 1000
0.5
: 4.5 5
: 0
ŠK Svitavy
"B" – Štefanydes Polička "D" Lokomotiva Česká Třebová "C" – Štefanydes
Polička "E"
Rozhodčí:
Čuma Jan Rozhodčí:
Houška František
1. Havel F. V 1802 1/2 Sodomka A. V 1628 1. Kovář V. 1591 1/2 Buchta
M. 1399
2. Čuma J. 1509 0:1 Schaffer
D. 1475 2. Petrželka K. V 1860 1/2 Pospíšil
P. 1316
3. Vodička S. 1400 1:0 Kopecký
V. 1255 3. Kovář L. 1100 1/2 Sion D. 1435
4. Pressl L. 1565 1:0 Ryšavá
M. 1100 4. Křemenák J. 1723 1:0 Klíma P. 1250
5. Křeček J. 1100 1:0 Petrásek
J. 1250 5. Vencl J. 1250 1/2 Houška F. 1250
3.5
: 1.5 3
: 2
Tabulka po 10.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Jiskra Litomyšl "B" 9 8 1 0 25 38.5 : 6.5 37
2. Sokol Městečko Trnávka 9 7 1 1 22 33.5 : 11.5 30
3. ŠK Svitavy "B" 9 6 1 2 19 26 : 19 22
4. Lokomotiva Česká Třebová "C" 9 5 2 2 17 26.5 : 18.5 20
5. TJ Sokol Němčice 9 4 2 3 14 26 : 19 22
6. TJ Štefanydes Polička "D" 9 4 2 3 14 25.5 : 19.5 21
7. TJ Štefanydes Polička "E" 10 3 3 4 12 25.5 : 24.5 19
8. ŠK Svitavy "C" 9 2 2 5 8 19 : 26 15
9. Lokomotiva Česká Třebová "D" 9 2 1 6 7 11 : 34 7
10. TJ Jiskra Litomyšl "C" 9 1 0 8 3 8 : 37 5
11. TJ Štefanydes Polička "F" 9 0 1 8 1 10.5 : 34.5 4