27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Druhé kolo 2.ligy sk. D mělo na pořadu hned dvě krajská derby. V tom prvním nestačila Litomyšl na AKIS Pardubice a podlehla mu 2:6, stejně jako Zaječice prohrály doma s Polabinami B 2,5:5,5. Náš poslední zástupce Bohemia Pardubice hostoval ve Žďáru n/S. a přivezl si plný počet bodů za vysokou výhru 6:2. Další výsledky: Třebíč A - Třebíč B 7:1, Pelhřimov - Loko Brno B 4,5:3,5, Rychnov n/Kn. - Duras Brno B 5,5:2,5
Výsledky na šachovnicích - 2.kolo
TJ Jiskra Litomyšl
AKIS Pardubice
Škeřík Karel
2094
0
-
1
2337
Bernard Borek
Pekař Václav
2072
0
-
1
2131
Sýkora Josef
Daniel Martin (H)
2101
0
-
1
2152
Zeinert Michal
Zeman Martin
2020
½
-
½
2166
Veselý Tomáš
Jirsa Lukáš
2007
0
-
1
2164
Petuchov Sergej
Bartošová Lucie
1920
0
-
1
2083
Smutný Jan (H)
Pečinka Martin (H)
2058
1
-
0
2035
Tuvšinbajar Dorjkhú
Šváb Jiří
0
½
-
½
1888
Kraus Ondřej
2
:
6
TJ Žďár nad Sázavou
ŠK Bohemia Pardubice
Večeřa Pavel
2188
0
-
1
2267
Shilov Sergej (C)
Celý Jaroslav
2127
½
-
½
2194
Karásek Lukáš (H)
Siebenbürger Vlastimil
2143
½
-
½
2084
Novák Aleš
Pavliš Jaromír
2102
½
-
½
2051
Třasák Ondřej
Fišar Josef
2087
0
-
1
2077
Vodička Pavel
Bukáček Lubomír
2038
½
-
½
2001
Zelenka Jaroslav
Svoboda Ivo
2017
0
-
1
2050
Jelínek Václav
Obůrka Vladislav
1777
0
-
1
1956
Daněk Pavel
2
:
6
TJ SOKOL Zaječice
2222 ŠK Polabiny "B"
Vařejčko Josef
2267
½
-
½
2287
Hrabuša Matěj (C)
Sabol Marian (H)
2343
½
-
½
2292
Hošek Milan
Trhal Tomáš (H)
2034
1
-
0
2266
Mojžíš Jaroslav
Hájek Jiří
2178
½
-
½
2259
Němec Pavel (H)
Hájek Lukáš
2120
0
-
1
2229
Efler Lukáš
Konrád František
1943
0
-
1
2152
Komárek David (H)
Trhal Michal (H)
1958
0
-
1
2131
Kourek Josef
Česenek Jiří
1920
0
-
1
2060
Trojan Luboš
2½
:
5½
ŠK Caissa RHEA Třebíč "A"
ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B"
Píza Vlastimil (H)
2297
½
-
½
2129
Škaroupka Jiří
Smištík Milan
2325
½
-
½
2088
Uher Vladimír
Bednář Jaromír (C)
2309
1
-
0
2078
Milostný Miloš
Sedláček Oldřich (H)
2296
1
-
0
2035
Bradáč Roman
Bělohlávek Petr
2223
1
-
0
0
Vojtěch Ladislav
Kratochvíl Josef
2202
1
-
0
1979
Michálek Miroslav
Tesař Jan
2101
1
-
0
0
Mezlík Stanislav (H)
Ciešlak Leszek
1972
1
-
0
1837
Huňáček Jaroslav
7
:
1
TJ Spartak Pelhřimov
Šachový klub Lokomotiva Brno "B"
Volák Michal
2181
1
-
0
2065
Medunová Věra
Krejčí Jakub
2124
½
-
½
2083
Zavacký Peter
Strnad Václav
0
1
-
0
2019
Lička Vlastimil
Přibyl Radomír
2075
½
-
½
1954
Pekárková Eva (H)
Pavlíček Robert (H)
0
0
-
1
2008
Petruška Miroslav
Bendl Hynek
2070
½
-
½
1977
Uhmann Jan
Tyle Vladimír (H)
2016
0
-
1
1865
Vachek Jiří
Peltan Zdeněk
2090
1
-
0
4½
:
3½
Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou
ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B"
Zeberski Jakub (C)
2400
½
-
½
2268
Karpilovský Oleg (C)
Čechura Petr
2278
0
-
1
2178
Mudra Tomáš
Siembab Bartosz (C)
2243
1
-
0
2188
Tajovský Martin
Ringel Zbyněk
2231
1
-
0
2143
Zavadil Michal
Pirklová Hana
2190
0
-
1
2091
Schwarz Milan (H)
Mesiarik Rudolf
2166
1
-
0
2148
Donnert Milan
Machlowski Slawomir (C)
2139
1
-
0
2121
Bakoš Eduard
Kracík Tomáš
2126
1
-
0
0
Lacko Dušan
5½
:
2½
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .