Výsledky 2.
kola
Jiskra Ústí nad Orlicí "A" – ŠK Vysoké Mýto
"C" Spartak OEZ Letohrad – ŠK
Vysoké Mýto "B"
Rozhodčí:
Šmajzr Martin Rozhodčí:
Papáček Miloš
1. Volf J. 2151 1/2 Beneš
M. 1958 1. Černý
K. H 2135 1/2 Hájek L. H 2120
2. Zeinert M. H 2152 1:0 Ernes J. 1933 2. Výprachtický
D. H 1908 1/2 Kosek
J. 2110
3. Šmajzr M. 2156 0:1 Sabolová
G. 1837 3. Řehák J. 1928 1/2 Ptáček L. 2047
4. Holásek P. 2118 1:0 Marinov
P. 1761 4. Veselý
P. 1951 0:1 Kosek
M. 1965
5. Pečinka M. 2058 1:0 Ondrej
T. 1624 5. Mikyska
K. 1892 0:1 Lipavský
D. 1985
6. Mareš P. 2081 1:0 Podgorný
R. 1734 6. Felcman T. H 1933 0:1 Trhal
M. 1958
7. Švub J. 1986 1:0 Ptáček
M. 1833 7. Papáček
M. 1951 0:1 Kučera
J. H 1943
8. Poslušný M. 1993 1:0 Novák
M. 1000 8. Maceška
B. 1859 1/2 Hájek
J. H 1922
6.5
: 1.5 2
: 6
2222 ŠK Polabiny
"C" – TJ Lanškroun Synpo
Pardubice – CHS Chotěboř
Rozhodčí:
Trojan Luboš Rozhodčí:
Vobořil Pavel
1. Půlpán J. 1946 0:1 Pokorný
T. 2253 1. Veselý
T. V 2166 1:0 Petrus L. 2018
2. Kourek J. 2131 1/2 Hrubeš
P. 2175 2. Vobořil
P. 2023 0:1 Linhart
J. 1971
3. Navrátil F. V 2240 1/2 Solil R. 2043 3. Outulný
P. 2146 1:0 Roušar
Z. H 1944
4. Šilar L. 2183 1:0 Petruň
M. 1929 4. Sýkora
J. V 2131 1:0 Krejčík T. 1916
5. Trojan L. 2060 1/2 Procházka
P. 1955 5. Tuvšinbajar D. 2035 1:0 Novotný T. 1899
6. Just P. 2049 1:0 Zehnal
M. 1847 6. Hon
J. 1933 0:1 Zvěřina
J. 1902
7. Korol J. 2094 1:0 Šilar
L. 1920 7. Hennig
T. 1995 1:0 Fiala
M. 1877
8. Törvenyi R. 1999 1:0 Šebrle
J. 1789 8. Zoubek
D. 1625 1:0 Štolfa
J. 1882
5.5
: 2.5 6
: 2
Lokomotiva Česká Třebová
– 2222 ŠK Polabiny "D" Jiskra Ústí
nad Orlicí "B" – Štefanydes Polička
Rozhodčí:
Borek Pavel Rozhodčí:
Glembek Bohumíř
1. Šimek J. 2192 1/2 Krejčová
K. H 1961 1. Blaško Š. 1924 0:1 Kastner
O. 2102
2. Čižinský P. H 2062 1:0 Nešpůrek P. 1679 2. Smola
J. 1851 0:1 Lorenc
O. 2111
3. Vondra L. 2006 1:0 Pochobradský
L. 1420 3. Mareš J. H 1780 0:1 Paščenko J. 2062
4. Kotva M. 2051 1:0 Vorel
B. 1728 4. Mareš
P. 1716 0:1 Stodolová
K. 1990
5. Petráž M. 1917 1:0 Rež
M. 1676 5. Glembek
B. 1736 0:1 Houška
B. 2042
6. Šimek Z. 1857 1:0 Rež
M. 1324 6. Poslušný
R. 1768 0:1 Smejkal J. 1991
7. Flos P. 1665 1/2 Kvapil
P. 1507 7. Kameník
D. 1832 1/2 Kastner
K. H 1964
8. Petrážová K. 1620 0:1 Slabý
M. H 1860 8. Jániš P. 1652 1/2 Charouz
M. 1788
6
: 2 1
: 7
Tabulka po 2.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. 2222 ŠK Polabiny "C" 3 3 0 0 9 18 : 6 14
2. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "A" 2 2 0 0 6 13.5 : 2.5 12
3. Synpo Pardubice 2 2 0 0 6 12.5 : 3.5 12
4. TJ Štefanydes Polička 2 2 0 0 6 12 : 4 10
5. ŠK Vysoké Mýto "B" 2 2 0 0 6 12 : 4 9
6. Lokomotiva Česká Třebová 2 1 0 1 3 9 : 7 7
7. TJ Spartak OEZ Letohrad 2 1 0 1 3 6.5 : 9.5 2
8. TJ Lanškroun 2 0 0 2 0 6 : 10 2
9.-10. CHS Chotěboř 2 0 0 2 0 3.5 : 12.5 2
9.-10. ŠK Vysoké Mýto "C" 2 0 0 2 0 3.5 : 12.5 2
11. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2 0 0 2 0 2 : 14 0
12. 2222 ŠK Polabiny "D" 3 0 0 3 0 5.5 : 18.5 3