27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Třetí kolo 2.ligy skupiny D přineslo další krajské derby, v němž Bohemia porazila Zaječice 4,5:3,5. V souboji o čelo tabulky zvítězily Polabiny B nad Třebíčí A těsně 4,5:3,5 a také AKIS zvítězil stejným poměrem nad Žďárem n/S. Poslední zástupce kraje Litomyšl v Brně s Durasem B neuspěla a podlehla mu 5,5:2,5. Další výsledky: Loko Brno B - Rychnov n/Kn. (2) 2,5:5,5, Třebíč B - Pelhřimov 5:3
ŠK DURAS BVK - Královo
Pole "B"
TJ Jiskra Litomyšl
Jurka Miroslav
2307
1
-
0
2094
Škeřík Karel
Mudra Tomáš
2178
1
-
0
2072
Pekař Václav
Zavadil Michal
2143
0
-
1
2020
Zeman Martin
Schwarz Milan (H)
2091
1
-
0
2007
Jirsa Lukáš
Donnert Milan
2148
0
-
1
1920
Bartošová Lucie
Kiša Lubomír
2142
½
-
½
2058
Pečinka Martin (H)
Macharáček Šimon
2175
1
-
0
0
Šváb Jiří
Mičánek Tomáš
2122
1
-
0
2003
Zeman Ladislav
5½
:
2½
2222 ŠK Polabiny "B"
ŠK Caissa RHEA Třebíč "A"
Hrabuša Matěj (C)
2287
1
-
0
2337
Buchníček Petr
Hošek Milan
2292
½
-
½
2297
Píza Vlastimil (H)
Mojžíš Jaroslav
2266
0
-
1
2325
Smištík Milan
Němec Pavel (H)
2259
½
-
½
2309
Bednář Jaromír (C)
Hostinský Jiří
2232
1
-
0
2270
Skácelík Petr (H)
Navrátil František
2240
0
-
1
2202
Kratochvíl Josef
Komárek David (H)
2152
1
-
0
2101
Tesař Jan
Kourek Josef
2131
½
-
½
2275
Daněk Libor
4½
:
3½
ŠK Bohemia Pardubice
TJ SOKOL Zaječice
Karásek Lukáš (H)
2194
1
-
0
2267
Vařejčko Josef
Novák Aleš
2084
0
-
1
2343
Sabol Marian (H)
Třasák Ondřej
2051
½
-
½
2034
Trhal Tomáš (H)
Vodička Pavel
2077
½
-
½
2178
Hájek Jiří
Jelínek Václav
2050
½
-
½
2120
Hájek Lukáš
Nadrchal Tomáš
2017
1
-
0
1943
Konrád František
Laušman Petr
2048
0
-
1
1958
Trhal Michal (H)
Mazura Tomáš
1985
1
-
0
1920
Česenek Jiří
4½
:
3½
AKIS Pardubice
TJ Žďár nad Sázavou
Prandstetter Eduard
2327
½
-
½
2188
Večeřa Pavel
Bernard Borek
2337
1
-
0
2200
Krondráf Karel
Pačovský Jiří
2263
0
-
1
2127
Celý Jaroslav
Sýkora Josef
2131
0
-
1
2143
Siebenbürger Vlastimil
Zeinert Michal
2152
1
-
0
2102
Pavliš Jaromír
Veselý Tomáš
2166
1
-
0
2087
Fišar Josef
Petuchov Sergej
2164
0
-
1
2038
Bukáček Lubomír
Smutný Jan (H)
2083
1
-
0
2017
Svoboda Ivo
4½
:
3½
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou
3
0
0
9
17,5
16
2.
AKIS Pardubice
3
0
0
9
16,5
13
3.
2222 ŠK Polabiny "B"
3
0
0
9
15,5
11
4.
ŠK Caissa RHEA Třebíč "A"
2
0
1
6
16
11
5.
ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B"
2
0
1
6
14
11
6.
ŠK Bohemia Pardubice
2
0
1
6
12,5
7
7.
ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B"
2
0
1
6
10,5
7
8.
TJ Spartak Pelhřimov
1
0
2
3
9,5
5
9.
TJ SOKOL Zaječice
0
0
3
0
9,5
5
10.
Šachový klub Lokomotiva Brno "B"
0
0
3
0
8,5
4
11.
TJ Žďár nad Sázavou
0
0
3
0
8
4
12.
TJ Jiskra Litomyšl
0
0
3
0
6
4
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .