Výsledky 2.
kola
Výstaviště Lysá nad
Labem – TJ Slavia Hradec Králové Poštovní
spořitelna "B" – TJ ŠO Chrudim
1. Štoček J. H 2582 1/2 Petr M. H 2495 1. Kozák M. 2243 1/2 Němec
P. 2259
2. Oral T. H 2546 1:0 Plát V. H 2397 2. Bretšnajdr V. 2318 1/2 Jarábek
V. 2205
3. Lechtýnský J. H 2401 1/2 Nun J. 2390 3. Pletánek
J. 2242 0:1 Tůma
J. 2282
4. Špaček P. 2413 1:0 Jüptner
J. 2361 4. Vozka
P. 2245 1/2 Novotný
M. H 2292
5. Priehoda V. 2402 1:0 Možný
M. H 2370 5. Dvořák J. H 2174 1:0 Pokorný Z. 2306
6. Neckář L. 2337 1:0 Prymula
R. 2303 6. Lamser
J. 2153 1/2 Jedlička
A. H 2301
7. Londýn R. 2316 1:0 Vacek
M. 2323 7. Šura
J. 2149 1/2 Hlaváček
R. 2229
8. Jurásek M. 2298 0:1 Kořínek
O. 2305 8. Nováček
J. 2089 1:0 Bujnoch
R. 2196
6
: 2 4.5
: 3.5
ŠK Sokol Vyšehrad –
Poštovní spořitelna "A" TJ
Pankrác – 1. Novoborský ŠK "B"
1. Petrán P. C 2361 1:0 Čech P. H 2424 1. Jirovský M. H 2482 1/2 Vokáč M. 2479
2. Chloupek S. 2317 1:0 Černoušek
L. H 2417 2. Doležal
R. 2393 1/2 Vrána
J. 2298
3. Pilař M. 2283 1:0 Jirka
J. H 2404 3. Dvořák T. H 2296 0:1 Kučera P. 2346
4. Tichý V. 2260 0:1 Kovář
V. 2372 4. Svoboda
S. 2286 0:1 Vaculík
M. 2299
5. Vichnar D. H 2229 1/2 Vávra P. 2351 5. Schula
M. 2275 1/2 Kučera
P. 2156
6. Vodička V. H 2191 1/2 Studnička T. 2320 6. Pešout
J. 2248 0:1 Oreský
J. 2133
7. Chalupa I. 2194 0:1 Šimek
P. 2269 7. Řezníček
T. 2272 0:1 Jínová
L. 2149
8. Netušil M. 2267 1:0 Kuba
J. 2220 8. Vokoun
J. 2208 1:0 Novotný
V. 2097
5
: 3 2.5
: 5.5
Holdia DP Praha
"B" – QCC České Budějovice TJ
Sokol Praha Vršovice – ŠK Teplice
1. Votava J. H 2561 1:0 Cífka S. H 2423 1. Sodoma J. H 2376 1/2 Trapl J. 2345
2. Přibyl J. 2370 1/2 Vybíral
Z. 2260 2. Svatoš
J. 2305 0:1 Vaněk
T. 2277
3. Michálek J. H 2336 1:0 Cuhra M. 2141 3. Svoboda
V. H 2292 1/2 Hadraba V. 2247
4. Freisler P. 2312 0:1 Tupý
M. 2259 4. Kubečka
D. 2270 1/2 Daneš
J. H 2256
5. Česal J. H 2300 1/2 Richtrová E. 2233 5. Krňávek
L. 2289 0:1 Tuma
J. 2201
6. Adámek Z. 2195 1:0 Nídl
P. 2199 6. Šmíd
M. H 2186 1:0 Bujak M. H 2206
7. Beneš P. 2159 0:1 Bostl
F. 2188 7. Kohout
V. 2197 1:0 Rubeš
J. 2047
8. Bednář M. 2159 0:1 Rajnyš
V. 2056 8. Erban
T. 2138 1/2 Kurka
F. 2095
4
: 4 4
: 4
Tabulka po 2.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. Výstaviště Lysá nad Labem 2 2 0 0 6 11 : 5 7
2. 1. Novoborský ŠK "B" 2 2 0 0 6 10 : 6 6
3. Holdia DP Praha "B" 2 1 1 0 4 8.5 : 7.5 7
4. ŠK Sokol Vyšehrad 2 1 0 1 3 8.5 : 7.5 5
5. Poštovní spořitelna "B" 2 1 0 1 3 8 : 8 3
5. TJ ŠO Chrudim 2 1 0 1 3 8 : 8 3
7. Poštovní spořitelna "A" 2 1 0 1 3 7.5 : 8.5 4
8. TJ Pankrác 2 1 0 1 3 7 : 9 5
9. QCC České Budějovice 2 0 1 1 1 7.5 : 8.5 6
9. ŠK Teplice 2 0 1 1 1 7.5 : 8.5 5
11. TJ Sokol Praha Vršovice 2 0 1 1 1 7 : 9 2
12. TJ Slavia Hradec Králové 2 0 0 2 0 5.5 : 10.5 2