27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Druhý turnaj Krajského přeboru mládeže kategorie H/D 10-12 let se uskutečnil v sobotu dne 12.prosince 2009 v Hlinsku. Mezi mladšími žáky zvítězil Matěj Kupša z Lanškrouna před Ondřejem Cachem z Polabin a Lukášem Pavlíčkem z Moravské Třebové, z dívek byla nejlepší Lucie Ambrožová ze Svitav. Ve starší kategorii se z vítězství radoval Jakub Cach z Polabin (7/7!) před Josefem Havelkou z Lanškrouna a Patrikem Žejdlíkem z Hlinska, nejlepší z dívek byla Eliška Vinklerová z Polabin. Na stupně vítězů tak nedosáhli zástupci Poličky ani Ústí n/O. .
Organizátor : DDM Hlinsko
Reditel turnaje
: Naďa Šmahelová
Hlavní nebo
pomocný rozhodcí : Jana Londinová
Mesto : Hlinsko
Datum :
12.12.2009
Kategorie H/D
10
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BHm.
BH. B
1
3
Kupsa Matěj
1250
TJ Lanškroun
6
22˝
32˝
2
2
Cach Ondřej
1250
2222 ŠK Polabiny
6
20
29
3
15
Pavlíček Lukáš
1000
ŠO Morovská
Třebová
5
20˝
29˝
4
1
Brejša Adam
1250
TJ Lanškroun
5
19˝
27
5
7
Nešpůrek Jan
1100
2222 ŠK Polabiny
4˝
24
31˝
6
4
Ambrožová Lucie
1100
DDM Svitavy
4˝
22˝
29
7
6
Bílek Marek
1100
2222 ŠK Polabiny
4˝
19
27
8
25
Novotný Jan
1000
2222 ŠK Polabiny
4˝
17˝
23˝
9
23
Žejdlík Erik
1000
DDM Hlinsko
4
21
30
10
5
Bako Radim
1100
TJ Lanškroun
4
18
23˝
11
20
Vaďák Michal
1000
2222 ŠK Polabiny
4
17
25
12
21
Zelenka Petr
1000
DDM Hlinsko
4
15
22˝
13
13
Kaška Petr
1000
TJ Lanškroun
3˝
18
24˝
14
10
Dvořák Adam
1000
2222 ŠK Polabiny
3˝
12˝
16˝
15
8
Burda Vojtěch
1000
2222 ŠK Polabiny
3
19˝
27
16
11
Holásková
Veronika
1000
TJ Jiskra Ústí
nad Orlicí
3
18
23˝
17
14
Kučera Petr
1000
2222 ŠK Polabiny
3
17˝
25˝
18
22
Šťerba Martin
1000
DDM Hlinsko
3
16˝
24
19
24
Černohous Marek
1000
TJ Lanškroun
3
15˝
22
20
18
Sýkora David
1000
2222 ŠK Polabiny
2˝
17˝
24˝
21
17
Sekyra Martin
1000
DDM Svitavy
2˝
14˝
20˝
22
9
Dobsa Marek
1000
2222 ŠK Polabiny
2˝
14
19
23
12
Jozíf Jakub
1000
2222 ŠK Polabiny
2˝
14
18˝
24
19
Vašková Marie
1000
DDM Hlinsko
2
18
24˝
25
16
Pěknice-Muravský
Adam
1000
2222 ŠK Polabiny
1
15˝
22
Kategorie H/D
12
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BHm.
BH. B
1
1
Cach Jakub
1250
2222 ŠK Polabiny
7
22˝
31˝
2
3
Havelka Josef
1250
TJ Lanškroun
5˝
20
27
3
8
Žejdlík Patrik
1250
DDM Hlinsko
5
21
31
4
10
Feltl Patrik
1100
TJ Štefanydes
Polička
5
19
28
5
14
Dvořák Jakub
1000
ŠO Morovská
Třebová
4˝
20˝
30˝
6
7
Marel David
1250
2222 ŠK Polabiny
4˝
17˝
24
7
2
Doleček Matěj
1250
TJ Lanškroun
4
21
31
8
4
Holásek Vojtěch
1250
TJ Jiskra Ústí
nad Orlic
4
20˝
30˝
9
11
Lenk William
1100
2222 ŠK Polabiny
4
17
24
10
25
Čapek Filip
1000
CHS Chotěboř
4
16˝
23˝
11
6
Kolomý Adam
1250
TJ Lanškroun
3˝
22
31
12
18
Nešpor Jakub
1000
Litomyšl
3˝
20˝
29
13
17
Mořkovský Vít
1000
TJ Štefanydes
Polička
3˝
18˝
25˝
14
23
Vinklerová Eliška
1000
2222 ŠK Polabiny
3˝
17˝
22˝
15
13
Tulis Jan
1100
TJ Štefanydes
Polička
3˝
17
21˝
16
12
Pešek Petr
1100
TJ Lanškroun
3˝
16˝
24
17
5
Holásek Vít
1250
TJ Jiskra Ústí
nad Orlicí
3˝
15˝
22
18
9
Dědková Klára
1100
DDM Svitavy
3
14˝
20˝
19
15
Hloušek Zdeněk
1000
DDM Hlinsko
3
14
20
20
21
Ruffer Matěj
1000
2222 ŠK Polabiny
3
14
19
21
20
Pěknice-Muravský
Vít
1000
2222 ŠK Polabiny
2
19
27
22
26
Formánek Matěj
1000
2
15
18˝
23
19
Pavlas Ladislav
1000
TJ Lanškroun
2
13˝
19
24
22
Sekyra Jakub
1000
DDM Svitavy
2
13˝
17˝
24
Šverma Jan
1000
TJ Lanškroun
2
13˝
17˝
26
16
Kučerová Tereza
1000
2222 ŠK Polabiny
0
14
21˝
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .