27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole 2.ligy skupina D byl z krajských družstev nejúspěšnější AKIS Pardubice, který přivezl 3 body z Pelhřimova za výhru 5:3, remizou 4:4 skončilo derby Litomyšle se Zaječicemi a souboj Durasu B s Polabinami B , naprázdno vyšla jen Bohemia Pardubice v Rychnově n/Kn. po prohře 6:2. Další utkání: Třebíč A - Žďár n/S. 5,5:2,5, Loko Brno B - Třebíč B 4:4
TJ Jiskra Litomyšl
TJ SOKOL Zaječice
Škeřík Karel
2094
0
-
1
2267
Vařejčko Josef
Pekař Václav
2072
½
-
½
2343
Sabol Marian (H)
Daniel Martin (H)
2101
½
-
½
2034
Trhal Tomáš (H)
Zeman Martin
2020
1
-
0
2178
Hájek Jiří
Jirsa Lukáš
2007
½
-
½
2120
Hájek Lukáš
Odstrčil Jaromír
1768
½
-
½
1943
Konrád František
Volf Jaroslav (H)
2151
½
-
½
1958
Trhal Michal (H)
Šmajzr Martin (H)
2156
½
-
½
1920
Česenek Jiří
4
:
4
TJ Spartak Pelhřimov
AKIS Pardubice
Volák Michal
2181
1
-
0
2327
Prandstetter Eduard
Krejčí Jakub
2124
½
-
½
2305
Kochetková Julia (C)
Strnad Václav
0
1
-
0
2131
Sýkora Josef
Přibyl Radomír
2075
0
-
1
2166
Veselý Tomáš
Pavlíček Robert (H)
0
0
-
1
2164
Petuchov Sergej
Bendl Hynek
2070
½
-
½
2083
Smutný Jan (H)
Tyle Vladimír (H)
2016
0
-
1
2035
Tuvšinbajar Dorjkhú
Hruška Ondřej
1910
0
-
1
1888
Kraus Ondřej
3
:
5
Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou
ŠK Bohemia Pardubice
Zeberski Jakub (C)
2400
1
-
0
2084
Novák Aleš
Čechura Petr
2278
½
-
½
2051
Třasák Ondřej
Siembab Bartosz (C)
2243
1
-
0
2001
Zelenka Jaroslav
Ringel Zbyněk
2231
1
-
0
2050
Jelínek Václav
Pirklová Hana
2190
1
-
0
1956
Daněk Pavel
Machlowski Slawomir (C)
2139
0
-
1
2085
Makeš Martin
Kracík Tomáš
2126
½
-
½
1985
Mazura Tomáš
Marečková Martina
2061
1
-
0
1891
Juchelka Petr
6
:
2
ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B"
2222 ŠK Polabiny "B"
Jurka Miroslav
2307
1
-
0
2287
Hrabuša Matěj (C)
Ševčík Vladimír
2220
½
-
½
2292
Hošek Milan
Přidal Ondřej
2235
1
-
0
2266
Mojžíš Jaroslav
Mudra Tomáš
2178
0
-
1
2259
Němec Pavel (H)
Tajovský Martin
2188
0
-
1
2240
Navrátil František
Zavadil Michal
2143
½
-
½
2152
Komárek David (H)
Schwarz Milan (H)
2091
1
-
0
2060
Trojan Luboš
Donnert Milan
2148
0
-
1
2062
Čižinský Petr
4
:
4
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou
6
0
0
18
35
30
2.
AKIS Pardubice
5
0
1
15
29,5
23
3.
2222 ŠK Polabiny "B"
4
1
1
13
28,5
20
4.
ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B"
4
1
1
13
28
21
5.
ŠK Caissa RHEA Třebíč "A"
4
0
2
12
31
22
6.
ŠK Bohemia Pardubice
3
0
3
9
24
16
7.
TJ SOKOL Zaječice
2
1
3
7
25
15
8.
TJ Jiskra Litomyšl
2
1
3
7
19,5
13
9.
ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B"
2
1
3
7
19,5
12
10.
TJ Spartak Pelhřimov
1
0
5
3
14
7
11.
Šachový klub Lokomotiva Brno "B"
0
1
5
1
17,5
8
12.
TJ Žďár nad Sázavou
0
0
6
0
15,5
8
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .