Výsledky 2.
kola
TJ Slovan Moravská
Třebová – ŠK Dolní Čermná o.s. SK + Sokol
Žamberk "B" – ŠK Svitavy
Rozhodčí:
Sojma Zdeněk Rozhodčí:
Wiesinger Wolfgang
1. Kotva M. 2066 1:0 Dostálek
V. 1621 1. Výprachtický
D.V 1972 1:0 Bartoš K. 1865
2. Sojma Z. 1964 1:0 Pecháček
T. 1614 2. Wiesinger
W. V 1959 0:1 Krušina
P. 1846
3. Grepl P. 1858 1/2 Merta
M. 1779 3. Martinec
J. 1863 1:0 Maděra
S. 1789
4. Chvojka A. 1823 1/2 Merta
J. 1855 4. Zámečník
B. 1932 0:1 Havel
F. 1803
5. Glöckner J. 1925 1:0 Žídek
P. 1616 5. Kalous
T. V 1875 1:0 Kozák D. 1826
6. Cedzo Š. 1715 0:1 Motl
L. 1607 6. Jeništa
J. 1795 1/2 Rosenkranz
J. 1733
7. Vícha K. 1657 0:1 Nikl
J. 1571 7. Kopal
V. 1502 1/2 Riedl
V. 1676
8. Endl V. 1613 1:0 Seidl
P. 1000 8. Janeček
M. 1484 0:1 Svatoš
Z. 1643
5
: 3 4
: 4
ŠO K a.s. Kunvald
–Spartak OEZ Letohrad "B" Lokomotiva
Česká Třebová "B" –Jiskra Ústí n. O. "C"
Rozhodčí:
Hodek Roman Rozhodčí:
Borek Pavel
1. Keprta S. H 1938 1/2 Papáček M. V 1860 1. Borek P. 1886 1/2 Mareš
J. 1810
2. Vymetálek P. 1803 0:1 Mikyska
K. V 1882 2. Šimek Z. V 1883 1:0 Kameník D. 1839
3. Dvořák E. 1795 0:1 Sysr
P. 1621 3. Pěkník
M. H 1881 0:1 Jániš P. 1659
4. Hodek R. 1675 1:0 Kristl
V. H 1509 4. Petrželka K. 1876 1/2 Smola
J. V 1876
5. Rusz G. 1622 1:0 Janeček
O. 1545 5. Pelcl
K. 1697 0:1 Kodytek
T. 1540
6. Stúj M. 1532 1:0 Lorenc
A. 1402 6. Flos
P. 1661 1/2 Glembek
B. 1740
7. Tobiška J. 1670 1:0 Lorenc
J. 1317 7. Jasanský
K. 1771 1/2 Kylar
P. V 1898
8. Štěpán S. 1645 1:0 Lorencová
J. 1322 8. Paluda J. 1438 1/2 Taslar K. 1660
5.5
: 2.5 3.5
: 4.5
TJ Jablonné nad
Orlicí – TJ Jiskra Litomyšl "B" TJ
Sokol Horní Čermná – TJ Lanškroun "B"
Rozhodčí:
Černý Karel Rozhodčí:
Vacek Miroslav
1. Černý K. 2015 1/2 Jirsa
L. 1975 1. Motl
J. 1658 0:1 Solil
R. V 2064
2. Řehák J. H 1883 0:1 Zeman L. 1975 2. Cimprich
M. 1576 0:1 Šilar L. V 1880
3. Maceška B. H 1831 1/2 Šváb J. 1874 3. Šilar
J. 1570 1/2 Krátký
J. V 1911
4. Vaníček J. 1659 0:1 Odstrčil
J. 1898 4. Zahradník
J. 1000 1:0 Palla
S. 1701
5. Kubíček V. 1678 1:0 Jonáš
P. 1637 5. Šilar
J. 1588 1/2 Paukert
I. 1792
6. Černohous M. 1660 0:1 Krejčí
M. 1598 6. Šilar
K. 1485 0:1 Novák
M. 1705
7. Vorlíček P. 1581 1:0 Ninger
K. 1611 7. Havel
D. 1250 0:1 Boháč
L. 1582
8. Hubálek R. 1100 1/2 Odstrčil
J. 1426 8. Dušek
A. 1000 0:1 Křivohlávek
J. 1428
3.5
: 4.5 2
: 6
Tabulka po 2.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Svitavy 2 1 1 0 4 10.5 : 5.5 8
2. SK + Sokol Žamberk "B" 2 1 1 0 4 10 : 6 8
3. ŠO K a.s. Kunvald 2 1 1 0 4 9.5 : 6.5 8
4. TJ Slovan Moravská Třebová 2 1 1 0 4 9 : 7 5
5. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 2 1 1 0 4 8.5 : 7.5 5
6. TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 2 1 0 1 3 9.5 : 6.5 5
7. TJ Jablonné nad Orlicí 2 1 0 1 3 9 : 7 6
8. TJ Lanškroun "B" 2 1 0 1 3 8.5 : 7.5 6
9. TJ Jiskra Litomyšl "B" 2 1 0 1 3 6.5 : 9.5 3
10. TJ Sokol Horní Čermná 2 0 1 1 1 6 : 10 2
11. TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 2 0 0 2 0 4.5 : 11.5 3
12. Šachový klub Dolní Čermná o.s. 2 0 0 2 0 4.5 : 11.5 2