Výsledky 3.
kola
TJ Lanškroun
"B" – TJ Slovan Moravská Třebová TJ
Jiskra Litomyšl "B" – TJ Sokol Horní Čermná
Rozhodčí:
Palla Stanislav Rozhodčí:
Pekař Václav
1. Solil R. V 2064 1:0 Kotva M. 2066 1. Jirsa
L. 1975 1:0 Motl
J. 1658
2. Šilar L. V 1880 1/2 Sojma Z. 1964 2. Zeman
L. 1975 1:0 Cimprich
M. 1576
3. Krátký J. V 1911 1:0 Grepl P. 1858 3. Šváb
J. 1874 1:0 Šilar
J. 1570
4. Marek M. 1726 0:1 Chvojka
A. 1823 4. Odstrčil
J. 1898 1/2 Kalousek
M. 1481
5. Šebrle J. 1784 1:0 Glöckner
J. 1925 5. Jonáš
P. 1637 0:1 Zahradník
J. 1000
6. Palla S. 1701 0:1 Meleshko
A. 1000 6. Krejčí M. 1598 0:1 Vacek M. 1447
7. Viktorin J. 1511 0:1 Cedzo
Š. 1715 7. Ninger
K. 1611 1/2 Šilar
K. 1485
8. Křivohlávek J. 1428 1:0 Endl
V. 1613 8. Nešpor
J. 1250 1/2 Dušek
J. 1250
4.5
: 3.5 4.5
: 3.5
Jiskra Ústí n. Orl.
"C" – TJ Jablonné n. Orl. Spartak
OEZ Letohrad "B" –Lokomotiva Č. Třebová "B"
Rozhodčí:
Kameník David Rozhodčí:
Papáček Miloš
1. Kameník D. 1839 1/2 Černý
K. 2015 1. Papáček
M. V 1860 0:1 Vondra L. V 1985
2. Jániš P. 1659 1:0 Řehák
J. H 1883 2. Mikyska K. V 1882 0:1 Petráž M. V 1930
3. Smola J. V 1876 1:0 Maceška B. H 1831 3. Lorenc J. 1758 0:1 Borek
P. 1886
4. Glembek B. 1740 1/2 Vaníček
J. 1659 4. Sysr
P. 1621 0:1 Šimek
Z. V 1883
5. Kylar P. V 1898 1:0 Černý V. 1640 5. Janeček
O. 1545 0:1 Pelcl
K. 1697
6. Taslar K. 1660 0:1 Filip
L. 1718 6. Lorenc
A. 1402 0:1 Flos
P. 1661
7. Kapoun V. 1618 0:1 Kubíček
V. 1678 7. Petráček
J. 1441 0:1 Jasanský
K. 1771
8. Driemer J. 1545 1:0 Vorlíček
P. 1581 8. Lorenc
J. 1317 0:1 Petrážová
K. 1621
5
: 3 0
: 8
ŠK Svitavy
– ŠO K a.s. Kunvald Šachový klub
Dolní Čermná o.s. – SK + Sokol Žamberk "B"
Rozhodčí:
Jedlička Eduard Rozhodčí:
Dostálek Vladimír
1. Bartoš K. 1865 1/2 Vymetálek
P. 1803 1. Dostálek V. 1621 0:1 Výprachtický D.V 1972
2. Krušina P. 1846 1:0 Dvořák
E. 1795 2. Merta
J. 1855 0:1 Wiesinger
W. V 1959
3. Maděra S. 1789 1:0 Hodek
R. 1675 3. Žídek
P. 1616 1:0 Martinec
J. 1863
4. Havel F. 1803 1/2 Rusz
G. 1622 4. Motl
L. 1607 1/2 Zámečník
B. 1932
5. Čupr T. 1828 1:0 Tobiška
J. 1670 5. Nikl
J. 1571 1/2 Kalous
T. V 1875
6. Rosenkranz J. 1733 0:1 Štěpán
S. 1645 6. Halbrštát
K. H 1485 1/2 Kacálek K. 1823
7. Riedl V. 1676 1:0 Vymetálek
T. 1554 7. Marek J. 1000 0:1 Jeništa J. 1795
8. Svatoš Z. 1643 1:0 Mlynář
M. 1526 8. Málek
O. 1000 0:1 Kopal
V. 1502
6
: 2 2.5
: 5.5
Tabulka po 3.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Svitavy 3 2 1 0 7 16.5 : 7.5 13
2. SK + Sokol Žamberk "B" 3 2 1 0 7 15.5 : 8.5 12
3. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 3 2 1 0 7 13.5 : 10.5 9
4. TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 3 2 0 1 6 17.5 : 6.5 13
5. TJ Lanškroun "B" 3 2 0 1 6 13 : 11 10
6. TJ Jiskra Litomyšl "B" 3 2 0 1 6 11 : 13 6
7. TJ Slovan Moravská Třebová 3 1 1 1 4 12.5 : 11.5 8
8. ŠO K a.s. Kunvald 3 1 1 1 4 11.5 : 12.5 9
9. TJ Jablonné nad Orlicí 3 1 0 2 3 12 : 12 8
10. TJ Sokol Horní Čermná 3 0 1 2 1 9.5 : 14.5 4
11. Šachový klub Dolní Čermná o.s. 3 0 0 3 0 7 : 17 3
12. TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 3 0 0 3 0 4.5 : 19.5 3