27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V jedenáctém kole 2.ligy skupina D se o postupujícím i o třetím sestupujícím rozhodovalo v dvojnásobném třebíčsko-pardubickém derby. K naší radosti obě skončila nejtěsnějším poměrem výhrou našich zástupců, takže Polabiny B postupují do 1.ligy a AKIS Pardubice se ve druhé lize udržel - oběma celkům Blahopřejeme !!! Udržení se AKISU má význam i pro Krajský přebor, z něhož tak budou sestupovat 'pouze' tři družstva. Detailní vysledky: Chrudim - Bedřichov 5,5:2,5, Loko Brno - Zaječice 5,5:2,5, AKIS Pardubice - Třebíč B 4,5:3,5, Duras Brno B - Litomyšl 6,5:1,5, Třebíč A - Polabiny B 3,5:4,5, Ústí n/O. - Vysoké Mýto 4:4
Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
SK Chrudim
Sokol Bedrichov
SK Duras BVK Brno B
Jiskra Litomysl
Hlavacek Robert
2236
1
-
0
2186
Brychta David
Sevcik
Vladimir
2229
1
-
0
2114
Pekar Vaclav
Malivanek Jiri
2135
½
-
½
2151
Jurek Miroslav
Skacelik
Petr
2238
1
-
0
2124
Zeman Martin
Nemec Pavel
2255
1
-
0
2088
Seidl Stepan
Mudra Tomas
2182
1
-
0
2124
Dosedel Jiri
Komarek David
2154
0
-
1
2034
Skoda Martin
Donnert
Milan
2116
1
-
0
2053
Skerik Karel
Bujnoch Radek
2144
1
-
0
1983
Seidl Antonin
Nehybka Jiri
2237
½
-
½
2058
Daniel Martin
Pokorny Zdenek
2286
½
-
½
2077
Vincze Roman
Mlynek Petr
2183
1
-
0
1961
Bartosova Lucie
Krys Jaromir
2082
1
-
0
2000
Mouryc Tomas
Dvorak Karel
2100
1
-
0
1955
Novak Ludek
Linhart Zbynek
1935
½
-
½
1857
Seidl Pavel
0
-
1
1999
Jirsa Lukas
5½
:
2½
6½
:
1½
Lokomotiva Brno
Sokol Zajecice
SK Caissa Trebic A
2222 SK Polabiny B
Skliba Martin
2287
1
-
0
2282
Haba Zdenek
Vyskocil
Neklan
2376
0
-
1
2468
Petr Martin
Kratochvil Karel
2153
½
-
½
2278
Varejcko Josef
Kulovana Eva
2359
0
-
1
2332
Hrabusa Matej
Vechet Stanislav
2187
½
-
½
2110
Jedlicka Lubos
Buchnicek
Petr
2305
½
-
½
2317
Cerveny Martin
Kuncar Petr
2106
½
-
½
2145
Hajek Jiri
Smistik
Milan
2337
1
-
0
2279
Jedlicka Ales
Sochorova Petra
2196
1
-
0
2136
Fiedler Bedrich
Kratochvil
Josef
2234
0
-
1
2255
Novotny Michal
Kratochvil Milan
2145
0
-
1
2089
Hajek Lukas
Bednar
Jaromir
2280
½
-
½
2304
Hosek Milan
Bednar Jakub
2114
1
-
0
2028
Hajek Jaroslav
Belohlavek
Petr
2221
½
-
½
2220
Mojzis Jaroslav
Zavacky Peter
2102
1
-
0
1954
Konrad Frantisek
Tesar Jan
2143
1
-
0
2148
Cizinsky Petr
5½
:
2½
3½
:
4½
AKIS Pardubice
SK Caissa Trebic B
Jiskra Usti nad Orlici
SK Vysoke Myto
Prandstetter Eduard
2318
0
-
1
2168
Svanda Pavel
Smajzr
Martin
2161
1
-
0
2145
Srejber Michal
Pacovsky Jiri
2250
1
-
0
2093
Vojtech Ladislav
Holasek
Pavel
2105
0
-
1
2123
Kraus Tomas
Smutny Jan
2188
1
-
0
2060
Milostny Milos
Simek Jan
2150
1
-
0
2250
Pokorny Tomas
Petuchov Sergej
2160
½
-
½
2050
Bradac Roman
Volf
Jaroslav
2140
½
-
½
2106
Kosek Jiri
Vesely Tomas
2164
½
-
½
2006
Miculka Petr
Pecinka
Martin
2062
0
-
1
2031
Rusnak Jan
Kastner Oldrich
2070
½
-
½
1886
Mezlik Stanislav
Mares Petr
2008
½
-
½
2046
Ptacek Lubos
Kraus Ondrej
1973
½
-
½
1868
Miculka David
Svub Jan
2001
0
-
1
2035
Trhal Tomas
Kastner Vojtech
2002
½
-
½
1844
Hunacek Jaroslav
Poslusny
Martin
1998
1
-
0
1982
Trhal Michal
4½
:
3½
4
4
Závěrečná tabulka
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
2222 SK Polabiny B
10
0
1
30
63
49
2.
SK Caissa Trebic A
9
0
2
27
59
42
3.
SK Chrudim
8
0
3
24
50
34
4.
SK Duras BVK Brno B
7
1
3
22
48
31
5.
Lokomotiva Brno
6
2
3
20
48
31
6.
SK Vysoke Myto
4
3
4
15
44
26
7.
Jiskra Usti nad Orlici
4
2
5
14
39
23
8.
Sokol Zajecice
4
0
7
12
38,5
19
9.
AKIS Pardubice
3
1
7
10
38,5
15
10.
SK Caissa Trebic B
2
1
8
7
35,5
15
11.
Sokol Bedrichov
1
3
7
6
33,5
17
12.
Jiskra Litomysl
1
1
9
4
31
14
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .